Mecz Wisła Płock – Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE....

Mecz Wisła Płock – Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV

PKO Ekstraklasa, 11. kolejka
2017-10-01 15:30

Wisła Płock

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• Za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak, przenosimy się do Poznania!

• Koniec meczu w Płocku! Wisła wygrywa z Termaliką 1:0!

• Odważne uderzenie Damiana Szymańskiego mija poprzeczkę w niewielkiej odległości.

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy meczu.

• Giorgi Merebaszwili miał szansę zamknąć spotkanie za pomocą dobrego dogrania piłki pod bramkę, ale posłał ją daleko poza szesnastkę.

• Termalica w końcówce spotkania stara się przejąć inicjatywę, jednak ich akcje nie przynoszą większego zagrożenia bramce Wisły.

• Na ostatnie minuty meczu Jakub Wróbel zmienia Patrika Misaka.

• Pada bramka w Zabrzu. Igor Angulo zdobywa gola z rzutu karnego i Górnik wygrywa 1:0.

• Konrad Michalak zmieniony przez Patryka Stępińskiego.

• 4898 widzów obecnych dziś na stadionie w Płocku.

• Przepiękne podanie od Damiana Szymańskiego do Konrada Michalaka, piłkarz wypożyczony z Legii przewraca się na linii pola karnego w starciu z rywalem, sędzia nie używa gwizdka. Arbiter był ustawiony daleko od całego zdarzenia i mógł mieć problemy z oceną tej sytuacji.

• Nico Varela żegnany przez kibiców brawami, zmienia go Semir Stilić.

• Rzut rożny dla Wisły po interwencji Łukasza Piątka przy linii końcowej.

• Szymon Pawłowski z żółtą kartką za gest frustracji, jakim było odrzucenie piłki poza linię boczną.

• Bruk-Bet ma coraz mniej czasu na doprowadzenie do wyrównania, ale póki co goście nie przechodzą do ofensywy.

• Nico Varela miał szansę na zdobycie swojego drugiego gola w dzisiejszym meczu, dopadając do odbitej piłki w polu karnym, ale jego wolej przeleciał wysoko ponad poprzeczka.

• Vitalijs Maksimenko otrzymuje żółtą kartkę za faul obok własnego pola karnego.

• Gabriel Iancu zmienia Akosa Kecskesa.

• Co ciekawe, to był dopiero pierwszy strzał celny Wisły w tym meczu.

• Damian Szymański z żółtą kartką za faul w okolicach narożnika pola karnego.

• Dominik Furman podał piłkę w szesnastkę do Giorgiego Merebaszwilego, Gruzin w znakomity sposób uruchomił Nico Varelę, letni nabytek Wisły strzałem z kilku metrów otwiera wynik spotkania!

• Jak już nadeszła, to z przytupem. Nico Varela trafia na 1:0!

• Druga połowa wygląda póki co znacznie gorzej niż pierwsza. Czekamy na pierwszą groźniejszą sytuację bramkową po przerwie.

• Bartosz Szeliga ostro faulowany we własnym polu karnym, piłkę ponownie mają Słoniki.

• Bartosz Szeliga wywalczył aut na wysokości pola karnego Wisły, ale piłkę szybko stracił Szymon Pawłowski.

• Cezary Stefańczyk fauluje rozpędzającego się przy linii środkowej Samuela Stefanika.

• Długą piłkę od Igora Łasickiego w kierunku Nico Vareli pewnie przejmuje Jan Mucha.

• Piłka w grze, ma ją Wisła Płock!

• W przerwie Mateusz Piątkowski zmieniony przez Jose Kante.

• Piłkarze wracają już na murawę stadionu w Płocku.

• Pierwsza bramka najpewniej otworzyłaby to spotkanie, póki co żaden z zespołów nie może zmusić przeciwnika do dłuższej obrony własnej bramki. Liczymy na więcej sytuacji strzeleckich w drugiej połowie.

• Koniec pierwszej połowy w Płocku. Do przerwy bez bramek.

• Ostry faul Mateusza Kupczaka na Konradzie Michalaku zasługiwał na drugą żółtą kartkę i wyrzucenie z boiska, sędzia tym razem okazał się jednak pobłażliwy i nie upomniał piłkarza Termaliki.

• Nie jest to spotkanie najwyższych lotów, jest natomiast dość zacięte - ciężko na ten moment przewidzieć, kto może zdobyć trzy punkty.

• Końcówka pierwszej połowy należy do piłkarzy Wisły Płock.

• Mocne uderzenie Giorgi Merebaszwilego z około 15 metrów przelatuje kilka metrów ponad poprzeczką.

• Bartosz Śpiączka po prostopadłym podaniu od Szymona Pawłowskiego stanął oko w oko z Sewerynem Kiełpinem, piłkę kopnął jednak wprost w golkipera Wisły.

• Giorgi Merebaszwili w typowy dla siebie sposób próbował przedrzeć się z piłką między kilkoma zawodnikami w polu karnym przeciwnika, ale nie miał szans w starciu z tak liczną linią obrony.

• Vitalijs Maksimenko zmienia kontuzjowanego Kamila Słabego.

• Zanosi się na zmianę.

• Boisko przynajmniej na moment utykając opuszcza Kamil Słaby, który ucierpiał w starciu z rywalem.

• W grze Bruk-Betu widać wpływ Macieja Bartoszka. Termalica gra znacznie szybciej, niż za trenera Rumaka, jej ataki wyglądają na groźniejsze.

