Mecz Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Nieciecza LIVE, NA ŻYWO,...

Mecz Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Nieciecza LIVE, NA ŻYWO, ONLINE. Gdzie w tv? TRANSMISJA NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 13. kolejka
2017-10-21 18:00

Pogoń Szczecin

2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne spotkania.

• Termalica zdobywa ważne trzy punkty, dzięki czemu jest już nad strefą spadkową. Pogoń wciąż na samym dnie ligowej tabeli.

• Koniec! Po szalonym meczu w Szczecinie, goście zwyciężają 2:3!

• Doskonała sytuacja, by wyrównać! Dvali nie trafia z kilku metrów!

• Arbiter dolicza 4 minuty.

• Świetne uderzenie zza pola karnego Davida Guby obok dalszego słupka i mamy prowadzenie przyjezdnych!

• Świetna wymiana krótkich podań drużyny gości i świetny strzał Śpiączki, który kapitalnie wybronił Załuska!

• Dośrodkowanie z narożnika boiska i kilka przypadkowych zagrań w polu karnym. Wreszcie piłka spada pod nogi stopera drużyny gości, który pakuje piłkę do siatki z bliskiej odległości! Mamy wyrównanie!

• Guba dobrze przedarł się przy bocznej linii i dograł płaską piłkę na piąty metr, ale obrońcy wybijają na rzut rożny!

• Druga zmiana wśród gospodarzy.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości.

• Miković dobrze centruje, ale piłka po strzale Śpiączki przelatuje minimalnie nad poprzeczką!

• Strata Frączczaka na środku boiska. Piłkarze z Niecieczy doszli dzięki temu do sytuacji strzeleckiej, ale Śpiączka nie trafia nawet w światło bramki.

• Pawłowski chciał zaskoczyć bramkarza, ale jego uderzenie bardzo niecelne.

• Na zmianę decyduje się również sztab szkoleniowy gospodarzy.

• Kolejna rotacja w składzie przyjezdnych.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości

• Delew otrzymuje piłkę i dogrywa wzdłuż pola karnego, ale Frączczak nie sięga piłki!

• Nunes dobrze centruje, ale Delew uprzedzony przez obrońcę.

• Gra wznowiona, Szeliga również wraca do gry.

• Na murawie leży Bartosz Szeliga, który przypadkowo został kopnięty przez Murawskiego.

• Dobra wymiana piłki w trójkącie między Murawskim a Formellą jednak wykończenie akcji nie należało do najlepszych.

• Goście próbują szybko zareagować na straconą bramkę, ale zawodnicy Pogoni dobrze przerywają akcje przyjezdnych.

• Uderzenie Murawskiego sprzed pola karnego, fatalny błąd Muchy, który wypuszcza piłkę przed siebie. Frączczak znajduje się w odpowiednim miejscu i uderza futbolówkę, która po koźle wpada do siatki!

• Ależ początek drugiej połowy w wykonaniu gospodarzy!

• Gwizdek arbitra! Ruszamy!

• Zawodnicy pojawiają się już na murawie, więc za kilka chwil spotkanie zostanie wznowione.

• Koniec pierwszej połowy! Czas na przerwę.

• Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

• Z ostrego kąta próbuje Śpiączka, ale Załuska dobrze pilnuje bliższego słupka i Pogoń rusza z kontrą. Delew uderza z linii pola karnego, ale znowu świetnie broni Mucha!

• Nunes! Kolejny raz chciał zaskoczyć bramkarza gości jednak Mucha wciąż dobrze interweniuje!

• Nunes popisał się dobrym uderzeniem, które po drodze zostało odbite przez jednego z gości i kolejny raz interweniować musiał Mucha.

• Kolejne dośrodkowanie Delewa jednak żaden z partnerów nie dochodzi do strzału.

• Za te zagranie Maksimenko został ukarany żółtym kartonikiem.

• Maksimenko zablokował ręką strzał przeciwnika i to spowodowało, że arbiter podyktował rzut karny dla gospodarzy.

• Doskonałe uderzenie z jedenastu metrów i mamy wyrównanie!

• Weryfikacja VAR! Rzut karny dla Pogoni!

• Najlepsza okazja gospodarzy! Doskonałe dogranie w pole karne Formelli, do piłki dopada Drygas i uderza z pierwszej piłki, lecz fenomenalnie broni Mucha!

• Szybka akcja gospodarzy zakończona niecelną centrą Rafała Murawskiego. Od bramki rozpoczną goście.

• Chwilowa przerwa w grze spowodowana analizą VAR sytuacji w której jeden z zawodników Pogoni przyjmował piłkę we własnym polu karnym. Ostatecznie, sędzie podjął decyzję, że nie było zagrania ręką.

• Delew dobrze dośrodkowuje z rzutu rożnego, do strzału głową dochodzi Lasha Dvali, ale jego uderzenie zostaje zablokowane. Zagrożenie zostaje oddalone!

• Dobra wymiana kilku podań zawodników gospodarzy, ale akcja zakończona fatalnym strzałem Piotrowskiego.

• Zmarnowana doskonała sytuacja! Kapitalnie kontrę rozpoczął Piątek, dograł idealnie do Śpiączki, ale ten nie potrafi pokonać Załuski w sytuacji sam na sam!

