Mecz Odra Opole - Radomiak Radom ONLINE. Imponująca seria...

Mecz Odra Opole - Radomiak Radom ONLINE. Imponująca seria gospodarzy. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 9. kolejka
2020-10-16 19:45

Odra Opole

1

Radomiak Radom

1

• Małą niespodzianką kończy się mecz w Opolu. Gospodarze prowadzili po pięknej bramce Sebastiana Boneckiego, a Radomiak od początku drugiej połowy ruszył do odrabiania strat. Świetnej okazji nie wykorzystał między innymi Mateusz Lewandowski. Wydawało się, że gościom trudno będzie o korzystny wynik, gdy czerwoną kartkę zobaczył Meik Karwot, ale ci rzucili się do ataku. Po faulu na Karolu Podlińskim odgwizdano rzut karnym który na gola pewnie zamienił Leandro i ostatecznie padł remis. To już wszystko na dziś, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na relacje na żywo z kolejnych meczów Fortuna 1 Ligi na łamach GOL24.pl!

• Koniec meczu! Odra Opole remisuje 1:1 z Radomiakiem Radom!

• Karol Podliński z żółtą kartką za odkopnięcie piłki.

• Teraz kompletnie nieudane uderzenie sprzed pola karnego. Wygląda na to, że Radomiak wywiezie z Opola punkt.

• Dośrodkowanie w kierunku Czaplińskiego, ten oddał strzał głową, ale był on za lekki, aby zaskoczyć bramkarza.

• Kompletnie nieudane zagranie gospodarzy. Kochalski zacznie od bramki.

• I jeszcze ostatnia zmiana w Radomiaku. W miejsce Artura Bogusza wchodzi Adam Banasiak.

• Aż pięć minut doliczył do drugiej połowy arbiter.

• Kacper Tabiś faulował rywala na lewej stronie boiska i obejrzał żółtą kartkę.

• Ostatnia roszada w zespole Odry. Kończy występ Miłosz Trojak, na murawie melduje się Rafał Niziołek.

• Trzecia zmiana w Radomiaku. Schodzi mający problemy zdrowotne Damian Gąska. Pojawia się Maciej Świdzikowski.

• Zbyt mocne zagranie na lewe skrzydło po stronie Radomiaka. Rosa od bramki.

• Niemal wszyscy zawodnicy - poza Kacper Rosą - na połowie Radomiaka. Z akcji Odry nic jednak nie wyszło.

• Odpowiedź Odry -- niecelny strzał Boneckiego.

• Dość niespodziewanie w Opolu mamy remis! Leandro poczekał, aż Kacper Rosa wybierze róg i spokojnie uderzył tam, gdzie nie było bramkarza.

• GOOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA! LEANDRO!

• RZUT KARNY DLA RADOMIAKA!

• Nie ma również Krzysztofa Janusa. Wchodzi Mateusz Gancarczyk.

• Podwójna zmiana w Odrze. Schodzi Tomas Mikinić, pojawia się Łukasz Winiarczyk.

• Ostry faul Konrada Nowaka i zasłużona żółta kartka.

• Radomiak wciąż w natarciu Uderzenie sprzed pola karnego zablokowane.

• Mnóstwo miejsca po prawej stronie pola karnego miał Leandro. Zagrał przed bramkę rywali, ale obrońcy Odry wybili piłkę.

• Przez dłuższy czas, mimo gry w osłabieniu, w ataku jest Radomiak. Rzut rożny dla gości.

• Kończy też występ Karol Angielski. Wchodzi za to Karol Podliński.

• Reaguje na boiskowe wydarzenia trener gości. Schodzi Mateusz Lewandowski, zastępuje go Leandro.

• Długo nie podnosi się z boiska piłkarz Odry. Mamy przerwę w grze.

• Meik Karwot ostro potraktował rywala i zarobił żółtą kartkę. Już drugą w tym meczu, więc Radomiak będzie grał w dziesiątkę!

• Bonecki zatrzymany w polu karnym przez defensora gości.

• Zbyt mocne zagranie w kierunku Mikinicia. Piłka wyszła poza boisko.

• Niepewne wybicie obrońców Radomiaka pod nogi Kacpra Tabisia. Skończyło się na rzucie rożnym.

• Pierwsza zmiana w zespole Odry. Opuszcza boisko Dawid Kort, zastępuje go Konrad Nowak.

• Teraz uderzenie jednego z zawodników gości z dystansu. Piłka przeszła nad bramką.

• Goście w natarciu. Teraz piłka przeszła niedaleko obok słupka po próbie Angielskiego.

