Mecz Stal Mielec - Jagiellonia Białystok online. Mistrzostwo...

Mecz Stal Mielec - Jagiellonia Białystok online. Mistrzostwo na wyciągnięcie ręki. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja tv na żywo

• Górnik Zabrze - Stal Mielec (sobota 11.05, godz. 15),
    • Jagiellonia Białystok - Korona Kielce (sobota 11.05, godz. 17:30).

• Piotr Wlazło - 4
    • Łukasz Gerstenstein - 5 (Alvis Jaunzems - bez oceny)
    • Koki Hinokio - 3 (Ion Gheorghe - bez oceny)
    • Maciej Domański - 3
    • Ilja Szkurin - 4 (Kai Meriluoto - bez oceny)

• Zlatan Alomerović - 3
    • Michal Sacek - 4
    • Mateusz Skrzypczak - 3
    • Adrian Dieguez - 3
    • Bartłomiej Wdowik - 3
    • Dominik Marczuk - 3 (Tomasz Kupisz - bez oceny)
    • Jarosław Kubicki - 3 (Aurelien Nguiamba - 2)
    • Nene - 4 (Kaan Caliskaner - bez oceny)
    • Kristoffer Hansen - 3 (Jakub Lewicki - bez oceny)
    • Jesus Imaz - 3
    • Afimico Pululu - 4
  • +4' Koniec meczu! Stal Mielec wpisuje się do "kolejki cudów" i pokonuje Jagiellonię Białystok!

• +3' Przerwa w grze. Zawodnik Stali leży we własnym polu karnym. Sędzia upewnił się, w jakim jest stanie i Mateusz Kochalski wznawia grę od dalekiego wybicia.

• +3' Kibice Stali zaczynają świętowanie. Nie dość, że gospodarze są o krok od przerwania serii meczów bez wygranej, to jeszcze mogą zatrzymać lidera!

• +2' NIE MA GOLA DLA STALI!!!

Piotr Wlazło w roli lewoskrzydłowego przedarł się w okolice pola karnego, po czym podaje w "szesnastkę" do Iona Gheorghe. Ten uderza obok bramki!

• +1' Alvis Jaunzems zmienia Łukasza Gerstensteina.

• Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

• Kai Meriluoto wychodził na czystą pozycję! W polu karnym, po starciu z rywalem, pada na murawę, ale sędzia nakazuje grać dalej!

• ... a za Dominika Marczuka melduje się Tomasz Kupisz.

• Podwójna zmiana w Jagiellonii: Kaan Caliskaner wchodzi za Nene...

• MATEUSZ KOCHALSKI RATUJE STAL!!!

Kapitalna parada bramkarza po uderzeniu Mateusza Skrzypczaka!

• Z pierwszym dośrodkowaniem poradzili sobie gospodarze. Przy drugim Piotr Wlazło wybija za linię końcową.

• Centrostrzał Nene z narożnika pola bramkowego. Czujny Mateusz Kochalski wybija na rzut rożny.

• ... a za Ilję Szkurina melduje się Kai Meriluoto.

• Ion Gheorghe zmienia Kokiego Hinokio...

• Mocne wstrzelenie piłki przez Bartłomieja Wdowika w pole karne w kierunku Afimico Pululu. Mielczanie dalekim wybiciem oddalają niebezpieczeństwo.

• Jakub Lewicki zmienia Kristoffera Hansena.

• Piotr Lasyk czekał jeszcze na komunikat z wozu VAR. Ostatecznie wskazuje na środek boiska!

• Dokładne dośrodkowanie Michala Sacka w pole karne, gdzie Afimico Pululu uprzedził obrońcę Stali i posyła piłkę do siatki przy lewym słupku!

• JAGIELLONIA ŁAPIE KONTAKT! AFIMICO PULULU!!!

• Dawaj Stal Mielec!

- skandują najmłodsi kibice.

• Aurelien Nguiamba upomniany żółtą kartką za faul.

• Kolejka "cudów". Cracovia leje Górnik Zabrze (5:0), Ruch pokonuje Lecha Poznań (2:1), Zagłębie ogrywa Raków Częstochowa (2:0). Teraz pora na Stal - Jagiellonia?

• Aurelien Nguiamba zmienia Jarosława Kubickiego.

• [GOL] 54' ŁUKASZ GERSTENSTEIN (3:1)

• Ilja Szkurin uderza z powietrza - z pola karnego - wysoko nad poprzeczką.

