Mecz Pogoń Szczecin - Arka Gdynia Sącz ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Pogoń Szczecin - Arka Gdynia Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 34. kolejka (gr. spadkowa)
2018-05-05 18:00

Pogoń Szczecin

3

Arka Gdynia

2

• Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na pozostałe relacje na naszym portalu!

• Można było mieć wątpliwości co do jakości tego spotkania przed przerwą, ale druga połowa to wynagrodziła. Niezły mecz w Szczecinie i zasłużone zwycięstwo Pogoni.

• I to jest koniec meczu! Pogoń Szczecin wyprzedza dzisiejszych rywali w tabeli i już na pewno utrzymuje się w Ekstraklasie!

• Na domiar złego Jurado wylatuje z boiska. Szkoda, bardzo dobrze wyglądał dzisiaj ten gracz. Zły na siebie schodzi do szatni.

• Kolejna świetna akcja Pogoni! Delew do Murawskiego, a doświadczony zawodnik uderza obok slupka!

• A teraz Marcjanik! Piłkarz niepotrzebnie przyjmował futbolówkę, mógł uderzyć z pierwzej piłki.

• Ajjj! Świetna kontra Pogoni, Piotrowski pognał z piłką kilkadziesiąt metrów i tylko parada Steinborsa uratowała gości!

• Piesio zasłużył na kartonik.

• Aktywny dziś Niepsuj ma już wolne, na ostatnie minuty wchodzi Rapa.

• Hołota przytomnie zagrał do Buksy, a zawodnik, który wszedł z ławki, zdołał wbić piłkę do siatki mimo interwencji bramkarza!

• No i jest GOOOOOL! BUKSA!

• Niepsuj chciał w pojedynkę rozstrzygnąć wynik, ale defensorzy Arki interweniowali prawidłowo.

• Arkowcy mają minimalną przewagę w posiadaniu piłki.

• Zagranie głową w kierunku Szwocha na flance, ale pomocnik nie zdołał opanować futbolówki.

• Koniec meczu dla Sochy. Joker Siemaszko spróbuje przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Arki.

• Sporo dzisiaj żółtych kartek. Teraz przewinił Hołota.

• Ciekawie jest na boisku. ta drużyna, która zainkasuje trzy punkty, będzie pewna utrzymania, więc jest o co walczyć.

• Ponownie ten sam zawodnik zdecydował się na strzał, tym razem jednak chybił.

• Jurado huknął prawą nogą zza pola karnego, czym zaskoczył Załuskę. Ładny gol! Arka po raz kolejny błyskawicznie odrabia stratę.

• GOOOL! JURADO i mamy remis!

• Druga połowa spotkania zdecydowanie nie zawodzi. Raz po raz obie ekipy starają się przedrzeć pod pole karne przeciwnika.

• Piotrowski popisał się świetną szybkością, ale Helstrup w ostatniej chwili powstrzymał młodego zawodnika.

• Nunes fantastycznie dośrodkował na głowę Frączczaka, a ten silnym strzałem pokonał Steinborsa!

• GOOOOL dla Pogoni! Frączczak!

• Warcholak z kolei nie może dalej kontynuować gry ze względu na kontuzję. Szansę dostaje Piesio.

• Runjaic pomaga strzelcowi gola w uniknięciu czerwonej kartki i zdejmuje go z murawy.

• Drygas musi się pilnować. Ma już na koncie żółtą kartkę, a przed chwilą ostro zagrał przeciw Warcholakowi.

• Nunes! Kąśliwy strzał i Steinbors z trudem odbija piłkę!

• Marciniak sfaulował Delewa na granicy pola karnego. Rzut wolny z dogodnej pozycji.

• Socha ogląda kartonik.

• ...a za Kakoko obejrzymy Sołdeckiego.

• Dwie zmiany w przerwie. Za Rasmussena wchodzi Buksa...

• Zaczynamy drugą odsłonę.

• Przerwa. Po ciekawym końcowym kwadransie mamy remis w Szczecinie po 45 minutach.

• Delew trafiony w twarz przez Warcholaka, zwija się teraz z bólu Bułgar.

• Aż cztery minuty doliczył Mariusz Złotek.

• Wciąż napierają podopieczni Ojrzyńskiego. Chcą pójść za ciosem.

• GOOOL! Pewnie wykonana jedenastka przez Szwocha! Wszystko zaczyna się od początku.

• Chyba tak! Rzut karny po faulu Delewa!

• Arka rzuciła się do odrabiania strat, czy zdoła wyrównać jeszcze przerwą?

• Żółta kartka dla strzelca.

• Pechowa interwencja Kakoko i Drygas huknął w sam środek bramki. Tym razem Steinbors okazał się bezradny!

• GOOOL! Kamil Drygas! 1:0 dla Pogoni!

• Coś się stało golkiperowi przy tej interwencji. Opatrywany teraz bohater gości.

• NIE MA GOLA! Świetna interwencja Steinborsa po strzale Frączczaka!

