1

Zawisza Bydgoszcz

0

• Koniec meczu ! Miedź Legnica pokonuje Zawiszę Bydgoszcz 1:0.

• Juszkiewicz mógł wyrównać! Z linii pola karnego uderzył jednak nad poprzeczką.

• Kanik strzelał bardzo niecelnie.

• Bydgoszczanie przejęli inicjatywę, ale gospodarze umiejętnie się bronią.

• Panu Bogu w okno strzelił Jakub Grzegorzewski.

• 10 minut do końca. Miedź wciąż prowadzi 1:0.

• Nic ciekawego nie wydarzyło się po tym stałym fragmencie gry. Mamy natomiast kolejną zmianę - za Cisse Gałęza.

• Okińczyc strzelał z około 16 metrów, ale został zablokowany. Korner.

• Hempel melduje się na placu gry.

• Stefańczyk zablokowany przez Cisse.

• Wójcicki nie zdążył dojść do piłki po ładnym prostopadłym zagraniu.

• Z perspektywy Zawiszy - gra nie wygląda najlepiej.

• Paweł Kanik zmienia Benjamina Imeha.

• Znów Miedź. Tym razem broni jednak Skowroński!

• Jakub Grzegorzewski dograł do byłego gracza Legii, który bezlitośnie wykorzystał dobrą okazję.

• Tomasz Jarzębowski wpisuje się na listę strzelców!

• Co ciekawe po przerwie zdecydowanie lepsze wrażenie sprawia Zawisza.

• Znów swych sił próbował Nigeryjczyk. Tym razem po dograniu Wójcickiego nie oddał najlepszego strzału

• Po indywidualnej akcji w konstrukcję bramki trafia Benjamin Imeh !

• Paweł Kowal pojawia się na placu gry.

• Stefańczyk zagrał do Okińczyca, który jednak nie zbyt dobrze trafił piłkę. Bez groźnej sytuacji pod bramką Siamina.

• W przerwie nastąpiła druga zmiana w zespole gości. Stefańczyk zajął miejsce Thiakane. Do środka pola przesunięty został Juszkiewicz .

• Początek drugiej części gry.

• Koniec pierwszej połowy. Póki co mamy wynik bezbramkowy, ale emocji z pewnością nie brakowało.

• Jarzębowski miał swoją okazję. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował minimalnie nad poprzeczką.

• Ależ była szansa! Bulatović znakomicie dośrodkował z lewej flanki, lecz Grzegorzewski trafił wprost w Skowrońskiego!

• Jeden z graczy gospodarzy wyraźnie niecelnie strzelał na bramkę.

• ...a po chwili Dąbrowski. Jest to efekt przepychanek tych dwóch zawodników.

• Dwie żółte kartki. Najpierw Grzegorzewski...

• Dwa niecelne uderzenia przyjezdnych. Najpierw próbował Dąbrowski po chwili Wójcicki.

• Warto nadmienić, że młody Mateusz Skowroński dziś debiutuje w zespole Zawiszy. 19 - latek to wychowanek niebiesko - czarnych.

• Mateusz Skowroński zanim obronił jedenastkę musiał zająć miejsce Patryka Klofika.

• Skowroński ratuje swój zespół!

• Faul Witana na Kajcy ! Rzut karny !

• Marcin Orłowski przegrał fizyczny pojedynek z Błażejem Jankowskim. Ładnym dograniem popisał się Tomasz Jarzębowski.

• Garuch - bardzo niecelnie. Zacznie Andrzej Witan.

• Po koźle strzelał Kajca - bramkarz niebiesko - czarnych sparował piłkę. Korner.

• Coraz wyraźniej zarysowuje się przewaga legniczan. Na razie nie przynosi to jednak efektu bramkowego.

• Rzut rożny dla Miedzi po którym mieliśmy zamieszanie w polu karnym, ale ostatecznie nikt nie zdołał oddać strzału.

• Środkowi obrońcy Zawiszy radzą sobie z dośrodkowanie filigranowego Marcina Garucha.

• Mecz toczony jest w niezłym tempie, a optyczną przewagę posiada zespół gospodarzy.

• Wojciech Okińczyc o dograniu Imeha uderzył w boczną siatkę bramki Siamina.

• Pierwszy raz groźnie było pod bramką gości. Poradził sobie jednak Witan na spółkę z Jankowskim.

• Początek spotkania na szczycie drugiej ligi !