Miedź Legnica 2 - 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• Koniec meczu! Legniczanie zasłużenie wygrywają z Termaliką 2-0.

• Termalica chce odrobic chociaż jedna bramkę, jednak obrońcy gospodarzy walczą do końca o piłkę.

• Jarecki przed szansą zdobycia bramki, lecz strzał z 15 metrów był nie celny.

• Sędzia doliczył jeszcze 3 minuty do końca.

• Wołczek podaje do Garucha, jednak ten źle przymierzył i piłka poszybowała obok słupka.

• Legniczanie ponownie zagrażają Termalice, wynik jednak się nie zmienia.

• Biskup podawał w wolną przestrzeń w środku pola, lecz tam nikogo nie było z zawodników Termaliki.

• Schulmeister za Horvath

• Ponownie Garuch lecz wysoko nad bramką Kasprzika.

• Grzegorzewski za Zakrzewskiego.

• Garuch przed szansą podwyższenia wyniku, jednak trafia prosto w bramkarza.

• Groźnie było przez chwilę pod bramką Aleksandra Ptaka, jednak piłka poszybowała ostatecznie ponad bramką.

• Bartoszewicz otrzymuje żółty kartonik.

• Garuch na boisku za Szczepaniaka.

• Nad Legnicą rozpadał się deszcz. Czy pogoda zamiesza jeszcze w wyniku?

• Cierpka otrzymał żółtą kartkę za strzał po gwizdku arbitra.

• Piekarski zmienia Kiełba.

• Łobodziński otrzymuje żółty kartonik.

• Zmiana w drużynie Termaliki. Jakub Biskup wchodzi za Rafała Kujawę.

• Łobodziński po raz kolejny czaruje w polu karnym Kasprzika.

• Madejski za Łuszkiewicza.

• Szczepaniak świetnie podał wzdłuż bramki a akcje kapitalnie zamknął Adrian Łuszkiewicz, który strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Kasprzikowi.

• GOOOOL! Łuszkiewicz strzela drugą bramkę.

• Adrian Cierpka nie opanował piłki tuż przed bramką gości po świetnym podaniu podcinką od Wojciecha Łobodzińskiego.

• Jakub Kiełb miał szanse na oddanie dobrego strzału, jednak bardzo nieczysto trafił w piłkę.

• Dośrodkowanie Adriana Łuszkiewicza z rzutu wolnego było nieudane. Kasprzik pewnie złapał futbolówkę

• Żółta kartka dla Adriana Łuszkiewicza.

• Łobodziński przegrywa pojedynek szybkościowy z obrońcą Termaliki.

• Legniczanie ponownie od początku na połowie rywala.

• Zaczynamy kolejne 45 minut.

• Zawodnicy juz na murawie, za chwile pocżatek drugiej części spotkania.

• Koniec I połowy. W pierwszych 45 minutach gra przebiegała głównie pod dyktando Miedzi.

• Arbiter doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

• Obrona Termaliki ma coraz większe problemy. Miedź po raz kolejny przycisnęła gości z Niecieczy.

• Szczepaniak bardzo ładnie zgrał piłkę głową do Łuszkiewicza, który dynamicznie wbiegał w szesnastkę. Sędzia odgwizdał jednak pozycję spaloną.

• GOOOL! Łuszkiewicz z rzutu rożnego dośrodkował idealnie na głowę Szczepaniaka i ten z łatwością skierował piłkę do bramki.

• Szczepaniak dostał żółta kartkę.

• Trochę pracy miał w ostatnich minutach spotkania Aleksander Ptak, ale spisał się bez zarzutów. Po rzucie wolnym dla Termaliki pewnie złapał futbolówkę.

• Horvath z 30 metrów oddaje silny strzał piłka jednak uderza w poprzeczke.

• Goście próbują stworzyć jakąś sytuację spokojnie rozgrywając piłkę w ataku pozycyjnym, lecz za każdym razem obrona gospodarzy odbiera im futbolówkę.

• Legniczanie praktycznie nie wychodzą z połowy Termaliki. Ich przewaga w pierwszych dwudziestu minutach tego spotkania nie podlega dyskusji.

• Coraz groźniej pod bramką Kasprzika tym razem świetny strzał oddał Szczepaniak

• Kolejna bardzo dobra akcja Miedzi tym razem Wołczek nie trafia do pustej bramki z dwóch metrów.

• Tempo spotkania nieco spadło. Dominuje przede wszystkim walka w środkowej strefie boiska.

• Było groźnie pod bramką Termaliki. Zakrzewski świetnie uderzył głową z około 11 metrów, ale jego strzał był minimalnie niecelny.

• Jarecki obejrzał żółty kartonik

• Pierwsza poważniejsza ofensywna próba gości. Jeden z piłkarzy Termaliki oddał strzał, ale Aleksander Ptak pewnie chwycił futbolówkę.

• Adrian Łuszkiewicz dośrodkował z rzutu wolnego, lecz Zbigniew Zakrzewski źle uderzył piłkę, która ominęła bramkę strzeżoną przez Grzegorza Kasprzika.

• Legniczanie zaczynają szybko i znajdują sie ciągle na połowie gości.

• Zaczynamy spotkanie. Od środka Miedź.

• Sędziowi wyprowadzili juz podstawowe 11-stki. Za chwilę początek.

• Zawodnicy juz w szatniach przyjmuja ostatnie wytyczne co do meczu. za chwile początek.

• Piłkarze juz na murawie bardzo mocno rozgrzewaja się przed pierwszym gwizdkiem. Frekfencja na stadionie w dniu dzisiejszym bardzo słaba. Wszyscy w Legnicy czekają na mecz Pucharu Polski z Lechem Poznań.

• Rezerwowi Miedzi: Bledzewski, Wichłacz, Madejski, Garuch, Tanżyna, Kaspekiewicz, Grzegorzewski. Rezerwowi Termalici: Nowak, Biskup, Ceglarz, Foszmańczyk,Kaczmarczyk, Piekarski, Schulmeister.

• Za chwile składy obu drużyn.

• Witamy w relacji na żywo z Legnicy. Meldujemy się na stadionie im. Orła Białego. Na trybunach na razie pustki, ale już za chwile na murawie pojawią zawodnicy obu zespołów, by rozpocząć rozgrzewkę!