• Mateusz Skrzypczak złapał w pasie Ilję Szkurina niczym w zapasach. Żółta kartka dla obrońcy Jagiellonii.

• Stal Mielec - Jagiellonia Białystok 3:1

• 6 Strzały 6
    • 3 Strzały celne 2
  • Piotr Wlazło obija poprzeczkę atomowym uderzeniem z pola karnego! Jęk zawodu mieleckich kibiców!

• Sędzia Piotr Lasyk czekał na komunikat z wozu VAR. Ostatecznie wskazuje na środek boiska!

Do asysty z autu Łukasz Gerstenstein dopisuje również gola!Błąd Zlatana Alomerovicia po strzale Łukasza Gerstensteina

• Niespodzianka w Mielcu? Tak. Sensacja? PRAWDOPODOBNIE!!!

Białostoczanie wybijają piłkę przed pole karne, skąd na mocne uderzenie prostym podbiciem zdecydował się Łukasz Gerstenstein! Tor lotu zmienił trochę rykoszet i niepewnie przed bramką interweniował Zlatan Alomerović! Dopiero ZZA LINII BRAMKOWEJ "wypchnął ją przed siebie!

• GOL DLA STALI! STRZELCEM ŁUKASZ GERSTENSTEIN!!!

• [GOL] 48' GOL MATEUSZA MATRASA (2:1)

• Na początku drugiej połowy goście mogli prowadzić, ale jednak "2" pojawiła się po stronie Stali.

• Mateusz Matras daje Stali prowadzenie w meczu z liderem Mateusz Matras

• "Niewykorzystane sytuacje się mszczą"

"Świeca" z prawej strony w okolice lewego narożnika pola bramkowego, gdzie najwyżej wyskoczył Mateusz Matras. Ten uderza głową tak, że piłka po odbiciu się od słupka zatrzymuje się w siatce!

• GOL DLA STALI! STRZELCZEM MATEUSZ MATRAS!!!

• NIE MA GOLA DLA JAGIELLONII!!!

Podanie z lewej strony pola karnego na dalszy słupek do Dominika Marczuka, który z bliska uderza obok bramki!

• Druga połowa rozpoczęta. Obaj trenerzy nie zdecydowali się na zmiany w przerwie.

• Wracamy do Mielca, gdzie kończy się przerwa w meczu Stali z Jagiellonią Białystok. Po pierwszej połowie mamy remis.

Co nas czeka po zmianie stron?

• Koniec pierwszej połowy. Stal Mielec remisuje z Jagiellonią Białystok (1:1). Na bramkę Nene odpowiedział Ilja Szkurin.

• Nene dostaje piłkę na ok. 25. metrze i decyduje się na techniczne uderzenie w stronę dalszego (lewego) spojenia! Pomylił się nieznacznie!

• Dominik Marczuk dobiegł do dalekiego zagrania Jesusa Imaza. W ostatniej chwili dośrodkowanie młodzieżowca blokuje Krzysztof Wołkowicz. Rzut rożny.

• [GOL] 35' ILJA SZKURIN (1:1)

• Przerwa w grze. Piotr Lasyk "stracił łączność" z asystentami - Jesus Imaz szybko pomógł z kabelkiem do słuchawki.

• Mateusz Kochalski uprzedza Afimico Pululu. Łapie piłkę w polu karnym.

• Lis pola karnego Ilja Szkurin

• Daleki wrzut z autu <Łukasza Gerstensteina w pole bramkowe, gdzie Ilja Szkurin uprzedził obrońcę Jagiellonii Mierzonym uderzeniem głowy doprowadza do remisu!

To 15. gol Białorusina w tym sezonie.

• STAL WYRÓWNUJE! STRZELCEM ILJA SZKURIN!!!

• SŁUPEK RATUJE JAGIELLONIĘ!!!

Dośrodkowanie z rzutu wolnego na dalszy słupek, skąd po zgraniu na 7. metr nieczysto główkował Mateusz Skrzypczak. Piłka obija obramowanie bramki!

• Ilja Szkurin schylił się do piłki, podczas gdy chciał ją kopnąć Adrian Dieguez. Hiszpan przypadkowo trafił Białorusina w głowę; rzut wolny ok. 35 metrów od bramki.

