Mecz Peru - Dania ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz Peru - Dania ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO. Kto odpowie Francji?

• I znowu perfekcyjnie Schmeichel. Nie dał się pokonać Farfanowi. Wcześniej podawał Carrillo

• Joergensen strzelił wbiegając w pole karne. Piłkę wybił jeden z Peruwiańczyków.

• Andreas Christensen poprosił o zmianę. Zamiast niego Mathias Jorgensen

• Duńczycy dali się mocno zepchnąć do defensywy. Peru toczy kolejne ataki, oddaje więcej strzałów.

• Carrillo uciekł na skrzydle i rozpoczął akcję Peru. Zakończył ją Guerrero strzałem piętą obok bramki.

• GOL! Yussuf Yuary Poulsen po podaniu Eriksena uderza w tempo i z prawej strony pakuje piłkę do siatki

• Cueva często pokazuje się pod piłką próbując wykreować kolejne sytuacje. Koniec końców brakuje jednak strzałów.

• Arbiter nie zauważył spalonego Cuevy. Wbiegł w pole karne i podał do Carrillo. Niecelne uderzenie.

• Sporo walki oglądamy po przerwie. Piłka znacznie więcej czasu spędza w środku pola, a Peru praktycznie nie dochodzi do sytuacji

• Nieudane dośrodkowanie Eriksena w pole karne Peru.

• Poulsen przewrócony pod polem karnym Peru. Będzie rzut wolny dla Danii

• Farfan usiłował wyjść z kontratakiem, ale i on nie mógł przejść linii defensywy przeciwnika.

• Środkiem próbowali Duńczycy, ale ponownie bez efektu. Ciężko im wrzucić piłkę w pole karne Peru

• Dośrodkowanie do Joergensena w pole karne, lecz Duńczyk nie dogonił piłki

• Na razie walka toczy się w środku pola. Ani jedni ani drudzy nie potrafią dojśc do sytuacji

• Druga część gry rozpoczęta. Czy przyniesie gole?

• Koniec pierwszej połowy

• Do jedenastki podszedł sam poszkodowany. Cueva uderzył wysoko nad poprzeczką!

• Rzut karny dla reprezentacji Peru!

• Cueva przewrócił się w polu karnym po podaniu z prawej strony, ale arbiter nawet nie gwizdnął. Dopiero po chwili przerwał grę

• Delaney uderzył z lewej nogi, ale jego strzał po ziemi okazał się niecelnym

• Farfan nie zdołał dojść do długiego podania w pole karne.

• Strzał Schoene w światło bramki wybronił peruwiański golkiper

• Renato Tapia otrzymał żółtą kartkę za faul przed samym polem karnym na Sisto. Będzie rzut wolny

• Joergensen złapany na pozycji spalonej

• Wciąż przy piłce dłużej utrzymują się Duńczycy, ale to Peru oddaje więcej strzałów. W Sarańsku wciąż jednak bez bramek.

• Poulsen próbował wyskoczyć do piłki, ale zrobili to przeciwnicy. Był i drugi rzut rożny. Żaden nie zakończył się strzałem

• Ramos wybił piłkę za linię końcową i mamy rzut rożny dla Danii.

• Przywitanie dzisiejszych kapitanów: Alberto Rodrigueza i Simona Kjaera. Za moment będzie też losowanie

• Tradycyjnie zaczniemy od hymnów. Na początek Peru, później Dania.

• Obie jedenastki już pojawiły się na murawie stadionu w Sarańsku

• Ten mecz poprowadzi Bakary Gassama z Gambii. Nazywany najlepszym arbitrem z Afryki w wolnych chwilach trenuje wrestling

• Zapowiada się niezwykle zacięte spotkanie. Dania nie straciła w 2018 roku ani bramki, Peru również nie odniosło żadnej porażki. Serię czterech wygranych z rzędu przerwał dopiero bezbramkowy remis ze Szwecją

• Peru awansowało na mundial trochę rzutem na taśmę. W barażach okazało się lepsze od Chile... dzięki bramkowemu bilansowi. Baraże przejść musiała również Dania. Ona jednak bardzo pewnie pokonała w nich Irlandię

• To będzie pierwsze, historyczne starcie tych ekip na mundialu. Peru powraca na mistrzostwa świata po 36 latach przerwy. Już sam awans jest tutaj sporym sukcesem, ale nie zamierzają bynajmniej na nim poprzestać. Choć nie są wskazywani na faworytów, w każdym meczu zawalczą o pełną pulę. Nie inaczej w meczu z Danią.

