MKS Kluczbork

0

Flota Świnoujście

0

• Koniec meczu. Flota grając pół godziny w osłabieniu zagrała mądrze, rozważnie i dzięki temu wywozi jeden punkt. Gospodarze zagrali kompromitująco jeżeli chodzi o skuteczność. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej.

• Półchłopek marnuje 100% sytuację na kilka sekund przed końcem.

• Udarević blokuje Ulatowskiego.

• 3 minuty doliczone

• Nwagou, najlepszy strzelec ligi wchodzi na boisko

• Kaczmarek sam na sam z Żukowskim fatalnie pudłuje! WSTYD!!

• Jeżeli MKS Kluczbork nie wygra tego spotkania uczyni to na własne życzenie!!!!

• Stawowy wrzuca piłkę w pole karne ale dobrze piąstkuje Żukowski

• Druga zmiana

• Arifović na spalonym. Było groźnie.

• Żukowski leży na murawie. A cenne sekundy uciekają gospodarzom.

• Krzysztof Kaczmarek z bliska nad bramką Żukowskiego!!

• Copik przegrywa walkę o piłkę po dośrodkowaniu z rożnego Tuszyńskiego.

• Ostatnia zmiana w MKS

• 15. minut do końca gry. MKS jest dramatycznie nieskuteczny!!

• Patryk Tuszyński po pięknym rajdzie uderzył na bramkę ale brak skuteczności jest porażający!!

• Krzysztof Kaczmarek w ostatniej chwili uprzedzony przez Udarevica. Było groźnie.

• Marek Karkut nie szczędzi dziś kartoników

• Niedziela prostopadle do Arifovica ale Copik wybija piłkę na róg.

• Druga zmiana wśród gospodarzy

• Pruchnik do Niedzieli na lewym skrzydle podaje do Ostalczyka ale Światała popisuje się poprawnym wyjściem z bramki.

• Arifović głową minimalnie obok słupa. Goście nie zamierzają się poddać.

• Rzut rożny dla gości po niefortunnym zagraniu Copika

• zmiana

• Brutalny faul Falisiewicza na Glanowskim i goście grają ostatnie 30. minut w 10.

• kartka

• Tomasz Kazimierowicz fauluje Pruchnika. Wolny ze środka boiska

• Akcja MKSu ale zawodnicy trenera Okaja są bardzo niedokładni i z kontrą wychodzą goście.

• Nitkiewicz głową strzela w prawy róg bramki Żukowskiego ale Żukowski kapitalnie broni.

• Ulatowski przed polem karnym uderza ale zbyt słabo aby zaskoczyć Żukowskiego.

• Znów świetnie strzał Radosława Pruchnika broni Świtała.

• Tomasz Jagieniak świetnie powstrzymuje Arifovica przed własnym polem karnym.

• Nitkiewicz sam na sam z Żukowskim ale broni bramkarz ze Świnoujścia.

• Damian Misan faulowany i zaczyna Krajanowski.

• Zmiana w przerwie

• gramy

• Zapraszam za 15. minut

• Minuta doliczona

• Znów Pruchnik i znów nad poprzeczką.

• Pruchnik z 16. metrów uderza na bramką MKSu ale piłka przelatuje około 1,5 metra nad bramką.

• Arifović płasko w pole karne ale obrońcy wybijają piłkę, kontra MKSu ale Tuszyński znów traci piłkę.

• Piotr Stawowy z autu na wysokości pola karnego gości. Patryk Tuszyński zbyt długo jednak przetrzymuje piłkę i znów nic z akcji nie wychodzi.

• Gra się odrobinę uspokoiła. Do końca pierwszej części około 8 minut.

• Kamil Nitkiewicz musi uważać, ponieważ znów wg sędziego próbował wymusić rzut wolny.

• Patryk Tuszyński w polu karnym zrobił o jedno kółeczko za dużo i spokojnie zaczyna Żukowski.

