Mecz Radomiak Radom - GKS Tychy ONLINE. Odrabiają...

Mecz Radomiak Radom - GKS Tychy ONLINE. Odrabiają zaległości. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 8. kolejka
2020-10-28 13:00

Radomiak Radom

2

GKS Tychy

2

• Radomiak Radom zremisował z GKS Tychy 2:2. Chociaż w spotkaniu padły cztery bramki, to zwłaszcza w drugiej połowie poziom pozostawiał wiele do życzenia. Zamiast sytuacji bramkowych było dużo agresji i przewinień, a sędzia pokazał aż dziewięć żółtych kartek.

• Koniec meczu! 2:2! Radomiak podzielił się punktami z GKS-em Tychy.

• Piłkarze i sztab Radomiaka sygnalizują zagranie ręką w polu karnym przez stopera tyszan! Sędzia nakazał grać dalej.

• Szósta żółta kartka dla przyjezdnych. Arbiter ukarał Nemanję Nedicia.

• Alain Ebwelle zameldował się na boisku w miejsce Leandro.

• Co najmniej siedem minut dłużej potrwa druga część spotkania!

• Kolejna żółta kartka. Arbiter tym razem napomniał Łukasza Grzeszczyka.

• Łukasz Grzeszczyk pewnie umieścił piłkę w siatce. Bramkarz Radomiaka rzucił się w przeciwną stronę.

• Damian Jakubik za ten faul obejrzał żółtą kartką.

• GOOOOOOOOOOOL! ŁUKASZ GRZESZCZYK Z KARNEGO! 2:2!

• Będzie rzut karny dla GKS-u Tychy! Damian Jakubik faulował w szesnastce Marcela Stefaniaka.

• Sędzia przerwał na chwilę mecz. Na boisku na połowie Radomiaka leżał Damian Gąska.

• Karol Podliński długo nie podnosił się po powietrznym pojedynku z Kamilem Szymurem. Ławka Radomiaka domagała się drugiej żółtej kartki dla obrońcy gości.

• Boisko opuścił strzelec dwóch goli Karol Angielski. W jego miejsce wszedł Mateusz Radecki.

• GKS Tychy wyraźnie spuścił z tonu w drugiej części. Po przerwie goście właściwie jeszcze nie zagrozili bramce Mateusza Kochalskiego.

• Marcel Stefaniak zastąpił na boisku Krzysztofa Wołkowicza.

• Podwójna zmiana w drużynie gości. Sebastian Steblecki wszedł w miejsce Łukasza Monety.

• Damian Gąska pociągał za koszulkę Oskara Paprzyckiego. Obejrzał za to żółtą kartkę.

• Radomianie po strzeleniu gola nie cofnęli się na własną połowę. Goście cały czas grają pod presją rywali i nie są w stanie płynnie wymienić kilku podań.

• Dominik Połap wszedł na boisko w miejsce Bartosza Szeligi.

• Jan Biegański zameldował się na boisku w miejsce Łukasza Norkowskiego.

• Potrójna zmiana w GKS-ie. Szymon Lewicki wszedł w miejsce Damiana Nowaka.

• Składną akcję gospodarzy strzałem ponad bramką tuż zza pola karnego zakończył Leandro

• Kolejna przerwa w grze. Sztab medyczny tyszan udziela pomocy Damianowi Nowakowi.

• Kilka minut zajęło sędziemu wznowienie gry. Druga połowa z pewnością zostanie odpowiednio przedłużona.

• Konrad Jałocha rzucił się w swój lewy róg, a Karol Angielski posłał piłkę w przeciwny! Znakomicie dla gospodarzy rozpoczęła się druga połowa spotkania.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! KAROL ANGIELSKI Z KARNEGO! 2:1 DLA RADOMIAKA!

• Dominik Sulikowski upomniał Bartosza Szeligę żółtą kartką.

• Rzut karny! Sędzia nie miał wątpliwości. W polu karnym faulował Bartosz Szeliga.

