Mecz PSG - Saint Etienne ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz PSG - Saint Etienne ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak!

• Koniec meczu! To była lekcja futbolu - PSG pokonuje Saint-Etienne 3:0!

• Trwa doliczony czas meczu, sędzia zdecydował się dodać cztery minuty.

• Edinson Cavani dobija rywala w końcówce spotkania! Uderzenie do pustej bramki efektownie kończy mecz!

• Oussama Tannane z kartką za faul, oczywiście na Neymarze.

• Uderzenie Yuriego Berchiche'a po ziemi mija słupek o centymetry!

• ...a Giovani Lo Celso melduje się na murawie w miejsce Javiera Pastore.

• Dwie zmiany w PSG. Julian Draxler zmienił Angela Di Marię...

• Bardzo mocne uderzenie Javiera Pastore szybuje nad poprzeczką.

• Layvin Kurzawa opuszcza boisko, melduje się na nim Yuri Berchiche.

• Za moment roszada także w zespole gospodarzy.

• Ostatnia zmiana w zespole Saint-Etienne. Romain Hamouma zmieniony przez Oussamę Tannane.

• Angel Di Maria! Jak on tego nie strzelił! Argentyńczyk od połowy pędził sam na bramkę, ale w polu karnym odskoczyła mu piłka!

• Ależ to obronił Alphonse Areola! Bramkarz paryżan kolejny raz górą w starciu z Jonathanem Bambą w sytuacji sam na sam!

• Leo Lacroix zmienia Gabriela Silvę.

• Goście próbują uspokoić swoją grę i wymieniają podania na własnej połowie.

• Świetne zagranie Angela Di Marii do wychodzącego na czystą pozycję Edinsona Cavaniego, Urugwajczyk chciał dośrodkować piłkę pod bramkę, ale trafił tylko w jednego z rywali.

• Angel Di Maria! Argentyńczyk z rzutu wolnego uderza bardzo mocno, słupek ratuje gości!

• Pierwsza zmiana. Digbo Maiga zmieniony przez Vincenta Pajota.

• Rzut wolny dla PSG kilkanaście metrów od bramki.

• Bryan Dabo decyduje się na uderzenie z dystansu, trafia tylko w boczną siatkę.

• Javier Pastore próbował rozpocząć atak PSG indywidualnym rajdem, po którym podał piłkę pod nogi... przeciwnika.

• Do strzału głową doszedł Layvin Kurzawa, przeniósł jednak piłkę nad poprzeczką.

• Saint-Etienne skupia się już w tym momencie tylko na defensywie.

• Mocna piłka ze środka pola niespodziewanie dotarła do Edinsona Cavaniego, napastnika w ostatniej chwili wybiciem piłki ubiegł bramkarz.

• Dośrodkowanie Neymara z rzutu wolnego odbite przez Marquinhosa, dopada do niego Thiago Motta, strzałem w środek bramki podwyższając wynik meczu.

• Thiago Motta! 2:0 dla PSG!

• Kevin Theopile Catherine z żółtą kartką, jemu już nie udało się czysto zatrzymać Neymara.

• Neymar w prosty sposób zatrzymany na lewym skrzydle przez Saidy Janko.

• Gospodarze drugą połowę rozpoczynają w tym samym stylu co pierwszą - przyzwoicie.

• Mecz wznowiony, piłkę ma Paris Saint-Germain!

• Piłkarze wracają powoli na murawę Parc des Princes.

• Goście łatwo objęli prowadzenie, ale od momentu strzelenia gola obniżyli loty i dali sobie odebrać inicjatywę. Czekamy na kolejne gole po przerwie!

• Koniec pierwszej połowy w Paryżu. Do przerwy PSG prowadzi po golu Edinsona Cavaniego.

• Żółta kartka dla Presnela Kimpembe za rozbicie głowy rywala w walce o piłkę w środku pola.

• Rzut rożny dla gości w końcówce pierwszej połowie.

• Długa akcja Saint-Etienne na połowie PSG zakończona agresywnym odbiorem Thomasa Meunier.

• Zawodnicy Saint-Etienne wyraźnie przycisnęli w ostatnich minutach, ale wciąż brakuje im jakości w polu karnym.

• Thomas Meunier z żółtą kartką za faul przy linii bocznej boiska.

• Składna akcja Saint-Etienne kończy się zablokowanym strzałem Ole Selnaesa.

• Dośrodkowanie ze spokojem łapie Alphonse Areola.

• Rzut wolny dla Saint-Etienne po faulu Thiago Motty na własnej połowie.

• Romain Hamouma uderza z dystansu - równie mocno, co niecelnie.

• Goście nie mają dzisiaj pomysłu na piłkarzy Unaia Emery'ego - jedyną ich opcją jest długa piłka na Jonathana Bambę.

• Kevin Theopile Catherine wybija piłkę poza linię końcową - rzut rożny dla gospodarzy.

• Alphonse Areola ratuje PSG, zatrzymując Jonathana Bambę w sytuacji sam na sam!

• Efektowny zwód Neymara na lewym skrzydle i mocne dośrodkowanie w pole karne, Edinson Cavani pilnowany przez obrońców nie zdołał oddać strzału na bramkę.