• Tylko umiejętności 26-letniego Grzegorza Świtały ratują gospodarzy przed utratą bramki po strzale Arifovica. To powinna być bramka!

• Radosław Pruchnik zaczyna z wolnego po faulu na Arifovicu.

• Pół godziny gry za nami. Spotkanie jak na razie głównie toczy się w środku pola oba zespoły starają się stworzyć dogodną sytuację strzelecką ale zagrożenia pod bramkami wielkiego jak do tej pory nie odnotowaliśmy.

• Rafał Niziołek strzela z 30. metrów ale około 2. metry nad poprzeczką bramki.

• Strzał Misana Świtała wypuszcza z rąk.

• Arifović leży na boisku. Faulował Nitkiewicz, który ma już żółtą kartkę.

• Piotr Stawowy wrzuca piłkę w pole karne ale Kazimierowicz sobie nie radzi i spokojnie łapie piłkę Żukowski.

• Brzydki faul na Nitkiewiczu

• Adam Orłowicz zablokowany przez obrońców gości, Tuszyński traci także piłkę. Z kontrą ruszają goście ale Ostalczyk zwalnia akcję.

• Tomasz Copik lepszy w walce o piłkę w polu karnym z Ensarem Arifovicem.

• Kamil Nitkiewicz próbuje wymusić faul przed polem karnym.

• Niesamowity rajd Tomasza Copika, mija 3. obrońców Floty ale źle dogrywa piłkę do Nitkiewicza.

• Niedziela strzela z daleka ale piłka przelatuje wysokoooo nad bramką Świtały.

• Ensar Arifović płaskim strzałem próbuje zaskoczyć Grzegorza Świtałę ale bramkarz dobrze złapał piłke.

• Znów Nitkiewicza uprzedzają obrońcy gości.

• Kamil Nitkiewicz brzydko fauluje Tomasza Ostalczyka ale sędzia Karkut jeszcze kartek nie wyciąga.

• Świetnie interweniuje Żukowski, który uprzedził Kamila Nitkiewicza.

• Flota przeważa ale gospodarze dobrze się bronią.

• Arifović walczy w polu karnym gospodarzy ale obrońcy sobie z tą akcją poradzili

• Patryk Tuszyński podaje do Kamila Nitkiewicza ale ten ostatni nie zrozumiał zamiarów kolegi

• Ostalczyk niecelnie do Krzysztofa Bodzionego i mamy rzut z autu

• 40. metrów przed bramką Świtały wolny dla Floty. Wykonawcą będzie Sławomir Mazurkiewicz

• Kazimierowicz wybija piłkę na aut bo na murawie leży jeden z jego kolegów. Flota oddaje piłkę gospodarzom.

• Nitkiewicz...traci buta w starciu z Udarevicem. Piłka dla gości.

• Patryk Tuszyński przed wielką szansą ale Ivan Udarević pięknie wygarnia piłkę zawodnikowi MKS-u.

• Niedziela na połowie gospodarzy walczy z trójką obrońców ale doświadczony Ulatowski wybija mu piłkę.

• W bieżącym sezonie piłkarze gospodarzy u siebie przegrali zaledwie raz zatem Flota nie będzie miała łatwo.

• Pierwsza akcja gospodarzy i pierwszy spalony. Zaczyna Żukowski

• Zaczynają gospodarze.

• Piłkarze na boisku, za moment początek spotkania.

• Flota na czerwono, gospodarze na biało-niebiesko.

• Arbitrem głównym będzie Pan Marek Karkut z Warszawy.

• Kwadrans do rozpoczęcia meczu. Emocje coraz większe. Czy Flota wygrywając zwiększy swoje szanse na włączenie się do walki o awans? Dodajmy, dość niespodziewane włączenie się.

• Poznaliśmy składy obu zespołów. W zespole gości brak w pierwszej "11" najlepszego snajpera pierwszej ligi Charlesa Nwagou.