Mecz Sevilla - Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Sevilla - Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• 12 stycznia - strzela w debiucie z Pucharze Króla z Realem
    • 15 stycznia - strzela zwycięskiego gola z Realem i przerywa serię 40 spotkań bez porażki "Królewskich"

* za: squawka

• KONIEC! STEVAN JOVETIĆ KATEM REALU! PIĘKNA SERIA "KRÓLEWSKICH" 40 MECZÓW W LIDZE BEZ PORAŻKI DOBIEGŁA KOŃCA!

• Strata Realu przy wyrzucie z autu. Piłkę dostaje reprezentant Czarnogóry, który uderza z dystansu. Piłka po ręce bramkarza wpada do siatki!

• SZALEŃSTWO NA STADIONIE! GOL STEVANA JOVETICIA!!!

• Do miękkiej wrzutki Pablo Sarabii nikt nie ruszył. Piłka ląduje w rękawicach Keylor Navas.

• Trzy minuty doliczone. A Sevilla ma rzut wolny.

• W kontrze CR7 pada w polu karnym Sevilli po starciu z Nicolasem Pareją. Sędzia nakazuje grać dalej.

• Gospodarze poczuli krew! Rzucili się na rywala jak lew na ranną antylopę, ale wywalczyli tylko rzut rożny! Casemiro wybija piłka sprzed linii bramkowej!

• Po ostrym dośrodkowaniu Pablo Sarabii Sergio Ramos niefortunnie interweniuje na piątym metrze, który kieruje piłkę do własnej siatki!

• SAMOBÓJ SERGIO RAMOSA!!!

• Mateo Kovavić wybija piłkę na rzut rożny. Nieudane dośrodkowanie z narożnika, ale piłkę opanował na prawej flance Marcelo, który został skoszony przez Marcelo. "Żółtko" na jego koncie.

• 56% Posiadanie piłki 44%

• Samir Nasri ostro potraktował Casemiro. Żółta kartka dla pomocnika Sevilli.

• Daleka piłka do Wissama Ben Yeddera, który zgrywa przed pole karne... do nikogo. Ruszyła kontra CR7, lecz ten został powstrzymany przez Stevena N'Zonziego.

• Wściekły Steven N'Zonzi na sędziego, który odgwizdał jego "przewinienie" na Casemiro. Francuz uważał, że rywal padł na murawę z głodu...

• Za Vicente Iborry pojawia się Pablo Sarabia.

• Luka Modrić powalony za linią środkową przez Samira Nasriego. Bez konsekwencji kartkowej.

• Mateo Kovavić zmienia Toniego Kroosa.

• Keylor Navas łapie piłkę po centrze Sergio Escudero.

• Ale cisza na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan.

• Stevan Jovetić za Franco Vazqueza.

• CRISTIANO RONALDO PEWNIE TRAFIA!!!
    Uderzył tuż przy lewym słupku. Sergio Rico rzucił się w stronę drugiego!

• Przepychanka słowna i fizyczna między zawodnikami. Zaczęło się od CR7 za rzucenie piłki w plecy piłkarza Sevilli.

• Daniel Carvajal powalony w polu karnym przez Sergio Rico! Sędzia bez wahania wskazuje na "wapno"!

• Nie ma gola dla Realu! Chaos na 8. metrze gospodarzy zwieńczony fatalnym strzałem Luki Modricia! Posłał piłkę w najwyższe rzędy trybuny za bramką Sergio RIco!

• Po zablokowanym wybiciu Nicolasa Parejy piłka trafiła do CR7. Ten zagrywa do niepilnowanego Karima Benzemy, lecz wmieszał się w to Adil Rami.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Daniela Carvajala łapie Sergio Rico.

• Mariano urwał się prawą stroną, ale nie był w stanie ograć Sergio Ramosa. Gospodarze mają aut na wysokości "szesnastki" gości. Bez zagrożenia.

• W odpowiedzi dwukrotnie interweniował Sergio Rico. Broni strzał Karima Benzemy!

• Groźna kontra Sevilli mogła dać prowadzenie! Piłkę na 16. metrze dostaje Wissam Ben Yedder, którego płaskie uderzenie w stronę dalszego rogu broni Keylor Navas!

• 31 zwycięstw i 9 remisów. Tak obecnie wygląda bilans spotkań "Królewskich" w La Liga.

• Piłka po strzale Marcelo przelatuje wysoko nad bramką Andaluzyjczyków.

• Marcelo w prosty sposób traci piłkę na rzecz Adila Ramiego przed "szesnastką" Sevilli. Po chwili Luka Modrić pada w polu karnym gospodarzy, ale sędzia nakazuje grać dalej.

• 40 386 widzów przyszło na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan.

• Faul Marcelo na Franco Vazquezie ok. 25 metrów od własnej bramki. Sergio Ramos wybija piłkę po centrze Samira Nasriego.

• Vitolo zdołał dośrodkować z lewej strony do Franco Vazqueza, który został zablokowany rzut rożny. Po nim Włoch strzela nad poprzeczką po interwencji Keylora Navasa!

