Mecz Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice ONLINE....

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 15. kolejka
2019-10-26 18:00

Zagłębie Sosnowiec

3

Chojniczanka Chojnice

3

• Po pełnym emocji spotkaniu ostatecznie Zagłębie Sosnowiec remisuje z Chojniczanką Chojnice! Goście trzykrotnie wychodzili na prowadzenie dzięki stałym fragmentom - dwóm rzutom rożnym i rzucie karnym. Dwukrotnie do bramki trafiał Mateusz Kuzimski, a raz Seweryn Michalski. Piłkarze ze Śląska potrafili jednak odpowiedzieć, a Andrzeja Witana pokonywali Fabian Piasecki, Mateusz Szwed i Szymon Pawłowski. Gdyby nie interwencje bramkarza gości, wynik mógł być jednak jeszcze wyższy! Na dziś to już wszystko, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na łamach GOL24.pl!

• Koniec meczu! Zagłębie Sosnowiec remisuje z Chojniczanką Chojnice 3:3!

• Naciska Zagłębie. Coraz mniej czasu mają gospodarze, aby zapewnić sobie zwycięstwo.

• Pawłowski przymierzył sprzed pola karnego, ale posłał piłkę nad poprzeczką.

• Cztery minuty doliczył do tego spotkania arbiter.

• Wolski dobrze dośrodkował z rzutu rożnego, lecz tym razem Michalski uderzał niecelnie.

• Kuzimski omal nie skompletował hat-tricka! Uderzenie napastnika Chojniczanki przeszło tuż obok bramki!

• Problemy ze zdrowiem ma Krystian Stępniowski. Utyka rezerwowy bramkarz Zagłębia.

• Chojniczanka stara się uspokoić grę. Dwie straty zanotował Seedorf, lecz nie miało to konsekwencji.

• Teraz dwukrotnie bliski szczęścia był Szymon Pawłowski! Najpierw obronił jego strzał Witan, później gracz Zagłębia uderzył tuż nad poprzeczką!

• Ataki Zagłębia trwają! Witan wygrania piłkę spod nóg Szweda!

• Naciska Zagłębie, Seweryn Michalski faulował Biłeńkyja.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Kończy występ Mateusz Żukowski, wchodzi Marcin Rajch.

• Zagłębie po raz trzeci doprowadza do remisu! Oskar Paprzycki faulował w polu karnym Mateusza Szweda, a Szymon Pawłowski wykorzystał "jedenastkę". Andrzej Witan rzucił się w dobrą stronę, ale strzał był zbyt precyzyjny, aby mógł go obronić!

• GOOOOOOOOOOOOOOL DLA ZAGŁĘBIA! SZYMON PAWŁOWSKI!

• RZUT KARNY DLA ZAGŁĘBIA! FAULOWANY MATEUSZ SZWED!

• Andrzej Witan po raz kolejny staje na wysokości zadania! Golkiper gości najpierw broni uderzenie Pawłowskiego ze skraju pola karnego, a potem dobitkę Małeckiego z piątego metra!

• Indywidualna akcja Żukowskiego zakończona strzałem wyraźnie nad poprzeczką.

• Kolejna zmiana w zespole gości. Schodzi Toni Conejo, pojawia się Janusz Surdykowski.

• Pawłowski uderza z 20 metrów z rzutu wolnego, lecz trafia tylko w mur.

• Pierwsza zmiana w zespole Chojniczanki. Opuszcza boisko Emil Drozdowicz, za niego Jacek Podgórski.

• Indywidualna akcja Szymona Pawłowskiego, gracz Zagłębia wszedł w pole karne, a z problemami obronił to uderzenie Witan!

• Po dośrodkowaniu Małeckiego z rzutu rożnego główkował Grzelak. Trafił w sam środek bramki, bez problemu złapał piłkę Witan.

• Uderzali na bramkę Chojniczanki Małecki oraz Pawłowski, ale obu zablokował Conejo.

• Krystian Stępniowski został ostro potraktowany przez Kuzimskiego. Rezerwowy bramkarz gospodarzy potrzebuje pomocy medycznej. A Zagłębie nie ma już zmian.

• Dobre długie podanie w kierunku Kuzimskiego, napastnika gości powstrzymali Grzelak i Polczak.

• Bartosz Wolski po raz trzeci w tym meczu precyzyjnie dośrodkował z rzutu rożnego na krótki słupek. Wrzutkę na gola zamienił strzałem głową Seweryn Michalski!

• GOOOOOOOOOOOOOL DLA CHOJNICZANKI! SEWERYN MICHALSKI!

• Indywidualna akcja Żukowskiego, który minął trzech graczy Zagłębia i wpadł w pole karne. Jego strzał zablokował jednak Polczak.

• Paprzycki dograł w pole karne w kierunku Żukowskiego, lecz ten nie zdołał oddać czystego strzału.

• Mamy remis! Zagłębie wyprowadziło znakomitą kontrę. Mularczyk zagrał do Pawłowskiego, ten obsłużył Patryka Małeckiego, który precyzyjnie dorzucił piłkę w pole karne, a z bliska do siatki wpakował ją Oskar Szwed!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ZAGŁĘBIA! MATEUSZ SZWED!

