Mecz Wisła Płock - Śląsk Wrocław ONLINE. Gramy na pożegnanie

Wisła Płock

0

Śląsk Wrocław

3

• Świetny mecz Śląska, dwie bramki Engelsa, gol Bilińskiego i wysoka wygrana w Płocku. Wisła nie miała żadnych atutów i nie oddała nawet celnego strzału.

• Koniec meczu! Śląsk demoluje Wisłę 3:0!

• Szybka kontra gospodarzy i Reca nad poprzeczką!

• Ależ Pich zakręcił obrońcami Wisły i uderzył pod poprzeczkę, ale Kryczka kapitalnie obronił.

• Ostatnia zmiana w Wiśle. Mielczarski za Kieplina.

• Łyszczarz z dystansu. Bardzo niecelnie.

• Kolejna kartka dla piłkarza Wisły.

• Groźnie w polu karnym Śląska, ale Zieliński wybija piłkę.

• Kartka dla Popieli za faul na Łuczaku.

• Zwoliński za Bilę. Ostatnia zmiana w Śląsku.

• Łuczak kąśliwie zza pola karnego, ale Kryczka broni.

• Drozdowicz za Ilieva.

• Mamy kolejnego debiutanta. Łuczak za Mrio Engelsa.

• Lewandowski obok bramki.

• Zmiana również w Wiśle. Pipiela wchodzi na boisko.

• Za 33-letniego Grajciara wchodzi 18-letni Łyszczarz.

• Morioka zagrywa do Bilińskiego i napastnik Śląska z 22 metrów pięknie zdejmuje pajęczynę z okienka.

• BILIŃSKI! 3:0

• Lewandowski do Engelsa, ten świetnie przyjął piłkę i pięknym strzałem pokonał Kryczkę.

• 2:0! ALEŻ BRAMKA ENGELSA!

• Furman z rzutu wolnego w pole karne. Olbrzymie zamieszanie, ale w końcu goście wybijają piłkę do przodu.

• Furman z rożnego, ale do kogo?

• Wrzutka Lewandowskiego wprost w rękawice Kryczki.

• Pich z rzutu wolnego i po interwencji obrońców tylko rzut rożny.

• Drugą połowę zaczyna Śląsk.

• Koniec I połowy. Śląsk prowadzi zasłużenie 1:0 po golu Engelsa.

• Madej z dystansu wysoko nad bramką.

• Pich do Madeja, ale Wlazło w ostatniej chwili zgarnia piłkę.

• Debiutujący Truskolaski z dystansu uderza tuż obok bramki!

• Sielewski uderza głową w świetnej sytuacji, ale piłka leci obok bramki.

• Co za kontra Śląska! Engels do Morioki, Japończyk świetnie do Grajciara. Słowak przegrywa sytuację sam na sam z Kryczką, dobitkę Picha blokują obrońcy. W końcu z dystansu strzela mocno Zieliński i piłka trafia w poprzeczkę.

• Śląsk wrócił z dalekiej podróży. Furman z wolnego do Merebaszwiliego, ten do środka i Morioka wybija na rzut rożny.

• Akcja Recy z Piątkowskim. Ten drugi posadził na tyłku Celebana i strzelił. Niecelnie.

• Biliński próbował dośrodkować, ale... piłka chyba dalej leci.

• Trochę lepiej zaczęli grać w końcu gospodarze.

• Piątkowski na metrowym spalonym.

• Wrzutka Picha, Celeban obok bramki.

• Kolejna dobra akcja Śląska, ale obrońcy wybijają piłkę.

• Po rożnym atomowy strzał oddaje Engels. Piłka po nogach obrońcy wychodzi za boisko, ale sędzia nakazuje grę od bramki.

• Rzut rożny dla Śląska po ciekawie się zapowiadającej akacji.

• Wrzutka Grajciara z wolnego, Kryczka mija się z piłką, ale Celeban nie skierował piłki do pustej bramki.

• Pich dośrodkował celnie do Bili, ale napastnik Śląska nie trafił w piłkę.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Bez historii.

• Biliński z prawej strony ni to dośrodkował, ni to strzelił. Kryczka wypluł piłkę i Engels dobił do praktycznie pustej bramki.

