Mecz Werder Brema - Bayern Monachium ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Werder Brema - Bayern Monachium ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu! Werder Brema postraszył w drugiej połowie Bayern, ale ostatecznie przegrał 1:2 z mistrzem Niemiec

• "Żółtko" na koncie Douglasa Costy za faul taktyczny.

• Felix Wiedwald broni uderzenie Joshuy Kimmicha.

• Trzy minuty doliczone.

• Faul taktyczny Maximiliana Eggesteina przerwał faulem taktycznym kontrę Bayernu Żółta kartka.

• Przewinienie Douglasa Costy na Finie Bartelsie. Zlatko Junuzović dwukrotnie centruje zbyt anemicznie.

• Było groźniej w drugiej "szesnastce"! Lamine Sane przeszedł do ataku i był bliski pokonania Manuela Neuera! W kluczowym momencie nie sięgnął piłki!

• Douglas Costa ruszył sam z kontrą. Strzela z dystansu bardzo niedokładnie.

• Groźna akcja Floriana Kainza. Ten miał możliwość uderzyć z ok. lewego narożnika pola karnego Bayernu, ale zdecydował się na wrzutkę do Maxa Kruse. Ten jest rosły,ale nie ma wyskoku dosiężnego koszykarzy z NBA.

• Czujny sędzia liniowy zauważył, że Robert Lewandowski zagarnął piłkę już zza linii końcowej. Felix Wiedwald z "piątki".

• I ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Florian Kainz zmienia Santiago Garcię.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Thomas Delaney wyskakiwał najwyżej do dośrodkowania z prawej strony, ale piłka poleciała poza jego zasięgiem.

• Carlo Ancelotti zmienia skrzydłowych - najpierw Arjena Robbena, a teraz Francka Ribery'ego. Za Francuza pojawia się Douglas Costa.

• Dalekie zagranie z pominięciem drugiej linii, na wolne pole, do Serge'a Gnabry'ego. Ten był na spalonym.

• Zlatko Junuzović pomylił piłkę nożną z zapasami. Łapał wpół Kingsleya Comana i żółta kartka na jego koncie.

• Santiago Garcia skosił jak trawę na wiosnę Joshuę Kimmicha. Sędzia najpierw musiał oddzielić zawodników od siebie, a potem pokazuje żółtą kartkę Argentyńczykowi.

• 42 100 widzów na Weserstadion ogląda mecz Werder - Bayern.

• Fin Bartels zastępuje Roberta Bauera.

• Niezła centra Roberta Bauera z prawej strony w pole karne, ale Javi Martinez wybija piłkę. Ta po chwili znalazła się u nóg Maxa Kruse. Ten uderzył z woleja nad bramką gości.

• Za Arjena Robbena pojawia się Kingsley Coman.

• W odpowiedzi składna akcja Wederu, którą jednak niecelnym strzałem z pola karnego zakończył Serge Gnarby.

• Robert Lewandowski wzięty w kleszcze przez dwóch rywali traci na moment piłkę. Szybko ją odzyskał i piętką chciał zagrać do Arjena Robbena. Zamiar polskiego napastnika świetnie wyantycypował Niklas Moisander.

• Renato Sanches zmienia bezbarwnego Thomasa Müllera.

• Joshua Kimmich ofiarnym wślizgiem wybija piłkę spod nóg Serge'a Gnabry'ego. Było groźnie w "boksie" Bayernu.

• Kibice Werderu ożywili się i zaczęli dopingować swoich pupili. Rzut rożny Zlatko Junuzovicia był wykonany bardzo źle.

• Tak strzela Max Kruse

• Robert Lewandowski znowu leży na placu gry po przypadkowym starciu z Milosem Velijkoviciem. Nie ma rzutu karnego dla mistrzów Niemiec.

• Zlatko Junuzović urwał się lewą stroną i podaje w pole karne do Niemca, Ten poradził sobie z Davidem Alabą, po czym huknął nie do obrony!

• CO SIĘ ODWLECZE, TO NIE UCIECZE! MAX KRUSE!!!

• Coraz bliżej gola jest Serge Gnabry! Po zagraniu Maxa Kruse strzela tuż obok lewego słupka!