• Mocne prostopadłe podanie do rozpędzonego Jesusa Imaza. Ten nie opanował piłki przed linią końcową.

• [GOL] 12' GOL NENE (0:1)

• Jarosław Kubicki przedarł się w pole karne Stali. Piotr Wlazło wrócił za nim i nie dość, że "przestawił" go jak krzesło w salonie, to jeszcze odebrał mu piłkę.

• Michal Sacek podaje prostopadle w "szesnastkę" do Jesusa Imaza. Ten zwlekał ze strzałem, przez co zawodnicy Stali mogli oddalić niebezpieczeństwo.

• Przechwyt piłkarzy Kamila Kieresia. Od razu piłka trafia na lewo do Krzysztofa Wołkowicza, który decyduje się na strzał z dystansu. Piłka poszybowała wysoko nad bramką

• Białostoczanie atakują lewą stroną. Nie udało się zbliżyć w okolice "szesnastki" gospodarzy.

• Ale Jagiellonia jeszcze nie wygrała w Mielcu (2 remisy i 4 porażki)

• Dominik Marczuk "łamie" akcję z prawej strony do środka. Biegnie wzdłuż linii 16. metra i uderza płasko w środek bramki. Mateusz Kochalski spokojnie łapie piłkę.

• Stal Mielec - Jagiellonia Białystok 0:1

• 0 Strzały 3
    • 0 Strzały celne 1
  • Kristoffer Hansen przedzierał się środkiem. Blisko linii oddzielającej "połówki" przeskoczył nad nogą Marco Ehmanna, po czym runął na murawę. Sędzia nie widział tu przewinienia obrońcy Stali.

• POPRZECZKA RATUJE STAL PRZED UTRATĄ GOLA!!!

Bliski podwyższenia prowadzenia był Jesus Imaz. Hiszpan miał dość sporo miejsca w polu karnym, ale zabrakło centymetrów, by zdobyć swoją 11. bramkę w tym sezonie!

• Formalność Nene

• Udana akcja piłkarzy Adriana Siemieńca prawą stroną. Michal Sacek ruszył do prostopadłego podania, po czym zagrywa płasko w pole karne. Pierwszy strzał Nene został zablokowany, dobitka Afimico Pululu także, ale poprawka pomocnika lidera Ekstraklasy pod "ladę" była już nie do obrony!

• GOL DLA JAGIELLONII! STRZELCEM NENE!!!

• Przerwa w grze. Ostre starcie Marco Ehmanna z Nene, w wyniku którego... obaj padli na murawę. Piotr Lasyk zadecydował, że grę z... autu wznowią goście.

• Kristoffer Hansen wypatrzył w centralnej części "szesnastki" Jesusa Imaza. Podanie do Hiszpana zostało jednak w porę "przecięte".

• Mielczanie poradzili sobie z dośrodkowaniem z rzutu rożnego.

• Afimico Pululu próbował lewą stroną przedrzeć się w pole karne Stali. Marco Ehmann wybija piłkę na rzut rożny.

• Przydał się w defensywie Kristoffer Hansen, który powstrzymał na skrzydle młodzieżowca. Po szybkim wznowieniu gry z autu wrzutka przed bramkę, gdzie dobrze interweniuje Zlatan Alomerović.

• Kibice Jagiellonii w Mielcu

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Piotra Wlały w "szesnastkę" do wbiegającego Łukasza Gerstensteina. Zlatan Alomerović spokojnie łapie piłkę.

• Afimico Pululu szukał miejsca na skrzydle. Od razu doskoczył do niego rywal, uniemożliwiając ewentualny rajd przy linii bocznej.

• Maciej Domański widział na prawej stronie Łukasza Gerstensteina. Ten też włożył zdecydowanie za dużo siły.

• Mocne zagranie na prawą stronę do rozpędzonego Dominika Marczuka. Ten nie opanował piłki przed linią końcową.

• Na gwizdek Piotra Lasyka spotkanie ze środka zaczynają gospodarze!

• Kapitanami są Maciej Domański i Jesus Imaz. Losowanie Stal - Jagiellonia

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Decyzją PZPN w meczu zagwiżdże sędzia Piotr Lasyk z Bytomia. W listopadzie Jagiellonia nie dała żadnych szans Stali. Wygrała u siebie 4:0. Połowę bramek zdobył Bartłomiej Wdowik, a po trafieniu dołożyli Kristoffer Hansen i Mateusz Matras (samobój).

