• Koniec meczu! MKS zdobywa bardzo cenne trzy punkty.

• Żółtą kartką ukarany Copik.

• Ostatnia zmiana w MKS. Nitkiewicz zmieniony przez Górala.

• 2:0 ! Solenizant Rafał Niziołek, który kończy 22 lata strzela bramkę dla MKS.

• Bohater spotkania Tuszyński zmieniony przez Kazimierowicza.

• Najlepszy na boisku Tuszyński dośrokowywał w pole karne zewnętrzną częścią stopy. Kąśliwie, ale obrońcy na rzut rożny. Korner jednak słabo rozegrany.

• Dobra piłka do Piotrowskiego, który jednak wybiegł przed obrońców i złapany na spalonym.

• Dośrodkowanie w pole karne MKS, ale piłka mija bramkę Stodoły.

• Rzut wolny dla Górnika na wysokości pola karnego MKS. Szybko wykonany, ale przejmuje Wilusz.

• Zmiana w Polkowicach. Piątkowski schodzi, w jego miejsce Soboń.

• Dwa dośrodkowania w pole karne Górnika. Było groźnie, ale obronną ręką wyszedł Szymański.

• Prostopadłe podanie do Piątkowskiego, który pada w polu karny, jednak sędzia nie gwiżdże. Chyba słuszna decyzja arbitra.

• Zasłużone prowadzenie gospodarzy. Teraz Górnik musi się odsłonić i zaatakować.

• Świetna wrzutka Tuszyńskiego i Orłowicz głową z pięciu metrów zdobywa bramkę!

• MKS kontroluje grę, jednak nie przekłada się to na sytuacje bramkowe. Okres nudnej gry w środku pola.

• Niziołek uderzył z dystansu bardzo niecelnie.

• Salamonki uderzał z dystansu, jednak piłka minęła lewy słupek.

• Rzut rożny dla MKS. Dośrodkowywał Tuszyński, Wilusz uderzył głowa, ale piłka minęła słupek.

• Żółtą kartką ukarany Tuszyński.

• Dośrodkowywał Tuszyński, jednak piłkę wybił z pola karnego obrońca.

• Pierwsze minuty drugiej połowy spokojne. Bez zagrożenia.

• Zaczęła się druga połowa.

• Jedna zmiana w przerwie. Półchłopek za najsłabszego w 1 połowie Hanzela.

• Mamy dla Was zdjęcie z Kluczborka: MKS Kluczbork

• Koniec pierwszej połowy w Kluczborku.

• Dobre uderzenie zza pola karnego Nitkiewicza. Sebastian Szymański wybija piłkę przed siebie. Nie ma gola.

• 1 minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Daniel Chyła ukarany żółtą kartką.

• Była szansa na 1:0. Stawowy wrzucił w pole karne, tam piłkę zgrał Niziołek a Orłowicz z kilku metrow wysoko nad bramką.

• Kolejne dobre dogranie do Tuszyńskiego, który jednak żle przyjął piłkę. Sędzia i tak dopatrzył się spalonego

• Dobra piłka prostopadła do Tuszyńskiego, ten ściga się z obrońcą i wyprzedzając upada. Sędzia nie gwizdze jezdnak karnego.

• Kapitalne uderzenie z dystansu Wilusza w okienko, jednak dobra parada Szymańskiego,

• Dwie akcje Polkowic, w obu przypadkach świetnie spisał się jednak Copik

• Po rzucie rożnym dla MKS uderzał z dystansu Ulatowski, ale bardzo niecelnie.

• Ależ okazja MKS. Tuszyński po kontrze zespołu znalazł się w doskonałej sytuacji, jego strzał był mocny, ale minimalnie minął słupek.

• Chyła strzelał z dystansu, ale anemicznie i niecelnie

• Dośrodkowanie w pole karne MKS, i bliski był Breznican , którego strzał głową minął jednak słupek.

• Polkowiczanie przez chwilę zamknęli gospodarzy na własnej połowie, ale w końcu po profesorsku dwóch napastników ograł w polu karnym Orłowicz. Chwilę później na bramkę Górnika uderzał Hanzel, ale tuż obok słupka.

• Bardzo dobrze prawą stroną przedarł się Tuszyńksi, jednakl po jego podaniu w pole karne, jednak Hanzel nie opanował piłki.

• Polkowiczanie rozgrywali atak pozycyjny, jednak nie zakończyli go cennym strzałem.

• Kąsliwie uderzał z dystansu Piotrowski, ale obok bramki.

• Odpowierź Polkowic. Szuprytowski próbowal wrzucac w pole kare ale zablokowany i róg. Po wrzutce padał w polu karnym jeden z zawodników gości, ale faulu nie bylo.

• W ataku MKLS. Wrzutka Stawowego i piłka wybita na rzut rożny. Po kornerze wybijają obrońcy.

• Okres spokojniejszej gry, bez zagrożenia pod bramkami obu zespłów. Gra się wyrównał, choć więcej przy piłce MKS.

• Szuprytowski w odpowiedzi wyszedł z akcją prawą stroną i dośrodkował w pole karne. Tam jednak ładną centrę wygłówkował obrońca.

• Ależ okazja gospodarzy. Tuszyński wdarł się prawą stroną w pole karne, minął rywala, jednak drugi prawie odebrał mu piłkę. Tuszyński zdołał dośrodkować wzdłuż bramki, ale nikt nie zamknął akcji.

• Rzut wolny dla MKS z prawej strony pola karnego. Długa piłka Nitkiewicza w pole karne, główkował Tuszyński, ale źle trafił i łapie Szymański.

• Pressingiem i z determinacją gra od początku zespół gospodarzy. To inauguracja rundy w Kluczborku i widać że MKS chce dobrze zaprezentować się kibicom.

• Próbował prawą stroną wejść w pole karne Niziołek, ale powstrzymany przez obrońców.

• Leżał przed polem karnym Nitkiewicz, ale szybko wstał i kontynuuje grę.

• Rozpoczynają gospodarze.

• Zespoły wychodzą już na boisko. MKS w tradycyjnych biało-niebieskich strojach. Górnik Polkowice w zielonych trykotach.

• Za chwilę początek meczu w Kluczborku. MKS będzie chciał dziś na pewno zdobyc 3 punkty, by uniknąc spadku do strefy zagrożonej spadkiej do 2. ligi.

• Witamy państwa ze stadionu w Kluczborku. Znamy już składy obu zespołów. Drużyny skończyły już rozgrzewkę. Na płycie piłkę kopią jeszcze piłkarze rezerwowi.