Mecz Odra Opole - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz Odra Opole - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Słodko-gorzkie zakończenie sezonu

Fortuna 1 Liga, 34. kolejka
2018-06-02 15:00

Odra Opole

1

Olimpia Grudziądz

0

• Koniec meczu! Na zakończenie sezonu Odra pokonała u siebie Olimpię po golu Rafała Nizołka. Dziękujemy za uwagę.

• Żółta kartka dla Czyżyckiego.

• Minikić zmienia Skrzypczaka w ekipie gospodarzy.

A chwilę wcześniej Kowalski strzelał obok bramki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

• Grzegorz Kochalski za Roberta Canrerę.

• Podlogar pokonuje strzałem z bliskiej odległości Kuchtę, ale jest radość ze strzelenia gola nie trwała nawet sekundy. Był na spalonym!

• Marek Gancarczyk zmienia Bartłomieja Maćczaka.

• W odpowiedzi próba Kowala. Sporo brakowało do bramki Kuchty.

• Gospodarzom udało się wywalczyć rzut rożny i było groźnie pod bramką Muzyka. Po centrze Niziołka z narożnika Kowalski główkuje niecelnie.

• Skrzypczak nie sięga piłki po zagraniu Żagla. To raczej nie jest popołudnie napastnika Odry.

• Muzyk ratuje swoich kolegów przed utratą drugiego gola! Wyszedł obronną ręką w sytuacji sam na sam z WIniarczykiem!

• Druga zmiana w ekipie gości. Za Damiana Michalika pojawia się Wołodymyr Kowal.

• Daniel Feruga zmienia Konrada Handzlika.

• "Żółtkiem" upomniany Żagiel.

• Jazvić był bliski wyrównania. Uderzył jednak minimalnie obok bramki Kuchty!

• Gospodarze idą za ciosem.. Dwukrotnie centrował Winiarczyk, ale górą w polu karnym był Muzyk.

• Pomocnik gospodarzy z zimną krwią kieruje piłkę do siatki z bliskiej odległości. To trzecie trafienie Niziołka w tym sezonie.

• GOL DLA ODRY! RAFAŁ NIZIOŁEK!!!

• Druga połowa ruszyła! Ostatnie trzy kwadranse w Opolu dla Odry i Olimpii Grudziądz w tym sezonie Nice 1 ligi!

• Koniec pierwszej połowy. Odra Opole bezbramkowo remisuje z Olimpią Grudziądz.

• Skrzypczakowi nie udało się dobrze opanować piłki w polu karnym Olimpii po zagraniu Maćczaka. Dogodna okazja do wpisania się na listę strzelców spaliła na panewce.

• Maćczak został sfaulowany przez Klimczaka. Sędzia Paweł Pskit sięga po żółtą kartkę dla zawodnika Olimpii.

• Baran zażegnał niebezpieczeństwo przed własną bramką, skutecznie blokując strzał uderzenie Klimczaka z ok. pola karnego.

• Żółta kartka dla Kowalskiego za faul.

• Ciekawie zapowiadała się akcja Odry lewą stroną. Niziołek zagrał do Żagla, który przesadził z siłą włożoną w dośrodkowanie w pole karne. Winiarczyk nie zdążył...

• Żółta kartka dla Skrzypczaka.

• Handzlik marnuje "setkę"! Z ok. 5 metrów uderza tuż obok lewego słupka! To powinien być gol dla Olimpii!

• Skrzypczak wychodził sam na sam z Muzykiem... Dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Początek spotkania to domena piłkarzy Mariusza Rumaka. Ci jednak nie są w stanie przedrzeć sie w okolice pola karnego rywala.

• Walka skupia się w środku pola, ale zarówno Odrze jak i Olimpii udało się stworzyć po jednej sytuacji. Bez zagrożenia pod bramkami Kuchty i Muzyka.

• Paweł Pskit gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Coraz bliżej rozpoczęcia spotkania, więc przenosimy się do Opola!

Obie "jedenastki" za moment wyjdą na murawę!

• I jeszcze mała ciekawostka

Dzisiaj będzie przełamanie na zakończenie?

• W rundzie jesiennej Olimpia przegrała przed własną publicznością z Odrą 0:2. Gole dla beniaminka zdobyli Wodecki i Skrzypczak

Skrót meczu

• Rezerwowi Odry Opole: Tobiasz Weinzettel - Vaclav Cverna, Tomasz Wepa, Tomas Mikinić, Mateusz Bodzioch, Marcin Wodecki, Marek Gancarczyk.