• GOL DLA GOŚCI! ENGELS!

• Merebaszwili zakończył kontrę płaskim strzałem, który trafił w słupek.

• Niezła akcja Picha, ale Morioka zgubił piłkę.

• Zieliński poradził sobie z Recą.

• Merebaszwili wystartował do prostopadłej piłki, ale nie zdążył przed linią końcową.

• Engels z łatwością wyprzedził dwóch obrońców, ale Kryczka uprzedził Niemca.

• Niewiele się dzieje na boisku. Przy piłce jest Śląsk, ale nic z tego nie wynika.

• Zaczyna Wisła! Gramy

• Mecz zapowiada się na niezłe widowisko, bo chociaż dużo w obu jedenastkach rezerwowych, to brak presji powinien pomóc.

• W składzie Wisły również niespodzianki. Na stoperze Wlazło, z boku obrony Kieplin, a w pomocy Truskolaski

• Ławka rezerwowych Wisły: Kanieck, Mielczarski, Błachnio, Majchrzak, Popiela, Kun i Drozdowicz.

• Śląsk przyjechał do Płocka w mocno zdekompletowanym składzie. Kontuzjowani są Roman, Augusto i Kokoszka, zawieszeni Riera i Kovacević, a Stjepanović dostał wolne w związku z narodzinami dziecka. W pierwszym składzie pojawili się zatem Zieliński i Grajciar.

• W poprzedniej kolejce Śląsk pokonał Cracovię 2:0, a Wisła przegrała w Gliwicach z Piastem 0:4.

• Wisła znajduje się na 11 miejscu w tabeli Lotto Ekstraklasy i tuż za nią plasuje się Śląsk Wrocław, który traci 2 punkty.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Wisła Płock - Śląsk Wrocław!

Michał Perzanowski

19.08.2016 wroclawekstraklasa 6 kolejkaslask wroclaw wisla plockn/z dominik kun lasha dvalipilka nozna gazeta wroclawskapawel relikowski / polska pr

19.08.2016 wroclaw ekstraklasa 6 kolejka slask wroclaw wisla plock n/z dominik kun lasha dvali pilka nozna gazeta wroclawska pawel relikowski / polska press ©Pawel Relikowski / Polska Press

Mecz Wisła Płock - Śląsk Wrocław. Ostatnia kolejka sezonu 2017/18 zawita do Płocka. Beniaminek podejmie wrocławski Śląsk. Obie drużyny zapeeniły sobie wcześniej utrzymanie, więc nie będą dziś grały z nadmierną determinacją. Mimo wszystko chcą pożegnać się z kibicami i powiedzieć im życzliwie "do zobaczenia".

Wisła Płock - Śląsk Wrocław ONLINE

Wiślacy z Płocka mieli bardzo nierówny sezon. Na samym początku potrafili sprawiać niespodzianki i piąć się w górę tabeli, lecz w środku sezonu podopiecznych Marcina Kaczmarka dopadł kryzys. Uniemożliwił on dostanie się do górnej części tabeli, więc można powiedzieć, że Nafciarze do ostatnich kolejek nie byli pewni utrzymania. Dobre wyniki w grupie spadkowej pozwoliły na wcześniejsze wakacje.

Jeśli chodzi o wakacje, piłkarze z Płocka mogą na nie jechać razem z wrocławskimi zawodnikami. Śląsk również jest już pewny utrzymania - głównie dzięki świetnej postawie w końcówce sezonu na własnym stadionie. WKS pokonał chorzowski Ruch 6:0, Arkę Gdynia 4:1 i Cracovię 2:0. Te wyniki to najlepsza możliwa zapowiedź przyszłego sezonu. Kibice Śląska już zacierają ręce na przyszłą edycję rozgrywek, choć zespół wejdzie w nią z odświeżonym, niekoniecznie lepszym niż dziś składem.

Mecz będzie można obejrzeć na Canal+ Sport z okazji Multiligi+. Jeśli interesuje Was, co będzie się działo podczas całego spotkania, zapraszamy na relację LIVE w gol24.pl. Początek o godzinie 20:00.