Mecz Napoli - OGC Nice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz Napoli - OGC Nice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

2

OGC Nice

0

• Dziękujemy za dziś i zapraszamy na rewanżowe spotkanie!

• Napoli zwycięża w pierwszym meczu i jest w zdecydowanie lepszej sytuacji przed rewanżem. Drużyna gospodarzy miała wyraźną przewagę i rzadko pozwalała na zagrożenie pod własną bramką. W końcówce meczu podopieczni Sarriego nie wykorzystali przewagi liczebnej i wynik spotkania nie uległ już zmianie.

• Szymon Marciniak zakończył właśnie spotkanie.

• Zmiana w drużynie gości.

• Sędzia dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• Callejon kapitalnie dogrywa piłkę na piąty metr, ale Milik nie trafia w piłkę i marnuje kapitalną okazję!

• Marko Rog zastępuje Allana, który dziś był jednym z lepszych zawodników.

• Zawodnika Napoli faulował Dante i sędzia dyktuje rzut wolny. Insigne podszedł do piłki, ale uderzył wysoko nad bramką.

• Za dyskusje drugą żółtą, a ostatecznie czerwoną kartkę otrzymuje Alessane Plea i też musi opuścić boisko!

• Bardzo brzydki faul zawodnika gości na Zielińskim i od razu otrzymuje czerwoną kartkę!

• Allan dobrze odebrał piłkę i ruszył bokiem. Wycofał płasko na szesnasty metr, gdzie wbiegał Insigne. Włoch uderzył jednak w sam środek bramki.

• Druga zmiana wśród gospodarzy i kolejny Polak na boisku!

• Kapitalna szybka wymiana piłki na skraju pola karnego pomiędzy Mertensem i Insigne! Belg wbiegał w pole karne i został sfaulowany. Szymon Marciniak bez chwili zastanowienia pokazał na jedenasty metr!

• Jorginho i 2:0!

• Dobre uderzenie Insigne w lewy górny róg bramki, ale świetna interwencja bramkarza gości!

• Alessane Plea po faulu na Zielińskim dostaje żółtą kartkę.

• Lorenzo Insigne jako pierwszy otrzymuje dziś żółtą kartkę.

• Pierwsza zmiana również wśród gości: Olivier Bascagli za Sarrego.

• Pierwszy z Polaków pojawia się na boisku. Za kapitana Napoli wchodzi Piotr Zieliński!

• Alessane Plea próbował zaskoczyć Reinę sprzed pola karnego mocnym strzałem, ale piłka odbiła się od jednego z obrońców i tylko rzut rożny po którym nie było zagrożenia.

• Kolejny raz próbuje Insigne. Tym razem uderzał zza pola karnego, ale w sam środek bramki.

• Mertens w trudnej sytuacji oddał strzał, ale Cardinale odbija piłkę. Insigne próbował wślizgiem skierować odbitą futbolówkę do bramki, ale trafił tylko w boczną siatkę.

• Pierwsze minuty po przerwie pod dyktando gospodarzy, którzy ciągle próbują efektownie rozgrywać swoje akcje.

• Obie drużyny już na boisku, sędzia daje znak więc ruszamy!

• Napoli ma inicjatywę, ale podopiecznym Sarriego brakuje odpowiedniego wykończenia akcji. Goście potrafią groźnie skontrować i na pewno jeszcze kilka razy spróbują zdobyć bramkę.

• Arbiter kończy pierwszą połowę meczu.

• Sędzia dolicza minutę do pierwszej części gry.

• Faulowany Allan przy linii pola karnego i Szymon Marciniak podyktował rzut wolny. Do piłki podszedł Ghoulam i uderzył wysoko nad bramką.

• Sainta-Maximin popisał się dobrą szarżą i uderzył sprzed pola karnego na bramkę Napoli, ale piłka kolejny raz przelatuje obok słupka.

• Obrońca Nicei pojawia się na murawie z opatrunkiem na głowie i wraca do gry.

• Wrzutka Insigne do Callejona, ale Cardinale przecina dośrodkowanie przy okazji zderzając się z Le Marchandem.

• Wreszcie dobra okazja dla gości, ale piłka po płaskim strzale minęła słupek.

• Dobra kontra gospodarzy i piłkę otrzymał Mertens, ale świetnym wślizgiem popisał się Dante i piłka wybita na rzut rożny z którego nie wynikło większe zagrożenie.

• Goście zepchnięci do głębokiej defensywy. Podopieczni Sarriego co chwilę próbują zaskoczyć obronę francuskiego zespołu. Brakuje im jednak dokładnego wykończenia.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego i do piłki dochodzi Mertens, który uderza głową obok słupka!

• Gospodarze spokojnie próbują utrzymać się przy piłce. Grają ciągle na jeden lub dwa kontakty.

• Kolejna doskonała okazja Callejona, który kolejny raz uciekł obrońcom! Świetna interwencja bramkarza ratuje gości!