• Statystycznie o Odrze i Olimpii

• Jacek Linowski, który na stanowisku trenera gości zastępuje zwolnionego Dariusza Kubickiego, ma do dyspozycji zaledwie 5 rezerwowych. Są nimi: Patryk Królczyk - Grzegorz Kochański, Marcin Kaczmarek, Wołodymyr Kowal oraz Daniel Feruga.

• Co prawda ostatnia kolejka Nice 1 ligi miała się zakończyć się w niedzielę na wszystkich boiskach, ale Odrze Opole i Olimpii Grudziądz "udało się" przenieść mecz na dzisiaj. W sumie wiemy jaki los w nowym sezonie czeka te drużyny - gospodarze powalczą o Ekstraklasę, a grudziądzanie wystartują w II lidze...

Pierwszy gwizdek sędziego Pawła Pskita za 20 minut!

DW

Mecz Odra Opole - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Oliwer Kubus

Mecz Odra Opole - Olimpia Grudziądz ONLINE. Ta ostatnia sobota w Opolu mogła wyglądać zupełnie inaczej, niż dziś. Drużyna z Opola miała wszystko w swoich rękach, aby zanotować nieprawdopodobny skok jakościowy w górę i w trzy lata awansować z 3. ligi do Ekstraklasy. Piłkarze Odry zaprezentowali się jednak fatalnie na wiosnę, a to poskutkowało, że musieli się ratować przed spadkiem. Przed nim nie uchroniła się już Olimpia, która w poprzedniej kolejce zremisowała z GKS-em Katowice i stała się drugim (zaraz po Ruchu Chorzów) najsłabszym zespołem w Nice 1 Lidze. Gdzie śledzić przebieg meczu Odra Opole - Olimpia Grudziądz? Relacja LIVE w GOL24.PL

Odra Opole - Olimpia Grudziądz ONLINE

W Opolu doświadczymy słodko-gorzkiego zakończenia sezonu. Nikt oczywiście nie mrozi z okazji tego spotkania szampanów, ale warto podkreślić, że odrzanie przez długi czas byli niespodzianką rozgrywek. Otwarcie mówiło się o ich awansie do Lotto Ekstraklasy.
Rzeczywistość zweryfikowała marzenia. Dopiero w tym roku zamontowano na stadionie w Opolu reflektory, płyta nie jest dobrze przygotowana, a piłkarze akurat trafili na czas z wysoką formą. Na dłuższą metę nie mogłoby mieć to sensu - zwłaszcza w najwyższej klasie rozgrywkowej. Drużyna z Opola spuściła więc nieco z tonu, ale obawiano się, że za bardzo. W 14 spotkaniach rundy wiosennej Nice 1 Ligi Odra wygrała zaledwie raz. Kilka porażek więcej i moglibyśmy żegnać dziś obie te drużyny z zaplecza ekstraklasy.
[SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+]

Piłkarze Olimpii zawiedli swoich kibiców, a ci nie pozostali dłużni. Na skutek remisu w poprzedniej kolejce z GKS-em Katowice, grupka osób z Grudziądza starła się z ochroną, a na teren stadionu weszła policja. Ochrona wobec grupy kibiców użyła gazu pieprzowego. W wyniku zastosowania tego środka kilkanaście osób, w tym dzieci, potrzebowało pomocy medycznej. Nie tak wyobrażali sobie 1 ligę w Grudziądzu.

ZOBACZ:

Policja na stadionie w Grudziądzu. Fani Olimpii starli się z ochroną[a]

Odra z pozycji wicelidera spadła na odległe 12. miejsce i tylko sześć punktów dzieli ją od strefy spadkowej. Całe szczęście dla opolan, że do końca sezonu pozostała jedna kolejka. Strach pomyśleć, co by mogło się stać, gdyby zostało jeszcze kilka spotkań więcej. Olimpia jest natomiast 17. a w tabeli jest wyżej od chorzowskiego Ruchu tylko dlatego, że ten został ukarany ujemnymi punktami. Gdyby patrzeć wyłącznie na bilans zdobytych punktów, Biało-zieloni byliby na samym dnie z siedmioma zwycięstwami na koncie. Właśnie dlatego, że wynik ten znacząco nie zmieni sytuacji w tabeli ani jednego, ani drugiego zespołu, PZPN wydał zgodę na to, by potyczka odbyła się nie, jak pierwotnie zaplanowano, w niedzielę o godz. 12.45, a już w sobotę o godz. 15.

Nice 1 Liga: Kto wygra mecz Odra Opole - Olimpia Grudziądz?

Odra Opole - Olimpia Grudziądz TRANSMISJA TV

Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego meczu. Właściciel praw do transmisji przewidział tylko jedno spotkanie w 34. kolejce i będzie to pojedynek GKS-u Katowice z Górnikiem Łęczna.

Odra Opole - Olimpia Grudziądz LIVE
Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.