• To mógł być gol dla Radomiaka! Bogusz bardzo dobrze dośrodkował w pole karne, ale Lewandowski przestrzelił z kilku metrów!

• Miłosz Trojak z żółtą kartką za faul w środku pola.

• Radomianie wciąż w natarciu. Po dośrodkowaniu w pole karne łapie piłkę Kacper Rosa.

• Był rzut wolny dla Radomiaka na wysokości pola karnego, ale poradzili sobie z tym obrońcy gospodarzy.

• Dośrodkowanie w pole karne Radomiaka nie było zbyt udane. Łapie piłkę Kochalski.

• Od środka wznowili mecz zwodnicy Odry. Oba zespoły na razie bez zmian.

• Znów gramy!

• Piłkarze obu drużyn wracają na boisko. Za moment początek drugiej połowy.

• Do przerwy Odra Opole prowadzi z Radomiakiem Radom 1:0. Spotkanie jest dość wyrównane, a jego ozdobą była niewątpliwie bramka - Sebastian Bonecki przymierzył z rzutu wolnego w samo okienko. Czy Radomiak zdoła odpowiedzieć w drugiej połowie i przerwać serię porażek? Wracamy już za niecały kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy!

• Dobra interwencja Miłosza Trojaka, zawodnik gospodarzy przerwał atak rywali.

• Kolejna żółta kartka, tym razem dla Damiana Jakubika.

• Jeden z graczy Radomiaka przewraca się w polu karnym, ale nie było tam mowy o faulu.

• Tym razem uderzał Krzysztof Janus, ale piłka przeszła nad poprzeczką.

• Dawid Kort faulowany tuż przed polem karnym. Czy Bonecki znów przymierzy nie do obrony z rzutu wolnego?

• Meik Karwot ostro potraktował jednego z rywali i zarobił żółtą kartkę.

• Artur Bogusz dośrodkował w pole karne Odry, lecz nie zdołał dojść do futbolówki Jakubik.

• Dawid Kort zarobił żółtą kartkę.

• Mikinić miał sporo miejsca na prawej stronie, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane. Jest jeszcze rzut rożny.

• Kompletnie nieudane zagranie po stronie Radomiaka. Od bramki zacznie Rosa.

• I znów ruszyli do arbitra piłkarze Radomiaka po odgwizdaniu faulu. Nie zdziwimy się, jeżeli któryś za protesty zobaczy w kolejnej takiej sytuacji żółtą kartkę.

• Mnóstwo pretensji mają do arbitra goście. Domagali się odgwizdania zagrania ręką tuż przed polem karnym, tymczasem sędzia dopatrzył się faulu na zawodniku Odry.

• Choć to dopiero trzeci mecz tej kolejki, można zakładać, że najładniejsza bramka 9. serii gier padła właśnie w Opolu.

• Kontra Radomiaka przerwana faulem przez Konrada Matuszewskiego. Piłkarz Odry z żółtą kartką.

• Strzał Lewandowskiego kompletnie nieudany. Piłka przeszła bardzo daleko od bramki.

• Dośrodkowanie w pole karne Radomiaka ląduje w rękach Kochalskiego.

• Uderzenie Angielskiego sprzed pola karnego było zbyt lekkie, aby Rosa miał z nim jakiekolwiek problemy.

• Odra wciąż częściej utrzymuje się przy piłce. Uderzenie Boneckiego pozostaje jednak jedynym dotychczasowym strzałem po stronie gospodarzy.

• Ależ zaczął się ten mecz dla gospodarzy! Odra miała rzut wolny z około 25 metrów, a do piłki podszedł Sebastian Bonecki. Przymierzył przepięknie - piłka leciała niemal w samo okienko, odbiła się jeszcze od słupka i wylądowała w siatce. Mateusz Kochalski nie miał najmniejszych szans!

• GOOOOOOOOOOL DLA ODRY! SEBASTIAN BONECKI!

• Próbował szczęścia Jakubik, lecz jego strzał był niecelny.

• Lewandowski fauluje rywala na wysokości pola karnego. Będzie niezła okazja dla gospodarzy na dośrodkowanie.

• Zaczynamy!

• Zeszłoroczne starcia obu drużyn, delikatnie mówiąc, nie porwały – oba zakończyły się wynikiem 0:0. Mamy nadzieję, że dzisiejszy mecz będzie zdecydowanie ciekawszy.

