MKS Kluczbork

0

Calisia Kalisz

1

• sęzia z dolnośląskiego związku piłki nożnej zakończył mecz pomiędzy MKS Kluczbork i Calisia Kalisz, wynik 0:1.

• zółtą kartka ukarany został kapitan Calisii - Krzysztof Gosciniak.

• sedzia doliczył 5 minut do spotkania.

• Boisko opuści grający-trener Grzegorz Dziubek, a w jego miejsce Paweł Lisiecki.

• Zmiana w zespole gości boisko opuszcza Marcel Kotwica. a w jego miejsce Świergiel Mateusz

• drużyna MKS w natarciu po dośrodkowaniach Karola Fryzowicza na bramkę uderzał Michał Glanowski, jednak niecelenie.

• Karol Fryzowicz uderzył głową wysoko ponad poprzeczką

• zółta kartka ukarany został zawodnik gości Marcel Kotwica.

• Patryk Tuszyński w 100% sytuacji nie trafił czysto w piłkę i głową uderzy ł obok prawego słupka.

• w akcji sam na sam z Abramowiczem obronną ręką wyszedł Migawa, który zamienił ją na bramkę.

• Zmiana zawodnika Ulatowski, a w jego miejsce Łętocha/

• zmiana zawodnika schodzi Matuszewski, a w jego miejsce Migawa.

• zółtą kartką ukarany został Maciej Wilusz.

• Kolejna akcja Kluczborka, po strzale Adama Deji piłkę z linii bramkowej wybijał Ludwikowski.

• od dłuższej chwili drużyna gości gra bardzo agresywnie, ale to MKS atakuje. Po rzucie wolnym wykonanym przez Deje, niecenie uderzał Tuszyński.

• Boisko opuscił Galdino, a w jego miejsce młodzieżowiec Adam Deja.

• Za faul na Odunce ukarany został Nitkiewicz.

• Drugą żółtą kartką zostął ukarany Odunka, który został sfaulowany, a nastepnie wstał i z pięści uderzył zawodnika MKSu.

• w sutuacji strzeleckiej znalazł się Ulatowski, jednak trafił w bramkarza.

• Zółtą kartką został ukarany Samuelson Odunka, za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• po zagraniu Galdino w polu karnym nie było żadnego z zawodników MKS.

• Po dośrodkowaniu Fryzowicza, po raz kolejny źle strzelił Półchłopek.

• Rzut rożny wykonywany przez Pajączkowksiego, w sytuacji strzeleckiej nie odnalazł się Półchłopek.

• Zmiana w zespole MKS boisko upuścił Niziołek, a w jego miejsce Półchłopek.

• Rozpoczynamy drugą połowę w Kluczborku nadal 0:0. Warunki atmosferyczne są czysto afrykańskie. Temperatura wynosi 34stopnie, dodatkowo świeci słońce i nie wieje wiatr.

• Połowy trwają dłużej, ponieważ po 20 minucie była robiona przerwa na uzupełnienie płynów w związku z wysoką temperaturą jaka jest w Kluczborku ( 34 stopnie)

• po świetnym dośrodkowaniu Fryzowicza na bramkę uderzał Pajączkowski, lecz piłka zostala zbita na bok przez bramkarza gości, w kolejnej akcji uderzał Glanowski, jednak wysoko nad bramką.

• BArdzo szybko lewą stroną boiska ruszył Odunka i wywalczył rzut rożny dla Calisii, ale pewnie złapana piłka przez Abramowicza.

• sędzia do pierwszej połowy spotkania doliczył dwie minuty.

• bardzo nonszalancko piłę głową - tylem do bramkarza -zagrał Ganowicz ta jednak została złapana przez Abramowicza.

• W kolejnym szybkim kontrataku rusza drużyna z Kalisza, bardzo niebezpieczny w polu karnym jest wspominany juz Samuel Odunka, był zawodnik Odry Wodzisław Śląski.

• Po dosrodkowaniu Pajączkowksiego w polu karnym niestety nie znalazł się żaden zawodnik gospodarzy

• bardzo niebezpieczna akcja, lewą stroną boiska ruszyła Calisia jedna brawurową paradą wykazał się Abramowicz i uchronił gospodarzy przed utratą bramki

• Niebezpieczna sytuacja dla gospodarzy Maciej Wilusza ograł przymierzany do MKS w ostatnim czasie Odunka, lecz sytuacje wyjaśnił Ganowicz.

• MKS ruszył z kontratakiem, bliski strzelenie był Tuszyński, jednak piłkę odbił bramkarz, a po dobitce Niziołka futbolówka zderzyła się ze słupkiem.

• Do dośrodkownaiu niziołka bardzo celnie uderzył Pajczkowski, jednak piłka została odpbita przez goalkepeera gości, Calisia ruszyła w kontrataku jednak futbolówkę czysto odebrał Ganowicz.

• Wracamy do gry po krótkiej przerwie na uzupełnienie płynów. Po dośrodkowaniu Pajączkowskiego piłkę pewnie Ludwikowski, ta jednak wypadła mu z rąk, ale przy piłce nie znalazł się żaden z zawodników gospodarzy.

• zołta kartką został ukarany Michał Glanowski, który bardzo emocjonalnie zareagował na ciągnięcie zza koszulkę przez zawodnika z Kalisza.

• Nitkiewicz stracił piłkę, a w kontrataku z dystansu uderzał Gościniak Krzysztof, kapitan kaliskiej drużyny, jednak piłka pewnie złapana przez Abramowicza.

• Rzut wolny dla drużyna Calisii, piłkę wrzucał Maksymov, a na bramkę głową uderzał Matuszewski, jednak piłkę spokojnie wzrokiem odprowadził Abramowicz.

• Po 21 minutach na boisku w Kluczborku nadal 0:0, a gra jest bardzo nerwowa, każda z drużyna stara się wypracować sobie przewagę.

• Z 25 metra na bramkę gości uderzał Michał Glanowski, jednak bardzo niecelnie.

• Niebezpiecznie piłke dośrodkował Matuszewski Szymon z Calisii Kalisz, lecz nie było zawodnika, który mógłby zamkną akcję i tym samym nie było niebezpieczeństwa pod bramką Mateusza Abramowicza.

• Maksymov podawał piłke do Odunki, lecz świetnie została ona zgaszona przez Wilusza.

• na ławce rezerwowych MKS: Jarosiński Stawowy, Sudoł, Orłowicz, Półchłopek, Łętocha i Deja.

• Drużyna z Kalisza próbuje coraz smielej atakowac na bramke MKS, lecz obrona gospodarzy jak na razie działa bez zarzutu. W kontrataku druzyna MKS i ponownie bliski strzelenie bramki był Patryk Tuszyński.

• W kontrataku ruszają zawodnicy Calisii, ale akcję przerwał grający na obronie Fryzowicz.

• Goscie poprzez granie podaniami próbują zawiązać akcję, która może da im szanse na strzelenie bramki.

• Bardzo efektownym odebraniem piłki zawodnikowi gosci popisał się Wilusz.

• Rzut rożny dla MKS po zablokowanym dośrodkowaniu Tuszynskiego

• po rzucie wolnym na 30 metrze wykonanym przez Pajączkowskiego bliski sytuacji strzeleckiej był Wilusz.

• juz od pierwszych minut natarcie na bramkę rozpoczęła drużyna z Kluczborka, głową w światło bramki uderzał Patryk Tuszyński.

• ZNa boisku w Kluczborku zabrzmiał pierwszy gwizdek, a sędzia z Dolnośląskiego ZPN rozpoczął mecz.

• W dniu dzisiejszym MKS kluczbork podejmuje beniaminka II ligi - Calisie Kalisz. W związku z temperatura jaka dziś panuje w kluczborku sędziowie zgodzili sie na dodatkowe przerwy w pierwszej i połowie.