• I jeszcze żółta kartka dla winowajcy.

• Rzut karny dla Pogoni!

• I mamy interwencję VAR-u! Sędzia Złotek sprawdza, czy Helstrup nie faulował we własnym polu karnym.

• Nareszcie coś! Dobra wrzutka Delewa prosto na głowę Hołoty i tylko dobra interwencja Marciniaka uchroniła Gdynian przed wielkim zagrożeniem.

• Niezła centra Warcholaka, ale Socha nie zdołał dosięgnąć piłki wślizgiem.

• Ciężko się na razie to ogląda. Wiele niedokładnych zagrań na murawie, tempo nie zachwyca.

• Delew! Świetna wrzutka Bułgara, ale nikt nie zdołał wykończyć akcji strzałem. Rozkręca się Pogoń.

• Warto zwrócić uwagę na świetną frekwencję na trybunach. Ponad 10 tysięcy biletów zostało sprzedanych na to wydarzenie.

• Trudno tu na razie cokolwiek komentować. Atmosfera na boisku dość leniwa.

• Na spalonym złapany Marciniak.

• Na razie Portowcy pozwalają przyjezdnym spokojnie konstruować ataki pozycyjne. Żadna ze stron szczególnie nie forsuje tempa.

• Szarża Jurado, ale dobrze ustawieni defensorzy gospodarzy wzorowo zatrzymują akcję.

• Dobry, dynamiczny początek w wykonaniu Arki.

• Wszystko już gotowe. Zaczynamy!

• Minuta ciszy na stadionie.

• Szkoleniowiec Pogoni Kosta Runjaić dał swoim podopiecznym jeden dzień wolny więcej niż zazwyczaj, Gdynianie natomiast rozegrali bardzo wymagające spotkanie finałowe. Czy gospodarze wykorzystają ten fakt? Przekonamy się niebawem.

• Trzy dni temu Arkowcy przegrali finał Pucharu Polski z Legią Warszawa. Jeśli dzisiaj również dadzą się pokonać, to spadną w tabeli za swoich dzisiejszych przeciwników. Aktualnie znajdują się na 11. miejscu z dorobkiem 40 punktów. Portowcy z kolei plasują się o pozycję niżej i zdołali uzbierać 2 „oczka” mniej.

• Witamy w relacji z meczu 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Tym razem w grupie spadkowej Pogoń Szczecin zmierzy się z Arką Gdynia.

red

Pogoń - Arka LIVE! Jedni na fali, drudzy w tarapatach

Pogoń - Arka LIVE! Jedni na fali, drudzy w tarapatach ©Karolina Misztal

Mecz Pogoń Szczecin - Arka Gdynia Sącz ONLINE. Żółto-niebiescy liżą rany po przegranej w finale Pucharu Polski. Z piętnastu wszystkich tegorocznych meczów wygrali tylko trzy. Czy w derbach Pomorza uda im się wrócić na zwycięską ścieżkę? Bilans czterech ostatnich meczów bezpośrednich to cztery porażki. Relacja LIVE w GOL24 od 18:00.

Mecz Pogoń Szczecin - Arka Gdynia Sącz ONLINE

Chociaż Arka ma dwa punkty więcej, to zdecydowanie lepsze nastroje panują w Pogoni. Zespół uświetnił obchody 70-lecia klubu zwycięstwem nad Sandecją Nowy Sącz. Z trybun piłkarzy oklaskiwało przeszło 15 tys. widzów co w skali "Portowców" jest wyczynem wręcz rekordowym.

Na Arkę wejściówki nie są już bezpłatne, ale w promocyjnej cenie 10 złotych. Chętnych też jest sporo, więc zawodnicy mogą liczyć na głośne wsparcie. A to się przyda, bo Pogoń w przypadku wygranej będzie mogła czuć się ekstraklasowym klubem także na kolejny sezon.

Cel jest łatwy - Arka przegrywa ostatnio wszystko i ze wszystkimi. Porażka z Legią Warszawa w finale Pucharu Polski oczywiście była wpisana w życie. Ale nikt nie zakładał w Gdyni utraty punktów przeciwko Sandecji czy Piastowi Gliwice. Sytuacja w tabeli wciąż jest przyzwoita, choć morale w szatni nie najwyższe. Jedno zwycięstwo mogłoby je podnieść i potwierdzić ligę na następną edycję.

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Nie zagrają:

Pogoń: Fojut (kontuzja)
Arka: da Silva (dyskwalifikacja), Zarandia (?), Danch (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Pogoń - Arka 1:0 (Ekstraklasa, 16.12.2017)
Arka - Pogoń 0:3 (Ekstraklasa, 19.08.2017)
Pogoń - Arka 5:1 (Ekstraklasa, 08.04.2017)

Mecz Pogoń Szczecin - Arka Gdynia Sącz TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny w aplikacji Canal+ Sport Online oraz stronie ncsplugo.pl. Komentuje duet Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda. Relacja LIVE od godziny 18:00 w GOL24.pl Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV