Mecz Wisła Płock - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Wisła Płock - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 9. kolejka
2017-09-16 15:30

Wisła Płock

3

Pogoń Szczecin

1

• Dziękuje serdecznie za uwagę i zapraszam na kolejne relacje w naszym serwisie!

• Pogoń znowu narobiła duża szumu, ale nie zdołała wyrwać choćby punktu! Wisła pewnie wygrywa i odskakuje Pogoni na 3 punkty!

• Ale Rasak nie zdołał nawet dotknąć piłki bo sędzia kończy mecz!

• Jeszcze ostatnia zmiana w meczu. Damian Rasak zmienia Mateusza Piątkowskiego.

• Arkadiusz Reca sam dopadł do piłki i sam wykorzystał swoją szansę! Huknął tak, że Załuska mógł tylko oglądać wpadającą piłkę do bramki.

• GOOOOOOOOOOOL! Arkadiusz Reca dobija rywali!

• Ricardo Nunes przedłuża zagranie z rzutu wolnego swojego kolegi, ale spokojnie łapie piłkę Kiełpin.

• Sędzia przedłuża mecz o 3 minuty.

• Damian Szymański jest kolejnym graczem, który otrzymuje żółtą kartkę.

• Kolejna próba strzału z dystansu. Tym razem niecelnie uderza Listkowski.

• Ależ zamieszanie w polu karnym Pogoni. Na szczęście dla gości piłka trafia w Załuskę.

• Merebashvili oddaje bardzo nieudany strzał z dystansu.

• Giorgi Merebaszwili popędził sam lewą stroną. Gruzin jednak podał bardzo niedokładnie.

• Ależ bomba Jakub Piotrowskiego! Zabrakło tylko dokładności.

• Mamy kolejną zmianę. Konrad Michalak zmieniony przez Arkadiusza Recę.

• Marcin Listowski zmienia Dawida Korta.

• Jose Kante wchodzi na boisko. Zmienia on Nico Varele.

• Spas Delew uderze bardzo niecelnie z rzutu wolnego. Od bramki zacznie Kiełpin!

• Varela próbował oddać zaskakujący strzał z dystansu, ale piłka leci ponad poprzeczką.

• Spas Delew zmiena Adama Gyurcso!

• Szymański dogrywa idealną piłkę w pole karne, prosto na głowę Piątkowskiego, który pokonuje Łukasza Załuskę!

• GOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Piątkowski wyprowadza Wisłę na prowadzenie!

• Posypały się kary indywidualne w ostatnich 10 minutach. Tym razem to Dariusz Formella dostaje napomnienie.

• Płaskie uderzenie Dominika Furmana z rzutu wolnego! Piłka mija słupek o kilkanaście centymetrów!

• Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Lasha Dvali.

• Piłka spada przed pole karne prosto pod nogi Szymańskiego, który bez zastanowienia huknął pod samą poprzeczkę! Piłkarz Wisły prawie przerwał siatkę!

• GOOOOOOOOOOL! Co za cudowny strzał Damiana Szymańskiego!

• Dawid Kort przerywa kontrę rywala i dostaje żółtą kartkę.

• Zakotłowało się w polu karnym Wisły, ale ostatecznie piłka trafia w Kiełpina.

• Giorgi Merebaszwili ukarany żółtą kartką.

• Jakub Piotrowski dopiero co wszedł na boisko a już dostaje zółtą kartkę.

• W przerwie Maciej Skorża dokonuje pierwszej zmiany! Tomasz Hołota zastąpiony Jakubem Piotrowskim!

• Wracamy po przerwie i zaczynamy drugą odsłonę!

• Tylko dwa celne strzały oddały obie drużyny w pierwszej połowie. Można powiedzieć, że oglądamy emocję jak na grzybach. Oby po przerwie było lepiej.

• Koniec pierwszej połowy!

• Łukasz Zwoliński oddaje strzał głową, jednak napastnik gości myli się sporo.

• Strzał Dariusza Formelli zablokowany. Gdyby nie obrona Wisły to piłka wpadłaby do bramki.

• Puszczona zawiesinka w pole karne przez Jarosława Fojutra. Spokojnie wyłapuje piłkę Kiełpin.

• Co tu się wydarzyło! Zawodnicy Wisły 3 razy nie trafili do pustej bramki! To jest niemożliwe!

• Kondrad Michalak oddaje mocny strzał, szkoda że nie celny!

• Dawid Kort urwał się obrońcom Wisły, jednak nie zdołał dopaść do piłki i od bramki zacznie Kiełpin.

• Adam Gyurcso dogrywa w pole karne, ale nikt nie zdołał przeciąć podania Węgra.

• Przekombinowali gracze Pogoni. Wymienili o jedno podanie za dużo i tracą piłkę.

• Jarosław Fojut znakomicie przerywa groźnie zapowiadającą się akcję rywala.

• Świetna, składna wymiana podań przez Pogoń. David Niepsuj dogrywa idealną piłkę w pole karne, a Kamil Drygas pakuje futbolówkę do pustej bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kamil Drygas wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego zagrane prze Dominika Furma. Akcję zamykał Stefańczyk ale został zablokowany.

• Ależ tragiczny błąd Lashy Dvaliego! Kondrad Michalak chciał to wykorzystać i huknął z 5 metra! Szkoda tylko że prosto w Załuskę.