• Kapitalna akcja Napoli zakończona strzałem Driesa Mertensa i mamy 1:0!

• Kapitalne dośrodkowanie Marka Hamsika do Callejona, który uciekł obrońcom, ale jego strzał głową niecelny!

• Napoli od początku próbuje narzucić swój styl gry i szybko rozgrywa swoje akcje na połowie gości.

• Pierwsze uderzenie z dystansu Marka Hamsika, ale piłka przeleciała wysoko nad bramką.

• Arbiter daje znak, by rozpocząć mecz. Rozpoczną goście, ruszamy!

• Drużyny już wychodzą na boisko, za chwilę kibice usłyszą hymn Ligi Mistrzów.

• Już kilka minut dzieli nas od pierwszego gwizdka w tym dwumeczu!

• Lucien Favre nie może skorzystać z kilku zawodników, między innymi z Mario Balotellego. Goście dziś rozpoczną w takim składzie: Cardinale - Souquet, Dante, Le Marchand, Sarr - Seri, Koziello, Lees-Melou, Jallet - Saint-Maximin, Plea.

• Maurizio Sarri od początku spotkania ma skorzystać z podstawowego zestawienia: Reina - Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam - Alan, Jorginho, Hamsik - Insigne, Mertens, Callejon. Na ławce mecz rozpoczną Arkadiusz Milik oraz Piotr Zieliński, którzy z pewnością dostaną dziś okazję do zaprezentowania swoich umiejętności.

• Do tej pory oba zespoły spotykały zaledwie dwa razy i to w meczach kontrolnych. Bilans spotkań jest równy, bo obie drużyny wygrały po jednym spotkaniu. Dziś pierwszy raz zagrają między sobą o stawkę.

• Witamy wszystkich w naszej relacji na żywo z meczu Napoli - OGC Nice. To już za niecałe pół godziny rozpocznie się hit czwartej rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów.

Tomasz Pszonak

©AFP/EASTNEWS

Mecz Napoli - OGC Nice ONLINE. Już dziś Napoli podejmie francuski zespół na Stadio San Paolo, gdzie spróbuje zdobyć zaliczkę przed rewanżowym meczem w Nicei. Maurizio Sarri ma do dyspozycji wszystkich najważniejszych zawodników, z kolei jego przeciwnik musi poradzić sobie bez kilku kluczowych zawodników. Kto okaże się lepszy w pierwszym starciu w historii tych drużyn o stawkę?

Mecz Napoli - OGC Nice ONLINE

To jedna z najbardziej interesujących par w ostatniej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Napoli, czyli trzecia drużyna poprzedniego sezonu Serie A oraz OGC Nice, która także zajęła najniższe miejsce na podium w ligowej tabeli. Oba zespoły w poprzednich rozgrywkach grały bardzo efektownie, co powoduje, że kibice nie mogą doczekać się już pierwszego gwizdka.

Maurizio Sarri na przedmeczowej konferencji stwierdził, że Azurri reprezentują miasto, któremu należy się Liga Mistrzów i zrobią wszystko, by w niej zagrać. Zauważa też jednak, że goście grają dynamiczną piłkę, co może stwarzać problemy jego zawodnikom.

Jednym z najważniejszych wydarzeń jest brak Super Mario w ekipie przyjezdnych. Mario Balotelli nie zagra już czwartego spotkania z rzędu z powodu kontuzji kolana. Bez niego zespół z Francji traci bardzo wiele. Włoch w poprzednim sezonie ligi francuskiej zdobył siedemnaście bramek.

Drużyna gospodarzy nie ma problemów kadrowych i z pewnością z przodu zagrają Lorenzo Insigne, Dries Mertens oraz Jose Callejon. Tych trzech zawodników to jedna z najmocniejszych linii ataku w Serie A. Na ławce mecz rozpoczną Polacy: Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik.

Czy zespół Polaków wykorzysta atut swojego boiska i pokona gości z Francji? Jak Nice poradzi sobie bez Super Mario?

NIE ZAGRAJĄ:

Napoli: Tonelli, Pavoletti (niezgłoszeni do LM)

OGC Nice: Balotelli, Sneijder, Srarfi, Cyprien (kontuzje)

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA:

Oba zespoły zagrają ze sobą pierwszy raz o stawkę. Do tej pory grały ze sobą dwukrotnie w sparingach. Przed dwoma laty Nice pokonała Włochów 3:2. Z kolei rok temu neapolitańczycy wygrali 3:0.

SĘDZIA: Szymon Marciniak

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Napoli: Reina - Ghoulam, Koulibaly, Raul Albiol, Hysaj - Hamsik, Jorginho, Allan - Insigne, Mertens, Callejon

OGC Nice: Cardinale - Sarr, Le Marchand, Dante, Souquet - Seri, Koziello - Saint-Maximin, Lees-Melou, Marcel - Plea

Napoli - Nice: jak zakończy się spotkanie?

Mecz Napoli - OGC Nice TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+. Początek transmisji o 20:40. Relacja LIVE w GOL24.pl