• Krystian Stępniowski znów ratuje Zagłębie! Tym razem bramkarz gospodarzy broni strzał Żukowskiego po długim słupku!

• Quentin Seedorf wszedł wyprostowanymi nogami w jednego z rywali. Gracz Zagłębia z żółtą kartką.

• Z Kuzimskim jest już wszystko w porządku, napastnik Chojniczanki oddał strzał lewą nogą, broni to Stępniowski.

• Nie podnosi się z boiska Mateusz Kuzimski. Gracz Chojniczanki potrzebuje pomocy medycznej.

• Blisko gola dla Chojniczanki! Fatalny błąd na samym początku drugiej połowy popełnił Piotr Polczak, ale Stępniowski naprawił pomyłkę obrońcy, broniąc uderzenie Toniego Conejo!

• W szatni został także Płamen Kraczunow. Na boisku jest Quentin Seedorf.

• W przerwie mamy dwie zmiany w drużynie Zagłębia. Nie wrócił na boisko Fabian Piasecki, zastąpił go Stanisław Biłeńkyj.

• Znów gramy!

• Szalony mecz mamy na razie w Sosnowcu! Chojniczanka prowadzi 2:1 po dwóch trafieniach Mateusza Kuzimskiego - najpierw napastnik gości otworzył wynik w 6. minucie, później wykorzystał rzut karny w 27. minucie meczu. Kuzimski mógł nawet skompletować hat-tricka, lecz świetnie na linii bramkowej spisał się Krystian Stępniowski. Bramkarz Zagłębia nie jest jednak pierwszoplanową postacią - jest nią Andrzej Witan, który wielokrotnie ratował Chojniczankę przed stratą gola. Obronił nawet rzut karny Fabiana Piaseckiego, choć ten drugi zdołał dobić piłkę i trafić do bramki. Czy w drugiej połowie tempo będzie równie wysokie? Wracamy za około 10 minut!

• Koniec pierwszej połowy!

• Pawłowski zagrał w pole karne do Szweda, ten w dobrej sytuacji nie trafił jednak czysto w piłkę.

• Niezła okazja dla Zagłębia - Piasecki strącił piłkę głową w polu karnym, ta trafiła na piąty metr do Płamena Kraczunowa, lecz strzał stopera był zbyt lekki, aby zaskoczyć Witana.

• Trzy minuty doliczył do pierwszej połowy arbiter.

• Żółta kartka także dla Mateusza Żukowskiego.

• Toni Conejo faulował Rafała Grzelaka. Hiszpan z żółtą kartką.

• Kontra Chojniczanki omal nie przyniosła gola! Toni Conejo próbował przelobować Stępniowskiego i uderzył tuż nad bramką - mogliśmy mieć naprawdę piękne trafienie!

• Nieco spokojniejszy fragment meczu. Stracił piłkę Mateusz Szwed.

• Mateusz Żukowski fauluje przed pole karnym Tomasza Nawotkę. Będzie kolejna szansa dla Zagłębia.

• Andrzej Witan show w Sosnowcu! Tomasz Hołota uderzył sprzed pola karnego pod poprzeczkę, lecz bramkarz Chojniczanki po raz kolejny stanął na wysokości zadania!

• Mnóstwo dzieje się w Sosnowcu! Podobnie jak przy pierwszej bramce, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na krótki słupek główkował Kuzimski, lecz Stępniowski znakomicie obronił to uderzenie!

• Odpowiada Chojniczanka! Stępniowski dobrze broni strzał Żukowskiego!

• Andrzej Witan po raz trzeci! Niewiarygodnie broni w ostatnich minutach golkiper Chojniczanki, tym razem powstrzymując Piaseckiego!

• Raz jeszcze daje popis Witan! Tym razem bramkarz gości broni uderzenie Tomasza Hołoty sprzed pola karnego - piłka leciała niemal w samo okienko!

• Andrzej Witan ratuje Chojniczankę! Golkiper gości świetnie broni precyzyjny strzał Mularczyka!

• Chojniczanka znów prowadzi! Po dośrodkowaniu Emila Drozdowicza jeden z gospodarzy zagrał ręką, a Mateusz Kuzimski wykorzystał "jedenastkę"!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA CHOJNICZANKI! MATEUSZ KUZIMSKI!

• RZUT KARNY DLA CHOJNICZANKI! JEDEN Z GRACZY ZAGŁĘBIA ZAGRAŁ RĘKĄ!

• Mateusz Szwed faulem zatrzymał Kuzimskiego. Żółta kartka dla młodzieżowca Zagłębia.

• Dośrodkowanie Pawłowskiego z rzutu wolnego. Wybił piłkę Seweryn Michalski.

• Niedokładnie w ostatnich minutach grają piłkarze obu zespołów.

• Po dośrodkowaniu Pawłowskiego uderzał Piotr Polczak, lecz był to strzał bardzo niecelny.

• Patryk Mularczyk uderzał sprzed pola karnego, ale strzał był zbyt lekki, aby zaskoczyć Witana.