• "Królewscy" zaczynają drugą połowę!

• Wracamy do Andaluzji na drugie trzy kwadranse meczu Sevilla FC - Real Madryt w 18. kolejce Primera Division. Do przerwy mamy bezbramkowy remis. Jak będzie po zmianie stron?

• Koniec pierwszej połowy na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan. Sevilla bezbramkowo remisuje z Real Madryt.

• Żółta kartka Stevena N'Zonziego.

• Nicolas Pareja powstrzymuje Lukę Modricia po profesorsku. Kontra przerwana gwizdkiem sędziego - Samir Nasri na spalonym.

• Zdaniem sędziego Steven N'Zonzi powalił Casemiro. Atak Sevilli spalił na panewce.

• Płaskie wstrzelenie piłki przez Vitolo przecina Sergio Ramos. Posyła piłkę na aut.

• Karim Benzema na lewej stronie pola karnego podaje w centralną jej część d niepilnowanego CR7. Ten intuicyjnie strzela metr obok prawego słupka.

• Kontra gospodarzy przerwana przez Sergio Ramosa. Świetnie zagrał na wyprzedzenie, zabierając piłkę Wissamowi Ben Yedderowi.

• W odpowiedzi dwójkowa akcja Franco Vazqueza z Samirem Nasrim. Podanie zwrotne drugiego z wymienionych było trochę niedokładne, ale Włoch zdołał dobiec do piłki i uderzyć w stronę bramki. Keylor Navas pewnie broni.

• Atak Karima Benzemy przerwany przed bramką Sevilli. Po chwili sędzia przerywa grę - Vicente Iborra został powalony przez Cristiano Ronaldo.

• Franco Vazquez strzela z półobrotu tuż nad poprzeczką! Do bramki było nieco ponad 16 metrów!

• Żółta kartka dla Vicente Iborry za faul taktyczny na CR7 - w zapaśniczym stylu powalił Portugalczyka.

• Franco Vazquez na spalonym.

• Anemiczny strzał Portugalczyka z lewej strony pola karnego nie sprawił problemu Sergio Rico.

• Po dośrodkowaniu Marcelo z lewego skrzydła Nicolas Pareja wybija piłkę "szczupakiem" z własnej "szesnastki". Po chwili Cristiano Ronaldo na spalonym.

• Steven N'Zonzi w roli lewoskrzydłowego przegrywa pojedynek z Danielem Carvajal. Francuz szybko odzyskał piłkę i podał przed pole karne do Samira Nasriego. Ten uderzył z półwoleja daleko od bramki Realu.

• Ostro bita piłka przez Samira Nasriego. Nieporozumienie Keylora Navasa z własnym obrońcą mogła zakończyć się bramką samobójczą - piłka poleciała nad poprzeczką! Drugi rzut rożny bez zagrożenia.

• Vicente Iborra w ostatniej chwili zablokowany przez Raphaela Varane'a. Korner dla gospodarzy.

• Rzut rożny dla Realu z prawego narożnika. Sergio Ramos wyskakuje najwyżej i strzela głową wysoko nad poprzeczką.

• Kontra "Królewskich" w postaci sprintu Cristiano Ronaldo do bezpańskiej piłki.Nie dość, że dogonił go Mariano, to jeszcze był zahaczony przez Portugalczyka.

• Atak pozycyjny gospodarzy na lewej flance. Przerywa ją Raphael Varane wybijający piłkę na aut z własnego pola karnego.

• Daniel Carvajal zgodnie z przepisami odepchnął Sergio Escudero, pozwalając piłce wyjść poza linię końcową. Keylor Navas z "piątki".

• Luka Modrić przedarł się w "szesnastkę". Przesadził jednak z siłą włożoną w dośrodkowanie. Nikt nie miał szans, by zamknąć akcję strzałem.

• Cristiano Ronaldo trafia w mur.

• Marcelo ruszył lewą stroną. Ograł Mariano, ale zbiegał z linii końcowej w stronę lewego narożnika pola karnego. Wycofał piłkę na 20. metr, gdzie faulowany był Toni Kroos.

• Przeraźliwe gwizdy niosą się po stadionie, gdy przy piłce jest Sergio Ramos. Gospodarze szybko odzyskali piłkę i prowadzą atak pozycyjny na lewej stronie.

• W pięciu z sześciu ostatnich spotkań Real strzelał co najmniej trzy gole Sevilli. Jak będzie dzisiaj?

• Dalekie podanie po linii do rozpędzonego Sergio Escudero. Przy linii końcowej skutecznie odciął go od piłki Raphael Varane. Keylor Navas od bramki.

• Gwizdek sędziego i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie "jedenastki" już na murawie! Efektowna kartoniada kibiców Sevilli i hymn zespołu. Robi wrażenie!

• W kadrze Sevilli próżno szukać Daniela Carrico i Joaquina Corei, którzy pauzują z powodu kontuzji.

W Realu zaś lista nieobecnych jest dłuższa - Gareth Bale, Isco, Pepe oraz James Rodriguez mają urazy.