• Druga połowa już się rozpoczęła!

• Jedna zmiana w ekipie Radomiaka. Karol Podliński wszedł w miejsce Mateusza Lewandowskiego.

• Koniec pierwszej części gry. Radomiak remisuje z GKS-em Tychy 1:1!

• Minutę doliczył arbiter do pierwszej części gry.

• Po zagraniu Łukasza Monety z pierwszej piłki w kierunku Damiana Nowaka próbował odegrać Łukasz Grzeszczyk. Obrońca Radomiaka w porę przeciął to zagranie.

• Więcej z gry w końcówce pierwszej połowy mają przyjezdni. Dośrodkowanie Łukasza Grzeszczyka z rzutu wolnego nie minęło pierwszego zawodnika.

• Krzysztof Wołkowicz "wyciął" rozpędzającego się Leandro. Żółta kartka.

• Łukasz Norkowski został napomniany żółtą kartką.

• Piłka w siatce po szybkiej kontrze i strzale Karola Angielskiego! Chwilę wcześniej grę przerwał gwizdek arbitra. Napastnik Radomiaka był na ofsajdzie.

• Fatalny błąd stopera GKS-u. Piłkę zabrał mu Karol Angielski, który minął interweniującego Konrada Jałochę i posłał futbolówkę do pustej bramki

• GOOOOOOOOOOOOOL! 1:1! KAROL ANGIELSKI!

• Sędzia Dominik Sulikowski pokazał żółtą kartką Dariuszowi Banasikowi. Gospodarze domagali się rzutu karnego za zagranie ręką.

• Pierwszy kwadrans gry toczył się pod dyktando gości. Teraz to Radomiak próbuje przejąć kontrolę nad spotkaniem, ale ma problemy z kreowaniem sytuacji.

• Łukasz Grzeszczyk rozegrał piłkę na prawym skrzydle z Bartoszem Szeligą. Obrońca gości podał w pole karne do Damiana Nowaka, który odwrócił się z futbolówką, ale jego strzał został już zablokowany.

• Damian Gąska zacentrował piłkę z rzutu wolnego z lewej strony. Konrad Jałocha na posterunku po strzale głową w środek bramki.

• Miłosz Kozak szarpnął lewym skrzydłem. Minął dwóch zawodników gości i wstrzelił piłkę w pole karne, ale nie przyniosło to żadnych efektów.

• Łukasz Grzeszczyk przymierzył z ponad 20 metrów. Strzał celny, ale nie sprawił większych problemów Mateuszowi Kochalskiemu.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do stojącego przy dalszym słupku Oskara Paprzyckiego. Pomocnik gości nie uderzył futbolówki czysto, ale i tak wpakował ją do siatki.

• GOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA GKS-U TYCHY! OSKAR PAPRZYCKI!

• Łukasz Grzeszczyk dorzucił piłkę z rzutu wolnego na czwarty metr. Obrońca Radomiak wybił na rzut rożny.

• Kolejna kartka. Tym razem Artur Bogusz bez pardonu zaatakował Przemysława Norkowskiego.

• Leandro dynamicznie ruszył prawym skrzydłem. Gracz gospodarzy został powstrzymany ostrym faulem przez Kamila Szymurę. Żółta kartka.

• Pierwszy gwizdek sędziego Dominika Sulikowskiego. Gramy!

• W poprzednim sezonie w 1. kolejce Radomiak wygrał u siebie z GKS-em Tychy 2:1. W Tychach w 18. kolejce padł remis 2:2, choć GKS do 80. minuty prowadził 2:0.

• GKS Tychy rozegrał dziewięć spotkań, zgromadził 17 punktów. Wygrał dwa ostatnie mecze (4:0 z Chrobrym Głogów i 3:1 GKS-em Jastrzębie) Ekipa Artura Derbina plasuje się na piątym miejscu.

