• Szansa Łęcznej ale wyżsi okazali się obrońcy legnicy

• Retlewski blisko ale obok bramki

• Wolny dla Miedzi wykonuje Szymański

• Wchodzi Retlewski za Zakrzewskiego

• Szybkie dwie akcje wpierw Bogdanka narobiła zamieszania w polu Miedzi ale ratuje Bledzewski następnie Łuszkiewicz do Szymańskiego lecz ten wystraszył się wybiegającego Bramkarza Bogdanki

• Piłkarze powoli wychodzą na boisku za chwilę kolejna połowa

• Podsumowując pierwszą połowę to legniczanom jak i Bogdance brakuje dobrze wymierzonego celownika, miejmy nadzieje że jakaś pierwsza bramka pojawi się w drugiej połowie spotkania.