• Dośrodkowywał w pole karne Emil Drozdowicz. Zablokował go Rafał Grzelak i Chojniczanka ma rzut rożny.

• Blisko gola dla Zagłębia! Szymon Pawłowski znakomicie dośrodkował z rzutu wolnego, lecz Piasecki z pięciu metrów główkował tuż obok słupka!

• Jan Mudra fauluje Fabiana Piaseckiego. Obrońca Chojniczanki zarobił żółtą kartkę.

• Fabian Piasecki fatalnie wykonał rzut karny! Uderzenie napastnika w środek bramki bez problemu obronił Andrzej Witan, lecz Piasecki zdołał dobić to uderzenie i tym razem trafił do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ZAGŁĘBIA! FABIAN PIASECKI!

• RZUT KARNY DLA ZAGŁĘBIA! KAMIL SYLWESTRZAK FAULUJE FABIANA PIASECKIEGO!

• A Matko Perdijić nie jest w stanie kontynuować gry. Mamy zmianę w bramce gospodarzy - wchodzi Krystian Stępiniowski.

• Fatalnie zaczyna się ten mecz dla Zagłębia! Toni Conejo precyzyjnie dośrodkował w pole karne z prawej strony, a z piątego metra pewnym strzałem głową piłkę w siatce umieścił Mateusz Kuzimski!

• Mamy dłuższą przerwę w grze. Pomocy potrzebuje Matko Perdijić, mający jakieś problemy z udem.

• Pierwszy nieudany strzał na bramkę Zagłębia. Ze skraju pola karnego niecelnie z woleja strzelał Mateusz Żukowski.

• Zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na boisko. Zaraz zaczynamy!

• Oba zespoły ostatnio mierzyły się w sezonie 2017/2018. W Sosnowcu Chojniczanka wygrała wtedy 3:1. W Chojnicach Zagłębie zwyciężyło natomiast 2:0.

• Chojniczanka Chojnice ma tylko punkt przewagi nad strefą spadkową. Drużyna prowadzona przez Josefa Petraka pozostają bez zwycięstwa od trzech spotkań - dość niespodziewanie przyszły porażki z ostatnią Odrą Opole i przedostatnim Chrobrym Głogów. Po szalonym meczu Chojniczanka zremisowała też 4:4 z Sandecją Nowy Sącz. Ostatnia wygrana, nad GKS-em Jastrzębie, miała miejsce w 11. kolejce.

• Zagłębie Sosnowiec w tym tygodniu grało zaległy mecz 13. kolejki z Chrobrym Głogów i przegrało z przedostatnim zespołem tabeli 0:3. Wcześniej było jednak lepiej, bo spadkowicz z Ekstraklasy pokonał Wartę Poznań oraz Sandecję Nowy Sącz. Drużyna Dariusza Dudka ma osiemnaście punktów, co daje im 11. miejsce w tabeli.

• Oto wyjściowa jedenastka i rezerwowi Chojniczanki Chojnice:

• Oto podstawowy skład oraz rezerwowi Zagłębia Sosnowiec:

• Czas na kolejne spotkanie 15. serii gier w Fortuna 1 Lidze! Spotkają się w nim zespoły z dołu tabeli - Zagłębie Sosnowiec podejmie Chojniczankę Chojnice. Początek tego meczu już o godzinie 18:00 - zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl!

Zagłębie - Chojniczanka LIVE! Odkupią winy za Głogów?

Zagłębie - Chojniczanka LIVE! Odkupią winy za Głogów? ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Spadkowicz spróbuje zrehabilitować się za wysoką porażkę w Głogowie (0:3). Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Ostatni raz w Sosnowcu oba zespoły grały ze sobą dwa lata temu i wtedy lepsi okazali się goście wygrywając 3:1. Honorowego gola dla zagłębia strzelił Tomasz Nowak. Znacznie lepiej sosnowiczanie spisali się na wyjeździe, odnosząc pierwsze historyczne zwycięstwo w Chojnicach (2:0). Trenerem Zagłębia był wtedy tak jak teraz Dariusz Dudek.

Szkoleniowiec Zagłębia do tej pory wystawiał miał stałą jedenastkę wyjściową, teraz jednak będzie musiał dokonać korekt, bo za kartki "wypał' mu Jakub Sinior. Pozostali zawodnicy palą się do gry by zmazać plamę z Głogowa.

Chojniczanie jesienią większość spotkań rozgrywają na własnym stadionie i mecz w Sosnowcu będzie ich dopiero piątym w delegacji. Wszystko przez to, że wiosną na obiekcie Chojniczanki planowana jest instalacja podgrzewanej murawy i mecze będzie można rozgrywać tam dopiero w maju.

W ostatnim meczy wyjazdowym Chojniczanka przegrała w Głogowie z Chrobrym 0:1.

Początek meczu na Stadionie Ludowym, którego sędzią będzie Mateusz Złotnicki z Lublina, o godzinie 18.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Chojniczanka - Zagłębie 0:2 (1 liga, 14.04.2018)
Zagłębie - Chojniczanka 1:2 (1 liga, 16.09.2017)

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00. Zapraszamy!