Mecz Miedź Legnica - Radomiak Radom ONLINE. O pierwsze...

Mecz Miedź Legnica - Radomiak Radom ONLINE. O pierwsze zwycięstwo od miesiąca. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 23. kolejka
2021-04-03 12:40

Miedź Legnica

0

Radomiak Radom

1

• Koniec meczu! Po bramce Damiana Jakubika Radomiak pokonuje na wyjeździe Miedź Legnica!

• Zapolnik nie wykorzystuje piłkę meczowej, która powinna dać wyrównanie! Uderzył on zza linii 16. metra tuż obok bramki!

• Dawid Abramowicz z żółtą kartką.

• Miłosz Kozak upomniany żółtą kartką.

• Patryk Mikita wchodzi, Leandro schodzi.

• Piotr Azikiewicz zmienia Krzysztofa Drzazgę.

• Mehdi Lehaire zmienia Pawła Zielińskiego.

• Mateusz Kaczmarek zmienia Joana Romana.

• Filipe Nascimento zmienia Damiana Gąskę.

• Na solową akcję zdecydował się Kozak. Minął kilku rywali, a piłka po jego strzale ląduje na bocznej siatce.

• Michał Kaput zmienia Mateusza Radeckiego.

• Kochalski ratuje gości przed utratą bramki! Kapitalną interwencję broni strzał Pleśnierowicza z bliskiej odległości po rzucie wolnym!

• Joan Roman upomniany żółtą kartką.

• Michał Bednarski zmienia Patryka Makucha.

• Gospodarze nie są w stanie przedrzeć się w okolice pola karnego Radomiaka.

• Pod koniec pierwszej połowy miała miejsce niecodzienna sytuacja, która można zobaczyć TUTAJ.

• Idealnie zaczęła się druga odsłona dla piłkarzy Dariusza Banasika! Po płaskim zagraniu z lewej strony Angielski nie zdołał trafić w piłkę z kilku metrów, ale większą precyzją wykazał się będący za nim Damian Jakubik!

• RADOMIAK NA PROWADZENIU! GOL DAMIANA JAKUBIKA!!!

• Druga połowa rozpoczęta!

• Koniec pierwszej połowy. Miedź Legnica bezbramkowo remisuje z Radomiakiem.

• Lenarcik wznawia grę od bramki po nieudanym dośrodkowaniu Jakubika.

• Piłka po strzale Leandro... trafia w jednego z jego kolegów.

• Kolejna (nieudana) próba Angielskiego. Uderzył zza pola karnego obok bramki Miedzi.

• Żółta kartka na koncie Mateusza Cichockiego.

• Krzysztof Drzazga upomniany żółtą kartką za faul

• Ależ dwie kapitalne okazje w krótkim odstępie czasu zmarnował Angielski! Najpierw ruszył idealnie w tempo do prostopadłego podania, lecz w "szesnastce" fatalnie skiksował, a po chwili - po dośrodkowaniu z lewej strony - uderzył zbyt anemicznie, by pokonać Lenarcika!

• Byłlo groźnie w polu karnym gospodarzy. Po dośrodkowaniu strzał Kozaka został zablokowany, a dobitkę Lenadro - po rykoszecie - broni Lenarcik.

• Abramowicz uderza z dalszej odległości daleko o bramki Lenarcika.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Radecki. Sporo brakowało mu do celu.

• Groźnie zapowiadała się kontra Radomiaka, która ostatecznie przyniosła rzut rożny. Nie udało się jednak stworzyć zagrożenia pod bramką Lenarcika.

• Dośrodkowanie Makucha z lewej strony nie znajduje adresata w polu karnym gości.

• Tomasz Marciniak i pierwsza połowa rozpoczęta!

• W rundzie jesiennej Radomiak przegrał u siebie z Miedzią 0:2. Bramki dla legniczan strzelili Drzazga i Łukowski.

• Z kolei radomianie, którzy mają 37 punktów, są na 5. miejscu. Warto zaznaczyć, że rozegrali o jeden mecz mniej

W tabeli przewodzi Bruk Bet (21 meczów, 47 punktów) przed Górnikiem Łęczna (23, 44 punkty), GKS-em Tychy (23, 41( i ŁKS-em (22, 40).

• Rezerwowi Miedzi: Mateusz Hewelt – Marcin Biernat, Marcin Garuch, Mateusz Kaczmarek, Paweł Tupaj, Piotr Azikiewicz, Kacper Andrzejewski, Michał Bednarski, Mehdi Lehaire.

Rezerwowi Radomiaka: Jakub Szpaderski – Mateusz Bodzioch, Maciej Świdzikowski, Artur Bogusz, Adam Banasiak, Michał Kaput, Filipe Nascimento, Patryk Mikita, Rok Sirk.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania uzbierali do tej pory 32 punkty, co obecnie pozwala na zajmowanie 8. lokaty. Do 6. miejsca pozwalającego grę w barażach o Ekstraklasę, a obecnie zajmującego przez Arkę, traci zaledwie 3 "oczka". Między tymi zespołami jest Widzew, który ma 34 punkty.

• Witamy i zapraszamy na wielkie granie w Wielka Sobotę w Fortunie 1. lidze! Już za 20 minut Miedź Legnica podejmie na własnym stadionie, w ramach 23. kolejki, Radomiaka Radom!

Miedź - Radomiak LIVE! O pierwsze zwycięstwo od miesiąca

Miedź - Radomiak LIVE! O pierwsze zwycięstwo od miesiąca ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Miedź Legnica - Radomiak Radom ONLINE. Ostatni dzwonek wzywa podopiecznych Jarosława Skrobacza, by włączyli się do walki o miejsca gwarantujące baraże. Takie spotkanie jak sobotnie trzeba po prostu wygrać. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:40.

Mecz Miedź Legnica - Radomiak Radom ONLINE

Miedź po spadku z ekstraklasy stała się drużyną, która miewa przebłyski. Raz potrafi zaskoczyć, by za chwilę zgubić kolejne punkty. Zeszły sezon skończyła na piątym miejscu, przegrywając powrót na salony w półfinałowym barażu z Radomiakiem właśnie (1:3). Teraz Miedź jest ósma i do piątego Radomiaka traci pięć punktów.

W zeszłej kolejce Miedź zremisowała na wyjeździe z Koroną Kielce 0:0. Był to trzeci mecz z rzędu bez wygranej. Dla porównania Radomiak wygrał dwukrotnie. Najpierw znalażł sposób na GKS Jastrzębie (2:0), potem na Górnika Łęczna (3:0), czyli aktualnego wicelidera tabeli.

Radomiak wybrał się do Legnicy w optymalnym składzie. Na mecz zęby ostrzy sobie Rok Sirk. To w końcu zawodnik wypożyczony z pobliskiego Zagłębia Lubin.

Miedź wystąpi bez kontuzjowanego Adriana Purzyckiego. Będzie to trzeci bezpośredni mecz tych drużyn w trwającym sezonie. Radomiak był górą w Pucharze Polski, ale w lidze przegrał.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Radomiak - Miedź 0:2 (1 liga, 30.09.2020)
Radomiak - Miedź 4:0 (Puchar Polski, 22.08.2020)

Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie mecz za 5 złotych w aplikacji IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od 12:40 - zapraszamy!