• Bartosz Śpiączka uderza w boczną siatkę z bliskiej odległości! Znakomite dogranie Szymona Pawłowskiego z lewej strony boiska nie zostaje zamienione w bramkę!

• Żaden z zespołów wciąż nie potrafi osiągnąć przewagi.

• Kąśliwe uderzenie Bartosza Śpiączki sprzed pola karnego nie bez problemów do boku paruje Seweryn Kiełpin.

• Wrzutka pomocnika sprawiła obronie sporo problemów - futbolówka została wybita przez obrońców dopiero kilka metrów od bramki Termaliki.

• Rzut wolny dla Wisły Płock przy linii bocznej. Przy piłce Dominik Furman.

• Termalica odpowiada świetnym dośrodkowaniem na głowę Patrika Misaka z rzutu wolnego. Słowak pudłuje po strzale głową, sędzia jednak i tak dopatrzył się spalonego.

• Wybicie piłki przez Damiana Szymańskiego w środku pola zmieniło się w znakomite podanie do Mateusza Piątkowskiego. Napastnik nie potrafił jednak zamienić znakomitej sytuacji na gola, w sytuacji sam na sam z bramkarzem dał się dogonić obrońcom, którzy zablokowali jego próbę.

• Przez to przewinienie Mateusz Kupczak opuści następną kolejkę ligową - to jego czwarte upomnienie w tym sezonie.

• Mateusz Kupczak z żółtą kartką już na początku spotkania. Zawodnik gości faulował Nico Varelę w środku pola.

• Po rzucie rożnym dla Bruk-Betu Seweryn Kiełpin był faulowany pod swoją bramką przez Mateusza Kupczaka.

• Szymon Pawłowski zdołał dośrodkować piłkę z prawej strony boiska w pole karne, ale Samuel Stefanik nie dał rady opanować piłki. Przy piłce już gospodarze.

• Już na samym początku meczu ostro faulowany był Giorgi Merebaszwili. Gruzin długo nie podnosił się z murawy, ale wrócił już do gry.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy, piłkę ma Bruk-Bet Termalica!

• Piłkarze meldują się na murawie stadionu imienia Kazimierza Górskiego w Płocku!

• Będziemy na bieżąco informować o wyniku równolegle rozgrywanego meczu w Zabrzu.

• Delikatnymi faworytami dzisiejszego spotkania są piłkarze Jerzego Brzęczka, którzy mają jednak zaledwie sześć punktów więcej od zawodników prowadzonych przez Macieja Bartoszka.

• Rezerwowi Termaliki: Dariusz Trela, Gabriel Iancu, Vitalijs Maksimenko, Roman Gergel, David Guba, Martin Miković i Jakub Wróbel.

• Rezerwowi Wisły: Mateusz Kryczka, Patryk Stępiński, Semir Stilić, Damian Rasak, Damian Byrtek, Jose Kante i Kamil Biliński.

• Sędzią spotkania będzie pan Jarosław Przybył.

• Wisła w ostatniej kolejce pokonała na wyjeździe Cracovię 3:1, natomiast Termalica niespodziewanie wygrała z Lechią Gdańsk 2:1.

• Starcie płocczan z drużyną z Niecieczy stoi nieco w cieniu rozgrywanego równolegle pojedynku Górnika z Piastem, jednak my liczymy, że Wisła oraz Termalica pokażą się dziś z dobrej strony i stworzą ciekawe widowisko!

• W pierwszy dzień października wita Państwa Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza!

JCZ

Wisła Płock – Termalica LIVE! Drużyna Brzęczka pójdzie za ciosem?

Wisła Płock – Termalica LIVE! Drużyna Brzęczka pójdzie za ciosem? ©Andrzej Banas / Polska Press

Mecz Wisła Płock – Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Niedziela z Ekstraklasą to również mecz w Płocku. Wisła, która po niezbyt udanym początku sezonu wreszcie nabrała wiatru w żagle, zagra o podtrzymanie dobrej passy z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. "Słonie" w tygodniu odpadły z Pucharu Polski, więc w tym meczu zechcą się zrehabilitować. Początek o 15:30. Relacja LIVE w GOL24.

Wisła Płock – Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Nie zagrają:

Wisła Płock: Maksymilian Rogalski, Paul Parvulescu (urazy)
Termalica: Vladislavs Gutkovskis (uraz), Przemysław Szarek, Bartłomiej Smuczyński (rehabilitacje)

Forma w ostatnich meczach:

Wisła Płock:
Cracovia – Wisła 1:3 (Ekstraklasa, 25.09.2017)
Wisła – Pogoń Szczecin 3:1 (Ekstraklasa, 16.09.2017)
Zagłębie Lubin – Wisła 2:2 (Ekstraklasa, 08.09.2017)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
Chojniczanka Chojnice – Termalica 2:1 (Puchar Polski, 27.09.2017)
Termalica – Lechia Gdańsk 2:1 (Ekstraklasa, 23.09.2017)
Sandecja Nowy Sącz – Termalica 1:0 (Ekstraklasa, 17.09.2017)

Wisła Płock – Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny dzięki aplikacji Canal+ Sport Online. Komentują Bartosz Gleń i Wojciech Jagoda. Reporterami z murawy będą Paulina Bojarska i Cezary Olbrycht. Relacja LIVE w GOL24.pl