Mecz Miedź Legnica - ŁKS Łódź ONLINE. W grudniu padł wynik...

Mecz Miedź Legnica - ŁKS Łódź ONLINE. W grudniu padł wynik 3:4. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 32. kolejka
2021-05-29 12:40

Miedź Legnica

3

ŁKS Łódź

0

• Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej soboty!

• Za tydzień Miedź Legnica pojedzie do Olsztyna na mecz ze Stomilem, natomiast ŁKS na własnym stadionie zmierzy się z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

• Dzięki temu zwycięstwu Miedź Legnica zrównała się punktami z szóstym w tabeli Górnikiem Łęczna, a ŁKS praktycznie traci szansę na bezpośredni awans.

• Koniec meczu w Legnicy. Niespodziewanie Miedź rozbija ŁKS Łódź 3:0!

• Maciej Śliwa pojawił się na murawie w miejsce Krzysztofa Drzazgi.

• Patryk Makuch znakomicie zagrał piłkę na głowę Krzysztofa Drzazgi, a ten fantastycznym strzałem zapewnia zwycięstwo Miedzi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Krzysztof Drzazga pieczętuje zwycięstwo Miedzi!

• Po dośrodkowaniu piłki w pole karne Miedzi Legnica Łukasz Sekulski sfaulował rywala i ŁKS stracił szansę na bramkę kontaktową.

• W końcówce spotkania ŁKS utrzymuje się przy piłce, ale zupełnie nic z tego nie wynika.

• Natomiast Adam Marciniak pojawił się w miejsce Adriana Klimczaka.

• Przemysław Sajdak zmienił Maksymiliana Rozwandowicza

• Aż trzy zmiany w szeregach ŁKS-u. Tomasz Nawotka zmienił Mikkela Rygaarda

• Dani Pinillos z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę bramki ŁKS-u!

• Marcin Garuch został sfaulowany tuż przed polem karnym rywali i Miedź będzie miała szansę na przypieczętowanie wyniku.

• Druga zmiana także w szeregach ŁKS-u Łódź. Łukasz Sekulski pojawił się w miejsce Antonio Domingueza.

• Druga zmiana w szeregach Miedzi Legnica. Joan Roman pojawił się w miejsce Mehdi Lehaire.

• Krzysztof Drzazga zagrał znakomitą prostopadłą piłkę w kierunku Patryka Makucha, a ten precyzyjnym uderzeniem podwyższył prowadzenie gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Wejście smoka Patryka Makucha, który przy pierwszym kontakcie z piłką zdobywa bramkę!

• W zespole Miedzi Legnica Patryk Makuch pojawił się w miejsce Michała Bednarskiego.

• Antonio Dominguez próbował pokonać Pawła Lenarcika uderzeniem z połowy boiska, ale bramkarz Miedzi spokojnie wyłapał piłkę.

• W zespole ŁKS-u Kamil Dankowski pojawił się w miejsce Macieja Wolskiego.

• Wydawało się, że Miedź prowadzi znakomitą kontrę, jednak w pewnym momencie Ruben Hoogenhout nie zrozumiał się z partnerem i zagrał w aut.

• Pirulo ostro sfaulował Krzysztofa Drzazgę przy linii bocznej, ale arbiter nie zdecydował się na ukaranie żółtą kartką gracza ŁKS-u.

• W odpowiedzi Mikkel Rygaard zdecydował się na strzał z dystansu, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Ricardinho został ukarany w środku pola za niesportowy gest w kierunku arbitra.

• Jan Sobociński źle zagrał do partnera, piłkę przejął Mehdi Lehaire i mocnym strzałem zza pola karnego pokonał Dawida Arndta!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Mehdi Lehaire otwiera wynik meczu w Legnicy!

• Paweł Tupaj wpadł z piłką w pole karne ŁKS-u, ale jego wstrzelenie piłki zostało zablokowane.

• Adrian Klimczak popędził lewą stroną boiska, ale wywalczył jedynie rzut rożny.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Legnicy. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu w Legnicy. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Krzysztof Drzazga pokusił się o indywidualną akcję, ale jego uderzenie o centymetry minęło słupek bramki ŁKS-u!

• Antonio Dominguez pokusił się o mocny strzał zza pola karnego rywali, ale jego uderzenie okazało się bardzo niecelne.

• Carlos Moros dostał piłkę w polu karnym Miedzi, ale jego uderzenie głową minęło bramkę rywali.

• ŁKS ma coraz większą przewagę, rozgrywa piłkę w środku pola, ale na razie nie potrafi skutecznie zagrozić bramce rywali.

• Mehdi Lehaire mocno uderzył z linii pola karnego rywali, ale piłka poleciała tuż obok słupka rywali!

• Pirulo zdecydował się na oddanie strzału z dalszej odległości, ale pewnie interweniował Paweł Lenarcik.

• Carlos Moros ostro sfaulował rywala, ale obyło się jeszcze bez żółtej kartki.

• Marcin Garuch próbował dośrodkować w pole karne ŁKS-u, ale zagrał wprost w ręce Dawida Arndta.

• Ponownie Krzysztof Drzazga oddał strzał na bramkę ŁKS-u, ale tym razem został zablokowany.

• Mikkel Rygaard dobrze dośrodkował w pole karne rywali, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym.

• Krzysztof Drzazga po raz kolejny stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale jeden z rywali zdjął mu piłkę z nogi.

• Antonio Dominguez wpadł z piłką w pole karne Miedzi, ale jego uderzenie trafiło gdzieś w nogi graczy gospodarzy!