• Nastroje w Radomiaku są zdecydowanie gorsze. Czwarta drużyna poprzedniego sezonu zaczęła co prawda od trzech zwycięstw, ale ostatnio zanotowała trzy kolejne porażki – z Górnikiem Łęczna, Miedzią Legnica oraz Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Podopieczni Dariusza Banasika plasują się na razie w połowie stawki.

• Odra Opole to niewątpliwie rewelacja tego sezonu Fortuna 1 Ligi. Przed 9. kolejką zespół ten zajmował bowiem pozycję wicelidera. Podopieczni Dietmara Brehnera zaczęli od wysokiej porażki z ŁKS-em Łódź (0:4), ale była to ich jedyna przegrana w całych rozgrywkach. Później przyszło sześć zwycięstw w siedmiu meczach oraz remis z Arką Gdynia. Efektem jest miejsce w ścisłej czołówce.

• Tak wygląda pierwsza jedenastka oraz ławka rezerwowych Radomiaka Radom:

• Oto wyjściowy skład i ławka rezerwowych Odry Opole:

• Czas na trzeci mecz 9. kolejki Fortuna 1 Ligi! W Opolu miejscowa Odra powalczy o kolejne zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach. Na trudny teren przyjechał Radomiak Radom. Początek spotkania o godzinie 19:45 - zapraszamy na relację na żywo w serwisie GOL24.pl!

Odra - Radomiak LIVE! Imponująca seria gospodarzy

Odra - Radomiak LIVE! Imponująca seria gospodarzy ©Wiktor Gumiński

Mecz Odra Opole - Radomiak Radom ONLINE. Drużyna Dietmara Brehmera nabrała rozpędu. Po inauguracyjnej wpadce zaliczyła serię siedmiu spotkań bez porażki, na którą złożyło się sześć zwycięstw i remis. Dziś rywalem zespół, który przegrał trzy razy z rzędu. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:45.

Mecz Odra Opole - Radomiak Radom ONLINE

Podopieczni Dietmara Brehmera aktualną „kampanię” zaczęli w połowie sierpnia pucharowym starciem na stadionie przy ul. Oleskiej z Lechem Poznań. Na kolejne wyzwanie przyszło czekać im dwa tygodnie, gdy także „domowym” pojedynkiem zainaugurowali zmagania w 1 lidze goszcząc ŁKS Łódź. Zanim doszło do kolejnego spotkania znowu musiał minąć podobny okres i znowu zagrali w Opolu. Tym razem zawitało tu Zagłębie Sosnowiec.

Potem już tempo gier wzrosło niewspółmiernie. Wszak licząc z meczem, który czeka ich dziś, wyjdzie na to, że przez pięć tygodni wybiegną na boisko osiem razy co daje średnio raz na cztery i pół dnia. Gdy to wcześniej grali tak rzadko! Do tego po najbliższym spotkaniu znowu radykalnie zwolnią, albowiem aż do 13 listopada zagrają tylko dwukrotnie (25.10 w Głogowie z Chrobrym i 7.11 w Opolu z GKS-em Jastrzębie).

Tym niemniej taki terminarz niebiesko-czerwonym na razie sprzyja i są rewelacją sezonu zajmując drugie miejsce w tabeli. To w znacznej mierze zasługa ich doskonałej postawy w defensywie. Nie licząc bowiem wpadki z łodzianami 0-4 w pozostałych siedmiu meczach stracili tylko jednego gola, a wygrali przecież sześć z nich. Pięć przewagą jednego trafienia! Jakby tego było mało Kacper Rosa zachowuje czyste konto od 395 minut, a przy tym w siedmiu grach nie pokonano go ani razu z akcji!

- Nasza postawa napawa optymizmem na kolejne spotkania - nie krył po niedzielnym triumfie w Kielcach strzelec gola na 1-0 Konrad Nowak, a w podobnym tonie wypowiadał się jego szkoleniowiec. - Staramy się stanowić monolit na boisku i jestem zadowolony z tego, że wszyscy zmierzamy w jednym kierunku - przedstawiał swój punkt widzenia Brehmer.

Tymczasem Radomiak po kapitalnym wejściu w sezon, kiedy to - licząc z pokonaniem 4-0 w Pucharze Polski rywala z ligi Miedzi Legnica - wygrał cztery mecze z rzędu. Licząc jednak od połowy września przegrał już wszystkie swoje trzy spotkania, a ostatnie starcie z GKS-em Tychy zostało przełożone na 29.10.

Mecz Odra Opole - Radomiak Radom TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie. Za darmo w serwisie i aplikacji IPLA TV. Mecz z jednej kamery, bez komentarza. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 19:45. Zapraszamy!