1

• Zakończyło się spotkanie 1:1. W Kluczborku nastąpił podział punktów.

• Arkadiusz Półchłopek po indywidualnej aukcji obok prawo słupka.

• zółtą kartką ukarany został Grzegorz Dorobek.

• sporna sytuacja w polu karnym gości, faulowany był Fryzowicz jednak sędzia nie podyktował rzutu karnego.

• bramkę dla drużyny gości strzelił Fabian Pawela, a w kontrataku na bramkę uderzał Ulatowski. .

• druga zmiana w drużynie gości boisko opuszcza Michał Wróbel, a w jego miejsce wchodzi Horubała Grzegorz.

• bok bramki Tuszyński.

• po nieudanym wprowadzeniu piłki do gry przez bramkarza gości, piłkę przejął Ulatowski i dystansu uderzył ponad bramką.

• Niebezpieczny strzał na bramkę gości oddał Ulatowski, piłka niepewnie złapana przez bramkarza Czarnych, jednak w polu karnym poślizgnął się Półchłopek. ;)

• zmaina w drużynie gosci boisko opuszcza Smarduch, a w jego miejsce Galuś.

• Po rzucie wolnym dla drużyny MKS na bramkę strzelał Sudoł.

• Żółtą kartka ukarany został Wojciech Smarduch.

• book prawego słupka uderzał Fryzowicz.

• zmiana trzecia zmiana w szeregach gospodarzy boisko opuszcza Adam Deja, a w jego miejsce Karol Fryzowicz.

• nieporozumienie w szeregach gospodarzy, niecelnie podawał Niziołek.

• Strzałek obok bramki popisuję się Arkadiusz Półchłopek .

• Zmiana w zespole gospodarzy boisko opuszcza Kamil Nitkiewicz wchodzi Półchłopek

• Wilusz z dystansu, ale pewnie łapie Przeździęk.

• Pawela obok bramki MKS.

• pewny chwyt Abramowicza.

• Sedzia rozpoczął drugą połowe spotkania.

• Sędzia - DAwid Bukowczan kończy pierwszą połowę spotkania, do przerwy 1:0 dla MKS Kluczbork, jednak goście w ostatniej minucie spotkania byli bliscy strzelenia bramki.

• po faulu Wilusza rzut wolny z 25 metrów, piłka leci niebezpiecznie i trafia w poprzeczkę, która ratuje MKS przed stratą bramki.

• dośrodkowanie do Wróbla, jednak ten przepisowo powstrzymywany przez Pajączkowksiego.

• próba dośrodkowania zespołu z Żagania, zagrywał Wróbel, ale piłka zablokowana przez Wilusza

• z kontratakiem MKS, Deja do Nitkiewicza, lecz jego strzał na bramkę zablokowany przez Smarducha.