• 16 czerwca 2018 to święto piłkarskich kibiców na całym świecie. Jedyny taki dzień, kiedy można obejrzeć cztery spotkania na najważniejszym turnieju. Pierwsze dwa nie rozczarowały. Na początek Francja pokonała Australię 2:1 tym samym otwierając rozgrywki grupy C. Zakończą je Dania z Peru, które w Sarańsku zmierzą się o 18 polskiego czasu

Kaja Krasnodębska

©East News

Mecz Peru - Dania ONLINE. W 2018 roku Duńczycy nie stracili ani jednej bramki. Ich żelazną defensywę spróbuje sforsować Peru. Pierwsze spotkanie tych ekip na mundialu może zadecydować o wyjściu z grupy, w której w rolę faworyta wcieli się Francja.

©East News

Mecz Peru - Dania ONLINE

Wbrew pozorom może być to jedna z mocniejszych grup tego turnieju. Po pierwsze Francja czyli drużyna przez wielu wskazywana na kandydata do mistrzostwa, z drugiej najmocniejsza od lat Australia. To kolejni rywale ekip, które o 18 zmierzą się w Sarańsku.
Zanim jednak myślami przejdą do następnych bojów muszą zmierzyć się sami ze sobą w niezwykle wyrównanym meczu. Tutaj ciężko wskazać faworyta. Z jednej strony Dania, która w 2018 roku nie straciła nawet gola. A w towarzyskich spotkaniach nie mierzyła się wcale ze słabymi rywalami, bo z innymi finalistami mistrzostw świata Panamą, Meksykiem oraz Szwecją. Po drugiej stronie barykady Peru, które również od stycznia nie odniosło porażki. Serię czterech zwycięstw z Chorwacją, Szwecją, Szkocją i Arabią Saudyjską przerwał remis 0:0 przed samym rozpoczęciem mundialu. Nie mogło to jednak zabić optymizmu, który przed rozpoczęciem zawodów panuje w ekipie Ricardo Gareci.

Oba te zespoły łączy fakt, że nie mają w swoich szeregach wielu zawodników z najlepszych europejskich lig. To piłkarze, którzy pozostają na uboczu, a mundial w Rosji będzie dla nich oknem wystawowym na świat. Będą więc gryźć trawę, nikt nie odstawi tutaj głowy ani nogi. Duńczyków do awansu z grupy poprowadzić ma Christian Eriksen. - Mundial zasługuje na kogoś takiego jak on. Dzięki niemu będziemy zagrożeniem dla każdej drużyny, z którą przyjdzie się nam zmierzyć - powiedział jego szkoleniowiec. To pomocnik występujący na co dzień w Tottenhamie, a o jego klasie przekonali się również Polacy. Biało-Czerwoni zmierzyli się z Duńczykami w eliminacjach i w ostatecznym rozrachunku uplasowali się wyżej. Ci drudzy musieli więc wziąć udział w barażach o grę na mundialu. Tam wysoko pokonali Irlandię.

Długą drogę, by po raz pierwszy od 36 lat znaleźć się na mistrzostwach świata musieli przejść także zawodnicy Peru. Również za nimi gra w barażach, z których awans zapewnił im jedynie lepszy bilans bramkowy od Chile.

SĘDZIA

Bakary Gassama (Gambia) - Prywatnie fan wrestlingu, uznawany za najlepszego arbitra w całej Afryce. - Kocham futbol, a byłem fatalnym zawodnikiem, więc postanowiłem zostać sędzią – przyznał w jednym z wywiadów. Sędzia FIFA od 2007 roku, na mundialu chciałby dojść do samego finału. Biorąc pod uwagę, że jego rodacy turniej obserwują sprzed telewizorów, jest to jak najbardziej możliwe. – Jestem dobrze przygotowany, a w Rosji panują świetne warunki. Nic tylko dobrze sędziować.