• Franck Ribery kieruje piłkę do siatki po zagraniu z głębi pola. Gol nie zostaje uznany - Francuz był na minimalnym spalonym.

• Thomas Müller powstrzymany przez Felixa Wiedwalda. Dalekie wybicie do Serge'a Gnabry'ego, który uderzył płasko z dystansu zbyt lekko, by pokonać Manuela Neuera.

• Robert Lewandowski przejmuje piłkę na 30. metrze od bramki bremeńczyków. Zagrywa na prawo do Arjena Robbena, który w swoim stylu chciał sam zakończyć akcję. Uderzył jednak obok lewego słupka.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Wracamy na Weserstadion na drugie trzy kwadranse meczu Werder Brema - Bayern Monachium.Do przerwy prowadzą goście, a bremeńczycy stracili po niespełna 20 minutach Claudio Pizarro

• A to fenomenalne trafienie Davida Alaby pod koniec pierwszej połowy

• Wyniki do przerwy w 18. kolejce Bundesligi. Asystę przy pierwszej bramce dla FC Köln zanotował Paweł Olkowski

• +1' Po chwili Sascha Stegemann kończy pierwszą połowę.Bayern prowadzi z Werderem po pięknych trafieniach Arjena Robbena i Daivda Alaby.

• Kapitalny "gol do szatni" w wykonaniu Austriaka - przymierzył idealnie nad murem i piłka po otarciu się od prawego słupka (tuż pod spojeniem) wpadła do siatki! Felix Wiedwald "nie doleciał" w porę!

• CO ZA GOL DAVIDA ALABY!!!

• Rzut wolny dla Bayernu ok. 20 metrów od bramki gospodarzy. Narada pięciu Bawarczyków...

• Bilans Arjena Robbena w ostatnich pięciu meczach jest imponujący - 4 gole i 3 asysty.

• Robert Bauer z "żółtkiem". Doskoczył do Francka Ribery'ego, odepchnął go i wrócił na pozycję.

• Robert Lewandowski mocno uderzony przez Milosa Velijkoviciowi w kole środkowym. Oberwał z łokcia w okolice nerki. Przerwa w grze.

• Maximilian Eggestein powalił Arjena Robbena w pobliżu prawego narożnika pola karnego. O dziwo grę wznawiają gospodarze.

• Zdaniem sędziego Saschy Stegemanna Thomas Müller faulował w ofensywie. Niemiec z uśmiechem przyjął tę interpretację.

• Thomas Müller przedłuża piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Ta mija bramkę Felixa Wieldwalda o pół metra.

• Akcja bramkowa gości

• "Latający Holender" znowu przed szansą. Tym razem futbolówka mu za bardzo odskoczyła. Wykorzystał to Niklas Moisander dalekim wybiciem.

• Ależ zabójcza kontra mistrza Niemiec! Joshua Kimmich rozrzucił akcję na lewą stronę, gdzie był niepilnowany Franck Ribery. Ten popędził do narożnika pola karnego i zagrał w jego centralną część. Tam Robert Lewandowski nie sięgnął piłki, ale biegnący kilka metrów za nim Arjen Robben uderzył bez przyjęcia tuż przy prawym słupku!

• GOL DLA BAYERNU! ARJEN ROBBEN!!!

• Kolejny celny strzał Werderu. Max Kruse, mimo "asysty" trzech rywali uderzył anemicznie w stronę bramki. Manuel Neuer chwyta.

• Dośrodkowanie Francka Ribery'ego zostało zablokowane. Rzut rożny. Niklas Moisander wybija piłkę po wrzutce z lewego narożnika.

• Groźna kontra bremeńczyków. Po podaniu z głębi pola od Maxa Kruse na strzał z linii 16. metra zdecydował się Serge Gnabry. Posłał piłkę w sam środek bramki, czym ułatwił interwencję Manuelowi Neuerowi.

• Starcie na wślizgu Xabiego Alonso z Lamine Saną. Bardziej ucierpiał Senegalczyk. Krótka przerwa w grze. Wydaje się jednak, że nic poważnego się nie stało.

• Milos Velijković blokuje wślizgiem uderzenie Davida Alaby zza pola karnego. Bezpańską piłkę przejął Serge Gnabry, który ruszył z kontrą. Ta po przekroczeniu linii środkowej zamieniła w atak pozycyjny.