• Chwilowe zamieszanie w polu karnym gości, ale żaden z zawodników Pogoni nie potrafi dojść do sytuacji strzeleckiej.

• Roman Gergel uderza sprzed pola karnego, Łukasz Załuska źle odbija piłkę do której bez problemu dobiega Piątek i zdobywa bramkę dla swojego zespołu!

• Goście prowadzą w Szczecinie!

• Kamil Drygas pierwszy raz uderza z dystansu, lecz piłka przelatuje wysoko nad bramką.

• Pierwsze dośrodkowanie Delewa, ale żaden z jego kolegów nie potrafił dosięgnąć piłki.

• Arbiter rozpoczął mecz! Ruszamy!

• Oba zespoły już przygotowane do gry, za chwilę pierwszy gwizdek sędziego!

• Do tej pory, sezon w wykonaniu tych drużyn nie wygląda najlepiej, gdyż zamykają ligową tabelę. Dzisiejsze spotkanie będzie okazją, by odbić się od dna.

• Serdecznie zapraszamy na relację z meczu 13. kolejki Lotto Ekstraklasy w którym zagrają drużyny Pogoni Szczecin oraz Bruk-Betu Termalici Nieciecza.

msz, Jakub Lisowski

Mecz Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Nieciecza LIVE, NA ŻYWO, ONLINE

Mecz Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Nieciecza LIVE, NA ŻYWO, ONLINE ©Andrzej Szkocki/Polska Press

Mecz Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Nieciecza LIVE, NA ŻYWO, ONLINE. W starciu na dnie tabeli Ekstraklasy zadowolić może tylko zwycięstwo. Remis przyjęty zostanie jako porażka zarówno w Szczecinie, jak i Niecieczy. Kto dziś wykona krok w kierunku opuszczenia strefy spadkowej?

- Nie możemy ciągle przegrywać. Wierzę, że przyjdzie taki mecz, który wszystko odmieni. Sprawi, że to, co ćwiczymy, zaskoczy i nagle wygramy. To jest coś, czego w futbolu nie da się wytłumaczyć.
Ale później będzie już z górki – tak mówił Robert Lewandowski na początku ery Adama Nawałki w reprezentacji. Ten cytat przytoczył w piątek portal „Łączy nas piłka” i… idealnie pasuje do obecnej sytuacji Pogoni Szczecin.

- Te słowa oddają sens tego, co i my myślimy. Życie daje takie trudne, chwilami beznadziejne momenty, ale próbujemy wyciskać coś do końca, nie możemy się poddać. Wierzymy, że na tym możemy zbudować coś trwałego, mocnego, że może narodzić się solidny fundament na lata – mówi Maciej Skorża, trener Pogoni. - Czujemy zewsząd krytykę, złość, wrogość, ale drużyna chce właściwie zareagować. Musielibyśmy być totalnymi ignorantami, by nie rozumieć, co się dzieje. Zawodzimy, trzeba to przerwać.

Idealna okazja w sobotę o 18, czyli mecz z Termalicą Nieciecza. 15. zespół w tabeli podejmie 14. Oba mają po 9 punktów.

- To nasz siódmy mecz u siebie i wierzę, że w końcu przełamiemy naszą niemoc. Chcemy pokazać jeszcze większą determinację, ambicję, musimy wystrzec się indywidualnych błędów. Chcemy panować na boisku. Rywal jest w podobnej sytuacji. Różni nas to, że oni są bez zwycięstwa na wyjeździe, a my u siebie. Ale sobota to będzie ten moment, gdy weźmiemy sprawę w swoje ręce.

Wielkich zmian w składzie Pogoni nie ma co oczekiwać. Wszyscy są zdrowi, nie ma pauzujących za kartki. Szkoleniowiec ma nawet mniejsze kłopoty niż Maciej Bartoszek w Termalice, któremu wypadł ze składu podstawowy napastnik (Vladislavs Gutkovskis) i obrońca (Artem Putiwcew).

- Mam parę optymistycznych akcentów. W sobotę drugi mecz rozegra Adama Frączczak i na pewno będzie lepiej niż w Krakowie, także forma Spasa Delewa idzie w dobrym kierunku, a ta dwójka to siła ofensywna zespołu. Mocno liczymy, że pociągną kolegów. Strzelona bramka odblokuje zawodników, ale my w sobotę możemy wygrać nawet po bramce w 93. minucie – dodaje Skorża.

- To najważniejszy mecz rundy. Trzy punkty w tej sytuacji to większy spokój dla nas. Ze startu sezonu nikt nie jest zadowolony, ale jak wygramy sytuacja się poprawi – uważa Cornel Rapa, obrońca Pogoni. - Za nami wiele dobrych spotkań, mieliśmy swoje szanse, ale brakowało skuteczności. To największy problem, rzutujący też na wyniki, a później naszą mentalną blokadę. To nie jest tylko problem napastnika, ale każdego z nas. Wszyscy wykonujemy pewną robotę, każdy ma okazję.

Sonda

Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Mecz Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Nieciecza LIVE, NA ŻYWO, ONLINE. Gdzie TRANSMISJA TV?

Spotkanie Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Nieciecza pokaże Canal+Sport. Stream online dostępny będzie na platformie Canal+ Sport Online. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.