• Ciekawostka transferowa z ostatniej chwili: gospodarze dzisiejszego meczu sondują wypożyczenie Marcusa Rashforda z Manchesteru United. To byłby ciekawy transfer...

• Patrząc na ostatnie mecze w lidze w wykonaniu drużyn można być pewnym, że czeka nas multum bramek. A jak było na tym obiekcie? 8 listopada 2015 r. Sevilla wygrała Realem 3:2 (gole: Immobile, Banega, Llorente - Ramos, Rodriguez) i dzisiaj liczy na powtórzenie skóry.

Jednak "Królewscy"' tanio skóry nie sprzedadzą.

• Goście z 40 punktami na koncie są liderem La Liga (mają do rozegrania zaległy mecz z Valencią). Nad andaluzyjskim zespołem, który plasuje się na trzeciej pozycji, ma przewagę czterech "oczek". Jeżeli piłkarze Jorge'a Sampaoliego zdobędą dzisiaj komplet punktów, to nie tylko przerwą serię 40 spotkań "Królewskich" bez porażki. W tabeli wyprzedzą też "Dumę Katalonii" (38 punktów).

• Rezerwowi Sevilli: David Soria - Matias Kranevitter, Clement Lenglet, Luciano Vieto, Stevan Jovetić, Pablo Sarabia, Gabriel Mercado.

• Rezerwowi Realu: Kiko Casilla - Mateo Kovacić, Lucas Vazquez, Mariano Diaz, Marco Asensio, Alvaro Morata, Danilo.

• Relację NA ŻYWO poprowadzi Tomasz Górski .

• Niedziela obfituje w prawdziwe hity w każdej z lig - angielskiej, włoskiej i hiszpańskiej. Za pół godziny starcie na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan, w którym po kilku dniach Sevilla FC zmierzy się z Realem Madryt - tym razem w ramach 18. kolejki Primera Division!

PI

Sevilla podejmuje dzisiaj Real Madryt

Sevilla podejmuje dzisiaj Real Madryt ©East News/AFP PHOTO / CRISTINA QUICLER

Mecz Sevilla - Real Madryt ONLINE. Dzisiaj o 20:45 Sevilla podejmie Real Madryt. Spotkanie wicelidera z liderem rozgrywek jest hitem 18. kolejki ligi hiszpańskiej. Rozpędzeni ''Królewscy'' nie przegrali od czterdziestu (!) spotkań i chcą dalej kontynuować tę passę. Obie drużyny grały ze sobą w czwartek w 1/8 finału Pucharu Króla. Padł wynik 3:3, a bramkę dającą Realowi remis w trzeciej minucie doliczonego czasu gry strzelił Karim Benzema. Emocji nie brakowało i dzisiaj będzie podobnie.

Mecz Sevilla - Real Madryt ONLINE

Sevilla - Real Madryt to hitowe spotkanie w Hiszpanii. Ale kto mógł przypuszczać, że gospodarze do tego meczu będą przystępować z trzeciej pozycji (Barcelona ma jedno spotkanie rozegrane więcej)? Podopieczni Jorge Sampaoliego spisują się nad wyraz dobrze, a na swoim koncie mają aż 36 punktów.

Sevilla na swoim obiekcie jest bardzo groźna.
W 8 dotychczas rozegranych spotkaniach wygrała aż siedem z nich. Jedyną porażkę poniosła z Barceloną (1:2). Najlepszym strzelcem drużyny z Andaluzji jest Wissam Ben Yeder, który strzelił osiem bramek i zanotował dwie asysty.

W poprzedniej kolejce Sevilla wygrała na wyjeździe z Realem Sociedad 4:0. Hattrick zanotował Ben Yeder, a jedną bramkę dołożył Pablo Sarabia.

Real obecnie ma bardzo intensywny okres. Do tej pory drużyna prowadzona przez Zinedina Zidana spisuje się bez zarzutu - wyeliminowała Sevillę z Pucharu Króla, kontynuuję passę 40 meczów bez porażki i jest na najlepszej drodze do zdobycia Mistrzostwa Hiszpanii. Do gry wraca Cristiano Ronaldo, a fanów klubu ze stolicy Hiszpanii musi cieszyć fakt dobrej gry Luki Modricia.

Real nie przegrał meczu wyjazdowego od 399 dni. Atmosfera dzisiejszego meczu będzie bardzo gorąca, a najzagorzalsi fani gospodarzy nie omieszkają ''ułatwiać'' gry Serio Ramosowi, który w pucharowej potyczce zachowywał się prowokacyjnie. Sevilla to ulubiona drużyna największej gwiazdy Realu. Nie ma innej drużyny, której Cristiano Ronaldo strzeliłby więcej goli. Na razie jego licznik stanął na 22 trafieniach, a na Sanchez Pizujan zdobył jedenaście bramek. Jak będzie dziś? Przekonamy się o 20:45. Relację ''minuta po minucie'' przeprowadzi GOL24.pl! Już teraz zapraszamy do jej śledzenia!