• Robert Lewandowski dostaje piłkę na 25. metrze. Chciał podać do Arjen Robbena po linii w pole karne, a ten spodziewał się zagrania do nogi.

• Crossowe zagranie kapitana Bayernu na lewą stronę było bardzo niedokładne dla Davida Alaby - zagrał za plecy rozpędzonego Austriaka.

• Maximilian Eggestein zmienia kontuzjowanego Claudio Pizarro.

• Kolejny stały fragment gry gości. Po zgraniu na 8. metr Philipp Lahm był na spalonym.

• Kolejna akcja przynosi rzut rożny. Dobre dośrodkowanie, ale obrona Werderu wychodzi z opresji. Gorszą wiadomością jest to, że urazu doznał Claudio Pizarro. Będzie konieczna zmiana.

• Lamine Sane nie opuszcza Roberta Lewandowskiego na krok. Pilnuje go od pierwszej sekundy meczu i jeszcze pewnie wybija po wrzutce Arjena Robbena.

• Manuel Neuer łapie piłkę we własnym polu karnym przed Maxem Kruse.

• W odpowiedzi Franck Ribery dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Claudio Pizarro zagrywa górą piłkę w "szesnastkę" do Santiago Garcii. Ten wolejem jedynie przeciął powietrze.

• Lamine Sane wyskakuje najwyżej we własnym polu karnym po dośrodkowaniu z prawej strony. A za jego plecami czyhał na piłkę Robert Lewandowski. Ta spadła na 25. metr do Daivda Alaby, który uderzył z powietrza obok bramki gospodarzy.

• Anemiczne dośrodkowanie Holendra z prawej strony. Obrońcy Werderu wybijają piłkę.

• Faul Niklasa Moisandera na Arjenie Robbenie. Nie zdecydował się sięgać do kieszonki, choć mógł.

• W odpowiedzi uderzenie z dystansu Francka Ribery'ego nie sprawiło problemu Felixowi Wiedwaldowi.

• Santiago Garcia na lewej stronie puścił piłkę obok Philippa Lahma i chciał go obiec. Kapitan Bayernu na to nie pozwolił, faulując go. Po chwili rzut rożny nie przynosi zagrożenia. Dodatkowo Claudio Pizarro był na spalonym.

• Przyjezdni zaczynają ze środka!

• Może mała sonda przed rozpoczęciem meczu?

• Przenosimy się na Wederstadion. Za kilka chwil obie drużyny wyjdą na murawę. Kapitanami są Zlatko Juzunović i Philipp Lahm.

• Żeby "znaleźć" kiedy Werder wygrał u siebie z Bayernem, trzeba "włączyć" Bundesliga Geschichte. A tak poważniej: miało to miejsce 21 października 2006 r.

• Bremeńczycy znajdują się tu nad czerwoną kreską z dorobkiem zaledwie 16 punktów (do będącego na miejscu barażowym HSV ma 3 "oczka" przewagi). Z kolei Bawarczycy są liderami. Zebrali 42 punkty.

• Rezerwowi Werderu Brema: Michael Zettener - Ulisses Garcia, Maximilian Eggstein, Felix Bartels, Theodor Gebre Selassie, Florian Kainz, Oousmane Manneh.

• Bilans Claudio Pizarro i Roberta Lewandowskiego w Bundeslidze

• Rezerwowi Bayernu: Sven Ulreich - Douglas Costa, Juan Bernat, Kingsley Coman, Renato Sanches, Rafinha, Marco Friedl.

• Tomasz Górski, kłaniam się nisko, i zapraszam na relację NA ŻYWO z tego spotkania!

• Trzeba przyznać, że "Lewy" ma patent na dzisiejszych rywali - w 8 spotkaniach strzelił aż... 10 bramek!

• Witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO ze spotkania 18. kolejki Bundesligi, w którym Werder Brema zmierzy się przed własną publicznością z Bayernem Monachium. Oczywiście w wyjściowym składzie Bawarczyków jest Robert Lewandowski. Czy powiększy swój dorobek bramkowy?