• Słabe dośrodkowanie Dominika Furmana z rzutu wolnego i defensorzy gości łatwo przejmują piłkę.

• No i zaczynamy! Pierwszy gwizdek daje znać do startu!

• Zawodnicy obu drużyn już na murawie! Zaraz rozpoczynamy!

• Już rok minął od ostatniego gola w Ekstraklasie Łukasza Zwolińskiego. Czy napastnik Portowców zdoła dzisiaj przełamać swoją niemoc?

• Już we wtorek Pogoń walczyć będzie na drugim froncie jakim jest Puchar Polski. Portowcy mierzyć się będą z Drutex Bytovią, który wyeliminowała Lechię Gdańsk.

• - Przed nami dwa mecze w krótkim odstępie czasu. Musimy teraz tak pracować i przygotowywać się do meczu z Wisłą Płock, by mieć też z tyłu głowy mecz w Pucharze Polski. Przede wszystkim teraz nasze siły skupiamy na meczu w Płocku. Bardzo nam zależy, by wygrać i z takim nastawieniem tam jedziemy

- mówił przed meczem Maciej Skorża.

• Obie drużyny potrzebują zwycięstwa niczym ryba wody. Zarówno Wisła jak i Pogoń znajdują się około strefy spadkowej. Porażka może spowodować, że w tej strefie się znajdą.

• Skład Pogoni Szczecin!

• Skład Wisły Płock!

• Relację LIVE poprowadzi Bartłomiej Modzelewski! Kłaniam się nisko!

• Witam bardzo serdecznie w relacji LIVE z meczu Wisła Płock - Pogoń Szczecin! Pierwszy gwizdek rozbrzmi już za 45 minut!

Adam Lisowski

Wisła Płock - Pogoń LIVE! Spotkanie na przełamanie

Wisła Płock - Pogoń LIVE! Spotkanie na przełamanie ©Sebastian Wolosz/ Glos Szczecinski/Polska Press

Mecz Wisła Płock - Pogoń Szczecin ONLINE. Kiedy Pogoń Szczecin ostatni raz wygrywała na poziomie Ekstraklasy w Płocku, internet, ba!, komputer nie był normą w każdym polskim domu.

Mecz Wisła Płock - Pogoń Szczecin ONLINE

Wtedy Portowcy zaliczyli jeden z dwóch najlepszych sezonów w historii, zdobywając wicemistrzostwo Polski. Natomiast Wisła nie wygrała od trzech spotkań i z pewnością liczy na komplet punktów przed własną publicznością. Bilans domowych pojedynków jest zdecydowanie po stronie Nafciarzy, którzy wygrali siedem starć, raz zremisowali i tylko raz przegrali.

Pogoń Szczecin do Płocka przyjedzie osłabiona. Za cztery żółte kartki będzie pauzował podstawowy obrońca Cornel Rapa, a kontuzjowany jest Adam Frączczak, który urazu nabawił się w spotkaniu z Lechem. W drużynie Wisły zdążył wykurować się Jose Kante, a więc kat Pogoni z domowego pojedynku w zeszłym sezonie. Wciąż nie wiadomo czy nowy nabytek, Semir Stilić zdoła dopełnić formalności związanych z pozwoleniem na pracę. Z pewnością jednak sytuacja kadrowa płocczan wygląda lepiej.

Oba zespoły w dotychczas rozegranych ośmiu spotkaniach zdobyły po osiem punktów. Z pewnością kibice zarówno Wisły, jak i Pogoni nie tak wyobrażali sobie początek sezonu w wykonaniu swoich ulubieńców. W Szczecinie liczą na wyjście z monotonii, jaką jest coroczny awans do ósemki i ogrywanie młodzieżowców. W Płocku zespół został wzmocniony przed sezonem i chce walczyć o coś więcej niż utrzymanie. Kto okaże się lepszy i przegoni demony z przeszłości? Pierwszy gwizdek w sobotę 16 września, o godzinie 15:30 przy Łukasiewicza 34.

Nie zagrają:

Wisła: Alan Uryga, Paul Parvulescu, Kamil Sylwestrzak, Maksymilian Rogalski
Pogoń: Adam Frączczak, Cornel Rapa

Forma w ostatnich meczach:

Wisła Płock:
Zagłębie Lubin - Wisła 2:2 (Ekstraklasa, 08.09.2017)
Górnik Zabrze - Wisła 4:0 (Ekstraklasa, 25.08.2017)
Wisła - Legia Warszawa 0:1 (Ekstraklasa, 20.08.2017)

Pogoń Szczecin:
Pogoń - Lech Poznań 0:0 (Ekstraklasa, 10.09.2017)
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń 2:1 (Ekstraklasa, 27.08.2017)
Arka Gdynia - Pogoń 0:3 (Ekstraklasa, 19.08.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Pogoń - Wisła 1:1 (Ekstraklasa, 06.03.2017)
Wisła - Pogoń 2:0 (Ekstraklasa, 17.09.2016)
Pogoń - Wisła 3:0 (1 Liga, 20.05.2012)

Wisła Płock - Pogoń Szczecin: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Mecz Wisła Płock - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport i nSport+ (w internecie mecz dostępny w aplikacji Canal+ Sport Online, dla kibiców z zagranicy na Daily Motion). Komentują Marcin Rosłoń i Wojciech Jagoda. Relacja LIVE od 15:30 w GOL24.pl