Mecz Real Madryt - Sevilla FC ONLINE. Gdzie oglądać w...

5 1 połowa

Sevilla FC

0

• Koniec spotkania ! Real Madryt gromi Sevillę 5:0 !

• Jeszcze swojego ataku próbowała Sevilla, ale akcja skończyła się na 26 metrze.

• Ostatnie minuty, królewscy wyczekują ostatniego gwizdka rozgrywając piłkę w środkowej części boiska.

• Hakimi znalazł się w polu karnym z piłką Rico jednak szybko to wyłapał

• Strzał Muriela prosto w ręce Navasa !

• Trzecia zmiana w drużynie gości, Banega opuścił boisko.

• Ostatnie 10 minut do końca spotkania, Real naciska na Seville, ale głównie przed polem karnym Sergio Rico.

• Rzut rożny dla Realu, nikt nie doszedł do strzału,.

• Isco zmienia strzelca dwóch goli - Cristiano Ronaldo !

• Oraz Geis za Vazqueza w barwach Sevilli

• Modrić już na ławce rezerwowych a w jego miejsce zobaczymy Ceballosa

• I mogło być 6:0 ! Benzema uderza piłkę głową a ta trafia w słupek ! Niewiele brakowało !

• Kross opuszcza boisko, w jego miejsce na murawie pojawił się LLorente

• Spokojnie wygląda ten pierwszy kwadrans drugiej połowy, nie mieliśmy żadnej groźnej sytuacji z obu stron.

• zmiana w Sevilli, Sarabia w miejsce Nolito

• Real Madryt ciągle utrzymuje się przy piłce szukając kolejnej groźnej akcji .

• Rozpoczynamy drugą odsłonę !

• Koniec pierwszej części spotkania ! Real nokautuje aż 5:0 Sevillę FC !

• Vazquez główkuje piłkę ale prosto w ręce Rico !

• Kolejna kontra Realu, Benzema na prawą stronę do Hakimi a ten z ostrego kąta podwyższa na 5:0 !

• Coś niesamowitego ! Kolejny GOL na Bernabeu !!! Hakimi !

• Kontratak Realu, z prawego skrzydła Vazquez wystawia piłkę na jedenasty metr i Toni Kross zwiększa dorobek bramkowy królewskich !

• GOOOOOL !!! Nokaut na Bernabeu ! Toni Kross !

• Ależ Real bombarduje bramkę rywala ! Ronaldo z przewrotki uderzył futbolówkę od Vazqueza i Rico musiał się wyciągnąć jak struna by to obronić !

• Modrić uderzył piekielnie mocno zza pola karnego i z problemami interweniuje Rico !

• Płaski strzał przy prawym słupku Ronaldo, dla Sergio Rico nie wiele zabrakło by obronił tą jedenastkę !

• GOOOOL !! Ronaldo i jest 3:0

• Do piłki podchodzi Ronaldo a żółtą kartkę ogląda Navas.

• Marcelo podrzucał sobie piłkę w polu karnym Jesus Navas zagrywa piłkę ręką i będzie karny !

• Teraz z dosyć niewygodnej pozycji uderzył Vazquez lecz nad bramką.

• Kross zdecydował się na uderzenie "rogala" piłka minęła prawe okienko bramki.

• Tańczył z piłką Asensio, wywalczył korner.

• Akcja Sevilli, Jesus Navas zbyt mocno zagrał do Muriela i nie udało się gościom oddać strzału.

• Prostopadłe podanie w pole karne od Asensio otrzymał Portugalczyk i w sytuacji sam na sam Ronaldo podwyższa prowadzenie !

• GOOOOOL !!! C.Ronaldo !!! 2:0

• Strzał PIzarro bardzo niecelny i zacznie Navas.

• Carole chciał zagrozić bramce Navasa, oddał strzał i tylko rzut rożny.

• Kolejny raz po stałym fragmencie gry w dobrej sytuacji znalazł się Nacho, jednak teraz odgwizdana pozycja spalona.