• Bramka! Edinson Cavani wyprowadza paryżan na prowadzenie, karny wykonany tak samo pewnie jak w poprzednim meczu z Toulouse! 1:0!

• Rzut karny dla PSG, Saidy Janko fauluje Edinsona Cavaniego w polu karnym, żółta kartka dla obrońcy!

• Wrzutka w pole karne w kierunku Edinsona Cavaniego, napastnik był do niej minimalnie spóźniony.

• Póki co mecz toczy się pod dyktando gospodarzy.

• Akcja Saint-Etienne. Jonathan Bamba niespodziewanie poradził sobie z obroną PSG, dośrodkował w pole karne, ale nie było tam dosłownie nikogo poza Alphonse Areolą.

• Neymar minął rywala na lewym skrzydle, próbował posłać piłkę w pole karne, ale kopnął prosto pod nogi przeciwnika. Prosta, niepotrzebna strata.

• Mocne zagranie ze środka pola w kierunku ustawionego w polu karnym Edinsona Cavaniego, zamiary Urugwajczyka odgadł jednak Stephane Ruffier, który pewnie złapał piłkę.

• Neymar rozpoczynał kontrę swojego zespołu na lewym skrzydle, Brazylijczyk został jednak szybko otoczony przez kilku defensorów i nie utrzymał się przy futbolówce.

• Pierwszy rzut rożny dla paryżan łatwo wybity przez defensywę.

• Próba kontrataku gości przerwana przez skuteczną i czystą interwencję Thomasa Meuniera.

• Pierwszą prostopadłą piłkę do Neymara przechwycił Stephane Ruffier.

• ...pierwszy gwizdek Clement Turpina i gramy, przy piłce AS Saint-Etienne!

• Jeszcze tylko losowanie stron...

• Piłkarze meldują się na murawie Parc des Princes!

• Zawodnicy już w tunelu!

• Sędzią spotkania będzie pan Clement Turpin, francuski arbiter międzynarodowy.

• Rezerwowi Saint-Etienne: Leo Lacroix, Oussama Tannane, Vincent Pajot, Robert Berić, Lois Diony, Assane Diousse i Jessy Moulin.

• Rezerwowi PSG: Kevin Trapp, Thiago Silva, Christopher Nkunku, Giovani Lo Celso, Julian Draxler, Yuri Berchiche i Dani Alves.

• Piątkowym meczem rozpoczynamy czwartą kolejkę francuskiej Ligue 1. Faworytem spotkania oczywiście gospodarze.

• Dzień dobry, z tej strony Piotr Bernaciak, ruszamy z relacją live z meczu Paris Saint-Germain - AS Saint-Etienne!

Tomasz Pszonak

PSG - Saint Etienne LIVE! Czy Neymar znowu zadziwi świat?

PSG - Saint Etienne LIVE! Czy Neymar znowu zadziwi świat? ©AFP/East News

Mecz PSG - Saint Etienne ONLINE. Pojedynki drużyn z czuba tabeli zawsze elektryzują piłkarzy oraz kibiców. Tym razem nie będzie inaczej, bo PSG podejmie na Parc des Princes trzecią drużynę tych rozgrywek. Zawodnicy z Paryża są liderem i chcą zostać na tym miejscu do samego końca i odebrać mistrzostwo drużynie Monaco. Choć to początek sezonu, to wicemistrzowie chcą pokazać swoją siłę. Czy goście dadzą radę Neymarowi i spółce?

Mecz PSG - Saint Etienne ONLINE

Lider tabeli, czyli PSG podejmie dziś na własnym boisku aktualnie trzecią drużynę. Faworytem spotkania są oczywiście wicemistrzowie kraju, którymi dowodzi Neymar.

Brazylijczyk fantastycznie wprowadził się do zespołu i od pierwszych spotkań czaruje na ligowych boiskach. Nowy nabytek paryżan jest jak dotąd zmorą obrońców Ligue 1.

Unai Emery może być również zadowolony z postawy swoich podopiecznych w grze defensywnej, ponieważ w trzech ostatnich meczach nie stracili oni nawet bramki.

Dużym osłabieniem może okazać się brak Marco Verrattiego, który jest zawieszony na spotkanie z Zielonymi. Zabraknie również Lucasa Moury, który musi uporać się z urazem.

Niestety, kolejny raz w kadrze paryżan zabraknie Grzegorza Krychowiaka, który wciąż nie znalazł nowego klubu, a w zespole z Parc des Princes nie ma już szans na występy.

Czy Neymar znów poprowadzi swoich kolegów do zwycięstwa? A może goście przeciwstawią się walcowi z Paryża?

NIE ZAGRAJĄ:

PSG: Moura (kontuzja), Verratti (zaw.)
St. Etienne: Pogba, Paquet, Soderlund (kontuzje)

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

PSG: Areola - Kurzawa, Silva, Marquinhos, Alves - Pastore, Motta, Rabiot - Neymar, Cavani, Di Maria

St. Etienne: Ruffier - Silva, Perrin, Theophile-Catherine, Gabriel - Dabo, Selnaes, Diousse - Bamba, Diony, Hamouma

Mecz PSG - Saint Etienne TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eleven Sport HD. W internecie mecz dostępny dzięki aplikacji IPLA TV. Początek o 20:30. Relacja LIVE w GOL24.pl