• Uff... po słabym meczu mamy remis 0:0.

• Grzybek na ostatnie sekundy

• 180 sekund dolicza sędzia

• Jedna z ostatnich szans na gola - wolny z 25 metrów dla gospodarzy. Piłka jednak ląduje w rękach bramkarza

• Imponuje dziś GKS> Mimo, że mamy już praktycznie 90 minutę goście dalej konsekwentnie i co najważniejsze wzorowo wykonują powierzone im przez trenera Żurka zadania

• Do końca spotkania coraz bliżej - czy doczekamy się w niedzielne wczesne popołudnie goli w Legnicy?

• Damian Szczęsny przez chwilę leżał na murawie ale szybko się pozbierał

• Marcin Burkhardt z 30 metrów wprost w ręce bramkarza

• Fatalnie z rzutu wolnego strzela Carnota. Zawodnik GKS zmarnował doskonałą okazję

• Woźniczka za faul na Smółce

• Najaktywniejszym zawodnikiem w ostatnich minutach Miedzianki jest Marcin Garuch. Zawodnik, który niedawno pojawił się na boisku jest wszędzie

• Jeżeli nawet miejscowi przebiją się pod bramkę gości to zawsze brakuje tego ostatniego, celnego zagrania. Miedź dziś ma przewagę ale brak jest skuteczności.

• Łuszkiewicz zmienia Madejskiego. Trener Fedoruk stawia wszystko na jedną kartę

• Ostatnie 20 minut meczu przed nami

• Garuch zmienia Szczepaniaka

• Jak do tej pory ani jednego celnego strzału w tej części meczu nie oddała żadna z drużyn!

• Dobra akcja gości ale Smółka nie podał dokładnie w pole karne do nieobstawionego partnera.

• Godzina meczu za nami i obraz meczu niewiele niestety się zmienił w porównaniu do pierwszej połowy.

• Burkhardt zmienia Łobodzińskiego

• Kiks Masternaka pod bramką Igaza nie kończy się jednak źle dla gości

• Seria rzutów rożnych dla GKS Tychy, Jednak wielkiego zagrożenia z tego nie ma.

• Przewaga gospodarzy wzrasta ale piłkarze trenera Fedoruka biją głową w mur. Obrona gości gra perfekcyjnie.

• Dwójkowa akcja Madejski - Wołczek kończy się rzutem rożnym

• Solidności i konsekwencji w grze obronnej zespołowi z Tychów może pozazdrościć wiele klubów z Ekstraklasy.

• Piotr Madejski ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego

• Czupryna zmienił słabego Lisowskiego - to druga zmiana od początku drugiej połowy

• Zaczynamy drugą połowę! Oby ciekawszą!!

• Zmiana w przerwie nr 1

• Koniec 1 połowy.

• 60 sekund dolicza sędzia

• 100% okazja dla gości!!! Szczęsny wyszedł sam na sam z Ptakiem ale uderzył za lekko!!! Błąd Midzierskiego!

• Strzał Łobodzińskiego w środek bramki

• Marcel Gąsior ogląda żółtą kartkę za faul tuż przed polem karnym gości

• Ostatnie minuty pierwszej połowy. Będzie dobra okazja dla gospodarzy bo będzie rzut wolny z około 25 metrów

• Marek Igaz bohaterem meczu!! Znów nie daje się zaskoczyć strzałowi z dystansu. Tym razem strzelał Łobodziński.

• Miedź przyciska ale ciągle brak dokładności i komunikacji

• Kolejny już bardzo niecelny strzał zawodników gospodarzy. Tym razem w wykonaniu Szczepaniaka

• Pół godziny meczu za nami i obraz niewiele się zmienia. Tychy mądrze na swojej połowie czekają na Miedź, która nie potrafi przebić się przez mur gości.

• Carnota padł w polu karnym ale sędzia słusznie nie użył gwizdka

• Tychy rozgrywają piłkę na własnej połowie licząc na możliwość skonstruowania jakiejś akcji ofensywnej.

• Popularny "Łobo" źle dogrywa do kolegi na prawą stronę co powoduje wściekłość trenera.

• Ładnie dośrodkowywał Madejski po błędzie Mączyńskiego ale w polu karnym żaden z kolegów nie potrafił wykorzystać centry kolegi.

• Bardzo mądrze gra dziś GKS. Schowany na swojej połowie kapitalnie się broni nie pozwalając bezradnym gospodarzom na wiele.

• Goście przez chwilę byli na połowie Miedzi ale teraz znów akcja przenosi się pod bramkę gości. Jednak sytuacji brakuje.

• Łobodziński strzela z lewej nogi z 25 metrów obok słupka

• Kwadrans meczu za nami. Jak do tej pory oglądamy wyrównane spotkanie.

• Kolejny ładny techniczny strzał Madejskiego i znów musi bronić bramkarz GKS Tychy

• Imponować może liczba kibiców gości, którzy mimo średnio korzystnej godziny w dużej liczbie wybrali się do Legnicy.

• Marcel Gąsior wpadł w pole karne Ptaka ale w ostatnim fragmencie akcji pogubił się i piłka wpadła w ręce Ptaka . Po szybkiej kontrze ładnie strzelał Madejski ale pięknie piłkę odbił Igaz.

• Mączyński dośrodkowuje do Smółki ale lepsi w polu karnym obrońcy z Legnicy

• Cierpka próbował kombinacyjnie zagrać do Łobodzińskiego ale goście rozczytali się w zamiarach zawodników Miedzianki

• Nerwowo przechadza się koło linii bocznej trener Żurek instruując swoich zawodników

• Bardzo dobre dośrodkowanie Łobodzińskiego do Cierpki. Strzał tego drugiego jednak przelatuje obok słupka

• Miedź spokojnie rozpoczyna spotkanie. Tychy schowane na swojej połowie czekają na kontry.

• Pierwsza ciekawa akcja gości ale Smólka podaje niedokładnie na prawe skrzydło.

• Zaczynamy spotkanie 17. kolejki 1 ligi

• Na czerwono goście, na niebiesko gospodarze.

• Arbiter z Koszalina wyprowadza obie drużyny na boisko. Za moment początek meczu

• Kto jeszcze nie przeczytał to ma ostatnią chwilę na zapoznanie się z zapowiedzią tego meczu.

• W ostatniej kolejce oba zespoły odniosły niespodziewane wyniki. Miedź przegrała w Olsztynie 2:4 a Tychy także niespodziewanie wygrały z GKS Katowice 3:1.

• Czy Miedź znajdzie sposób na GKS Tychy? A może goście podtrzymają dobrą passę?

• Rezerwowi GKS: Piotr Misztal, Damian Czupryna, Dawid Dzięgielewski, Adam Imiela, Krzysztof Bizacki, Mateusz Grzybek, Bartosz Flis.

• Rezerwowi Miedź: Andrzej Bledzewski, Marcin Burkhardt, Daniel Tanżyna, Adrian Łuszkiewicz, Marcin Garuch, Mateusz Fedyna, Zbigniew Zakrzewski.

• Niemal w samo południe w Legnicy, miejscowa Miedź zmierzy się z GKS Tychy. Zapraszamy na relację na żywo.