• Ronaldo z 15 metra uderzył lewą nogą, będzie korner

• Muriel otrzymał dobre podanie w pole karne, stracił jednak futbolówkę.

• Sevilla teraz utrzymuje się przy piłce szukając dobrej akcji.

• Rzut rożny dla gospodarzy, potworne błędy w defensywie wykorzystuje Nacho i doskonałym uderzeniem na bramkę wyprowadza Real Madryt na prowadzenie !

• GOOOOOOL !!!! Nacho ! Real już na prowadzeniu !

• Vazquez ! Ależ teraz nie wiele zabrakło ! Vazquez huknął z 16 metra na bramkę rywala świetnie interweniował Sergio Rico !

• Pierwsza akcja królewskich, zakończona wybiciem na korner. a chwilę później piłka w rękach bramkarza gości.

• Gwizdek arbitra i zaczynamy !

• Piłkarze obu ekip już na murawie, przywitanie obu zespołów i za chwilę pierwszy gwizdek sędziego - Juana Martineza

• Rezerwowi Sevilla FC: Soria, Krohn-Dehli, Ben Yedder, Correa, Geis, Sarabia, Ganso

• Rezerwowi Real Madryt: Casilla, Theo, Llorente, Mayoral, Isco, Kovacić, Ceballos

• Witamy bardzo serdecznie, za około 20 minut rozpocznie się spotkanie Real Madryt - Sevilla FC a my będziemy mieli przyjemność relacjonowania tego meczu na żywo.

krk

Mecz Real Madryt - Sevilla FC ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©East News

Mecz Real Madryt - Sevilla FC ONLINE. Jednym z pierwszoplanowych meczów 15. kolejki ligi hiszpańskiej będzie starcie Realu z Sevillą. Czy grający w kratkę "Królewscy" zdołają pokonać przyjezdnych z Andaluzji? Początek meczu w sobotę o godzinie 16:15. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Real Madryt - Sevilla FC ONLINE

W ostatnich ligowych meczach Realu można zaobserwować pewną prawidłowość. "Królewscy" zwyciężają na Santiago Bernabeu, z kolei w wyjazdowych spotkaniach tracą punkty. Tym razem o wygraną przed własną publicznością wcale nie będzie tak łatwo.
Do Madrytu przyjeżdża zespół Sevilli, który w ostatnich pięciu meczach sięgnął po cztery komplety punktów, a przegrał tylko raz na wyjeździe z Barceloną. Andaluzyjczyków na Bernabeu mobilizować będzie także świadomość tego, że w przypadku zwycięstwa przeskoczą oni w tabeli Real.

Zinedine'a Zidane'a z pewnością martwią liczne absencje. Przeciwko Sevilli nie będą mogli zagrać kontuzjowani Gareth Bale i Raphael Varane. Natomiast z powodu kartek pauzować muszą Casemiro, Dani Carvajal i Sergio Ramos.

Po 14. kolejkach drużyna ze stolicy Hiszpanii traci do prowadzącej Blaugrany osiem punktów. Jeśli "Królewscy" tak jak przed rokiem pokonają u siebie Sevillistas (4:1), to być może zmniejszą dystans do Barcelony. Katalończyków czeka bowiem trudny wyjazd na El Madrigal, gdzie zmierzą się z ekipą Villarreal.

Nie zagrają:

Real: Raphael Varane, Gareth Bale, Casemiro, Dani Carvajal, Sergio Ramos
Sevilla: Daniel Carrico, Pareja

Przewidywane składy:

Real: Navas - Hakimi, Vallejo, Nacho, Marcelo, Kroos, Modrić, Isco, Kovacić, Cristiano Ronaldo, Benzema

Sevilla: Rico - Rynek, Kjaer, Lenglet, Escudero, Pizarro, Banega, Sarabia, Vazquez, Nolito, Muriel.

Mecz Real Madryt - Sevilla FC TRANSMISJA TV

Spotkanie Realu z Sevillą od 16:10 pokaże Eleven Sports 1. Mecz skomentują Patryk Mirosławski i Tomasz Ćwiąkała.

Kto wygra ligę hiszpańską w sezonie 2017/18?