• Adrian Klimczak z rzutu wolnego uderzył wprost w Pawła Lenarcika.

• Rzut wolny dla ŁKS-u w okolicach pola karnego gospodarzy.

• Krzysztof Drzazga dostał piłkę w polu karnym gości, ale jego uderzenie znakomicie obronił Dawid Arndt!

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez gości zakończyło się stratą piłki.

• Pierwsza akcja ŁKS-u, ale zakończyła się ona tylko rzutem rożnym.

• Dan Pinillos mocno wstrzelił piłkę wprost na głowę Krzysztofa Drzazgi, a ten uderzył futbolówką w poprzeczkę!

• Maksymilian Rozwandowicz zagrał ręką przed własnym polem karnym i gospodarze będą mieli kolejną okazję.

• Dani Pinillos zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego, ale Jan Sobociński wybił piłkę spod własnej bramki.

• Jan Sobociński sfaulował rywala tuż przed własnym polem karnym i gospodarze będą mieli szansę na zagrożenie bramki rywala.

• Mehdi Lehaire dostał piłkę przed polem karnym ŁKS-u i zdecydował się na strzał, który powędrował wysoko nad bramką rywali.

• Rozpoczynamy pojedynek!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Legnicy. Za moment rozpoczniemy spotkanie.

• Jesienne starcie obu drużyn było szalone, bo skończyło się zwycięstwem Miedzi Legnica aż 4:3. Tamto spotkanie drużyna ŁKS-u kończyła w dziesiątkę po dwóch żółtych kartkach dla Samu Corrala. Decydująca bramka dla Miedzi padła w 87. minucie spotkania, a zdobył ją Joan Roman.

• Natomiast ŁKS w dobrym stylu wygrał dwa ostatnie spotkania i ma nadzieje, że dzisiaj także podtrzyma tę serię. Łodzianie spisują się w kratkę w rundzie wiosennej, ale wciąż mają duże szanse na bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy.

• Miedź Legnica z trzech ostatnich spotkań, tylko w jednym zdobyła punkty, było to starcie z Puszczą Niepołomice. Natomiast w pojedynkach z Odrą Opole i GKS-em Tychy odniosła porażki. Dzisiejsze starcie nie będzie łatwe dla Miedzi, tym bardziej że w ostatnich pojedynkach u siebie nie zdobywa często punktów.

• Miedź Legnica zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli i ma trzy punkty straty do będącego na pozycji barażowej Górnika Łęczna. Dzisiejszy pojedynek będzie bardzo ważny dla obu ekip. Gdyby dzisiaj gospodarze przegrali, będą mogli się już niemal pożegnać z udziałem w barażach o awans do PKO Ekstraklasy.

• Faworytem spotkania wydają się być gracze ŁKS-u, którzy zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli. ŁKS ma pięć punktów straty do miejsca dającego bezpośredni awans do rozgrywek PKO Ekstraklasy. Łodzianie dzisiaj mogą oficjalnie zapewnić sobie udział w barażach, wystarczy im zwycięstwo z drużyną Miedzi Legnica. Jednak ŁKS zapewne wciąż chce walczyć o bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

• Witamy serdecznie! W pierwszym sobotnim meczu 32. kolejki Fortuna 1. Ligi Miedź Legnica zmierzy się na własnym stadionie z ŁKS-em Łódź. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Miedź - ŁKS LIVE! W grudniu padł wynik 3:4

Miedź - ŁKS LIVE! W grudniu padł wynik 3:4 ©Fot. Krzysztof Szymczak

Mecz Miedź Legncia - ŁKS Łódź ONLINE. Walka o miejsca barażowe wkracza w decydującą fazę. Gospodarze sobotniego spotkania aktualnie znajdują się trzy punkty za strefą. Goście mają bezpieczny zapas, ale jeszcze chcieliby podtrzymać choćby matematyczne szanse na bezpośredni awans. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:40.

Mecz Miedź Legnica - ŁKS Łódź ONLINE

Miedź goni za Górnikiem Łęczna. Bezwzględnie musi wygrać z ŁKS, żeby w ogóle zostać w grze. W rundzie jesiennej się udało. Mecz w Łodzi zakończył się hokejowym wynikiem 4:3. Ostatnią bramkę w 87 minucie zdobył Joan Roman.

Ostatnio Miedź przeplata wygrane z przegranymi. Po sensacyjnym pokonaniu Bruk-Bet Termaliki Nieciecza (2:0) nastąpiła utrata punktów z GKS Tychy (2:3). Potem było zwycięstwo nad Puszczą Niepołomice (1:0) i znowu porażka z Odrą Opole (1:2).

- Zostały trzy spotkania, ale trzeba powiedzieć, że tylko trzy. Każda strata punktów na tym etapie może skutkować tym, że nie wskoczymy do szóstki. To spotkanie jest więc dla nas niezwykle ważne i urasta do rangi najważniejszego w końcówce sezonu - uważa trener Miedzi Jarosław Skrobacz.

Wszystko wskazuje na to, że ŁKS zajmie miejsce w przedziale 3-6, a zatem wystąpi w barażach o ekstraklasę. Ostatnio zanotował zwyżkę formy. Pokonał Puszczę Niepołomice (3:2) oraz Górnika Łęczna (3:1). Te wyniki poprzedził remis z GKS Jastrzębie (1:1).

Ostatnie mecze bezpośrednie:
ŁKS - Miedź 3:4 (Fortuna 1 Liga, 01.12.2020)

Mecz Miedź Legnica - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport, w internecie mecz za 5 złotych w aplikacji i na stronie IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl. Zapraszamy od godziny 12:40.