• Radomiak grał do tej pory „u siebie” w Pruszkowie - dwa mecze wygrał i jeden przegrał. Ogólny dorobek zespołu z Radomia to 13 punktów w ośmiu meczach (siódme miejsce).

• GKS Tychy rozpocznie w następującym zestawieniu:

• Oto wyjściowy skład Radomiaka Radom:

• Radomiak wraca na swój stadion po "domowych" meczach rozgrywanych w Pruszkowie. W zaległym meczu 8. kolejki drużyna Dariusza Banasika zmierzy się z GKS-em Tychy. Początek spotkania już o godzinie 13. Witamy w relacji LIVE!

Radomiak - GKS Tychy LIVE! Odrabiają zaległości. Mecz jednak w Radomiu

Radomiak - GKS Tychy LIVE! Odrabiają zaległości. Mecz jednak w Radomiu ©Marzena Bugala Polska Press

Mecz Radomiak Radom - GKS Tychy ONLINE. Przed nami 11. kolejka Fortuna 1 Ligi, ale dziś cofamy się do 8. kolejki. W Radomiu ósma z piątą drużyną odrobią swoje zaległości. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 13:00.

Mecz Radomiak Radom - GKS Tychy ONLINE

Pandemia koronawirusa dezorganizuje rozgrywki w Polsce praktycznie we wszystkich dyscyplinach. Dlatego teraz należy się cieszyć z każdego rozegranego meczu. Dziś z tego „przywileju” mają skorzystać piłkarze Radomiaka i GKS-u Tychy. Dla gospodarzy zaległego spotkania radość jest jeszcze większa, bo pierwszy raz w tym sezonie zagrają w Radomiu.

„Nasz Klub złożył wniosek, a PZPN zgodził się, aby miejscem rozegrania tego pojedynku był już stadion w Radomiu, na którym kończą się prace związane z modernizacją oświetlenia” - poinformował Radomiak.

Drużyna trenera Dariusza Banasika grała do tej pory „u siebie” w Pruszkowie - dwa mecze wygrała i jeden przegrała. Ogólny dorobek Radomiaka to 13 punktów w ośmiu meczach (7. miejsce). GKS Tychy rozegrał dziewięć spotkań, ma 17 punktów (5. miejsce).

- Przed nami ciężki rywal, który ma w swoich szeregach kreatywnych zawodników - ocenia trener GKS-u Artur Derbin. - Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że Radomiak praktycznie wszystkie mecze grał poza domem. Teraz wracają na boisko w Radomiu i to zawsze było ich atutem. W naszej drużynie jest również sporo atutów i jedziemy tam ugruntować naszą pozycję na czołowych lokatach.

Środowy mecz będzie szczególny dla Damiana Nowaka, który przed sezonem trafił do tyskiego klubu właśnie z Radomiaka. - To będzie dla mnie bardzo fajna okazja do spotkania z kolegami, z którymi miałem naprawdę dobry kontakt. Chciałbym się przypomnieć kibicom, drużynie utrzeć trochę noska i mam nadzieję, że będziemy wracać z trzema punktami - mówił Nowak. - Spędziłem bardzo dobry czas w Radomiu i na pewno miło go wspominam. Poznałem tam bardzo fajnych ludzi i dobrych piłkarzy od których mogłem się wiele nauczyć.

21 października Radomiak ostatnio wygrał w zaległym meczu z Puszczą Niepołomice 2:0. Wcześniej beniaminek zremisował z Odrą w Opolu 1:1. W poprzednim sezonie w 1. kolejce Radomiak wygrał z GKS-em Tychy 2:1, a pierwszą bramkę zdobył Damian Nowak. W Tychach w 18. kolejce padł remis 2:2, choć GKS do 80.minuty prowadził 2:0.

Mecz Radomiak Radom - GKS Tychy TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w aplikacji i serwisie IPLA TV. Dostęp jest bezpłatny. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 13:00. Zapraszamy!