JCZ

Robert Lewandowski zapewnił zwycięstwo Bayernowi z Freiburgiem

Robert Lewandowski zapewnił zwycięstwo Bayernowi z Freiburgiem ©East News

Mecz Werder Brema – Bayern Monachium ONLINE. W sierpniu Bayern wygrał z Werderem 6:0, a trzy gole były autorstwa Roberta Lewandowskiego. Czy możemy spodziewać się kolejnego zwycięstwa mistrza Niemiec i kolejnych trafień Polaka? - To będzie zupełnie inny mecz – twierdzi trener Carlo Ancelotti. Relacja LIVE w GOL24.pl od 15:30.

Werder Brema – Bayern Monachium ONLINE

- Nie jestem zły, że przegraliśmy. Kiedy Lewandowski jest na boisku, to po prostu nie możesz nic zrobić – mówił z uznaniem trener Freiburga Christrian Streich po przegranym meczu z Bayernem w zeszły piątek.
Lewandowski chwilę przed końcem trafił po raz drugi i była to jedna z najładniejszych bramek, jakie zdobył dla monachijczyków (razem już 61!). W gąszczu rywali przyjął piłkę, by zaraz potem skierować ją przy prawym słupku. „Bild” ochrzcił go Michałem Aniołem futbolu (z racji niezwykłej kreatywności).

Kolejnych argumentów do tak śmiałej tezy Polak dostarczył w trakcie jednego z treningów, gdy ściągnął i założył koszulkę, mając piłkę na plecach. Niby to żadna szczególna sztuczka, ale pokazuje jakiej swobody i ochoty do zabawy nabrał właśnie w Bayernie. W Lechu Poznań i Borussii Dortmund jeszcze tego nie miał, a przynajmniej nie na taką skalę:

Lewandowski ostrzy sobie teraz zęby na Werder Brema. W pięciu ostatnich meczach z tym zespołem strzelił sześć goli; trzy razy w sierpniu ubiegłego roku, raz we wrześniu 2015 i dwa razy w marcu. W tym sezonie w Bundeslidze trafił w sumie czternaście razy. W klasyfikacji strzelców zmniejszył dystans do liderującego Pierre-Emericka Aubameyanga z Borussii Dortmund (16 goli). Z kolei Thomas Mueller, który w zeszłym sezonie tak znakomicie współpracował z Lewandowskim, wciąż nie może się przełamać. Trafił tylko raz. - Wkrótce odzyska swoją formę – uważa Lewandowski.

Werder nie powinien stanowić wielkiej przeszkody dla Bayernu. Przegrał wszystkie dwanaście ostatnich bezpośrednich spotkań. Jest dopiero szesnasty w tabeli i grozi mu spadek. Mimo to trener Carlo Ancelotti twierdzi, że będzie to trudny mecz.

Sonda

Kto wygra mecz Werder Brema - Bayern Monachium?

Nie zagrają:

Werder: Drobny, Gnabry, Hajrović, Bargfrede
Bayern: Alcantara, Boateng, Vidal

Przewidywane składy:

Werder: Wiedwald - Bauer, Sane, Moisander - Bartels, Delaney, Garcia, Junuzović, Gnabry - Pizarro, Kruse.

Bayern: Neuer - Lahm, Hummels, Martinez, Alaba - Kimmich, Alonso - Robben, Müller, Ribery - Lewandowski.

Forma w ostatnich meczach:

Werder:
Werder – Borussia Dortmund 1:2 (liga niemiecka, 21.01.2017)
TSG 1899 Hoffenheim – Werder 1:1 (liga niemiecka, 21.12.2016)
Werder – FC Koeln 1:1 (liga niemiecka, 17.12.2016)

Bayern:
Freiburg – Bayern 1:2 (liga niemiecka, 20.01.2017)
Bayern – Red Bull Lipsk 3:0 (liga niemiecka, 21.12.2017)
Darmstadt – Bayern 0:1 (liga niemiecka, 18.12.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Bayern – Werder 6:0 (liga niemiecka, 26.08.2016)
Bayern – Werder 2:0 (Puchar Niemiec, 19.04.2016)
Bayern – Werder 5:0 (liga niemiecka, 12.03.2016)

Mecz Werder Brema – Bayern Monachium TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eurosport 2 (w wersji mobilnej mecz dostępny na platformie Eurosport Player). Początek o 15:25, pierwszy gwizdek sędziego pięć minut później. Relacja tekstowa w GOL24.pl