Jak będzie dzisiaj?

• Skład Jagiellonii Białystok

• Ze Stalą drużynie nie pomoże Taras Romanczuk. Kapitan z szansami na udział w Euro 2024 wypadł przez kartki i to na dwa mecze. U rywali też zabraknie kluczowych graczy - w tym Krystiana Getingera.

• Skład Stali Mielec

• Jagiellonia przystępuje do gry z komfortowej pozycji. W piątek punktów nie dopisali przecież jej główni rywale: Lech Poznań przegrał z Ruchem w Chorzowie (1:2), a uzupełniający podium Górnik Zabrze został rozbity przez Cracovię (0:5).

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dzień dobry, kłaniam się nisko.

• Sobotni maraton w ramach 31. kolejki PKO Ekstraklasy zamykamy w Mielcu, gdzie już za 25 minut Stal zmierzy się z będącą o krok o historycznego mistrzostwa Polski Jagiellonii Białystok. Gospodarze w pięciu ostatnich spotkaniach zdobyli zaledwie 2 "oczka", więc dzisiaj będą chcieli sprawić niespodziankę. A tych w obecnej serii spotkań nie brakuje...

Mecz Stal - Jagiellonia poprowadzi Piotr Lasyk...

Stal - Jagiellonia LIVE! Historyczne mistrzostwo na wyciągnięcie ręki
1/3
przejdź do galerii

Stal - Jagiellonia LIVE! Historyczne mistrzostwo na wyciągnięcie ręki ©Wojciech Wojtkielewicz

W sobotę najciekawiej zapowiada się mecz Stal Mielec - Jagiellonia Białystok wieńczący dzień z PKO Ekstraklasą. Goście z Podlasia są już naprawdę blisko zdobycia pierwszego w historii mistrzostwa Polski. Wygrają na Podkarpaciu? Relacja LIVE od godziny 20:00 w GOL24. Transmisja w telewizji na dwóch kanałach.

Mecz Stal Mielec - Jagiellonia Białystok online. Ile ugrają mistrzowie?

Wygrana w Mielcu znacznie przybliży Jagiellonię do tytułu, ale jeszcze nie zakończy walki. W zależności od wyników innych meczów przewaga w tabeli może wzrosnąć nawet do ośmiu punktów - warunkiem jest jednak zwycięstwo.

Mecz Stal - Jagiellonia: gdzie oglądać? Transmisja w telewizji i stream w internecie

Dziesiąta Stal ostatnia złapała zadyszkę. Nie wygrała żadnego z sześciu meczów (trzy porażki, trzy remisy). Tydzień temu musiała uznać wyższość Legii Warszawa (1:3).

Decyzją PZPN w meczu zagwiżdże sędzia Piotr Lasyk z Bytomia. W listopadzie Jagiellonia nie dała żadnych szans Stali. Wygrała u siebie 4:0. Połowę bramek zdobył Bartłomiej Wdowik.

Kamil Kiereś, trener Stali: - Mecz z Legią mimo porażki miał fundament meczów punktowanych. Jeśli utrzymamy poziom gry i zbudujemy dobry plan to jesteśmy w stanie przeciwstawić się Jagiellonii, która jest głównym kandydatem do zdobycia mistrzostwa Polski.

Adrian Siemieniec, trener Jagiellonii: - Jesteśmy w takim momencie, że musimy być przygotowani na wszystko, ale jesteśmy silni, zwarci i mamy do siebie zaufanie. Są cztery mecze, ale trzy zwycięstwa dadzą nam tytuł. Mamy dobrą motywację, nie skupiamy się na wynikach innych drużyn. Więc potrzebujemy trzech tygodni i trzech zwycięstw, by zostać mistrzem

Nie zagrają w meczu Stal - Jagiellonia
Stal Mielec: Esselink, Getinger
Jagiellonia Białystok: Romanczuk, Nastić

Ostatnie mecze bezpośrednie
Jagiellonia - Stal 4:0 (Ekstraklasa, 04.11.2023)

Mecz Stal - Jagiellonia: transmisja w telewizji i stream w internecie

Transmisja z meczu na kanałach Canal+ 4K oraz Canal+ Sport 3. Komentują Piotr Glamowski, Mateusz Rokuszewski. Stream w internecie dzięki Canal+ Online. Relacja LIVE od godziny 20:00 w GOL24 - zapraszamy!