Mecz RB Salzburg - Lazio Rzym ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz RB Salzburg - Lazio Rzym ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Europy, 1/4 finału
2018-04-12 21:05

Red Bull Salzburg

4

Lazio Rzym

1

• Dziękuje za uwagę i życzę dobrej nocy. Relacje prowadził Jakub Waliczek !

• Koniec meczu, Salzburg awansuje !

• Andre Ramalho ukarany żółtą kartką

• 4 minuty doliczone !

• Piłkarze wracają na boisko

• Zapraszamy za 15 minut na drugą połowę !

• Salzburg napiera przyjezdnych, jednak podopieczni Inzaghiego skutecznie się bronią i potrafią stworzyć sobie dogodne sytuacje, w których na razie zawodziła skuteczność

• Pierwszy strzał oddany przed gospodarzy, strzelał Hwang, ale poradził sobie z jego strzałem Strakosha

• Sędzia daje znak do rozpoczęcia spotkania, od środka goście!

• Zawodnicy już na murawie!

• Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem ekipy z Włoch 4-2, jednak patrząc co działo się w ostatnich dniach w lidze mistrzów, nie można skreślać Salzburga

• Witam Państwa i zapraszam do relacji z rewanżowego spotkania w lidze Europy pomiędzy Salzburgiem i Lazio, na relację zaprasza Jakub Waliczek!

red

RB Salzburg – Lazio LIVE! Austriacy znowu zaskoczą?

RB Salzburg – Lazio LIVE! Austriacy znowu zaskoczą? ©AFP/East News

RB Salzburg – Lazio Rzym ONLINE. O półfinał Ligi Europy powalczy mistrz Austrii z piątą siłą ostatniego sezonu ligi włoskiej. Goście bronią zaliczki z pierwszego meczu (4:2). I choć wydaje się ona całkiem bezpieczna, to emocji i tak nie powinno zabraknąć – tym bardziej że goniący mają już na rozkładzie Borussię Dortmund czy Real Sociedad. Początek o 21:05, relacja LIVE w GOL24.

RB Salzburg – Lazio Rzym ONLINE

Kto awansuje do półfinału Ligi Europy?

Przewidywane składy:

Salzburg: Walke – Lainer, Andre, Caleta-Car, Ulmer – Yabo, Haidara, Berisha, Schlager – Gulbrandsen, Dabbur.

Lazio: Strakosha – Felipe, de Vrij, Radu – Basta, Alberto, Lucas, Milinković-Savić, Lulić, Anderson – Immobile.

Forma w ostatnich meczach:

RB Salzburg:
Linz – Salzburg 1:0 (liga austriacka, 08.04.2018)
Lazio – Salzburg 4:2 (Liga Europy, 05.04.2018)
Salzburg – Wolfsbergier 2:0 (liga austriacka, 31.03.2018)

Lazio Rzym:
Udinese – Lazio 1:2 (liga włoska, 08.04.2018)
Lazio – Benevento 6:2 (liga włoska, 31.03.2018)

RB Salzburg – Lazio Rzym TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny w aplikacji Canal+Sport Online oraz na stronie ncplusgo.pl. Początek o 21:05, relacja LIVE w GOL24.pl