MKS Kluczbork

4

Raków Częstochowa

2

• na trybunach w Kluczborku kibice wiwatują. MKS Kluczbork wygrał na własnym terenie 4:2 z Rakowem Częstochowa. W szeregach sympatyków z Częstochowy widac smutek i zadumę.

• bardzo ciekawie zagrał piłkę Ekwueme, jednak zaden z zawodników MKS nie zorientował sie w tym zagraniu.

• na spalonym został złapany zawodnik Rakowa - Napora.

• 84 minuta meczu, obie drużyny graja długie piłki szukając swojej szansy na strzelenie bramki

• Indywidualna akcja Karola Fryzowicza, który na 18 metrze był faulowany i tym samym MKS ma rzut wolny, piłkę po strzale zawodnika MKs sparował Kos.

• Po zderzeniu Ekwueme z Gajosem, bardziej ucierpiał napastnik Kluczborczan, który dodatkowo został ukarany zołtą kartką.

• z piłka minał się Gajos, doszedł do niej Kowalczk Paweł, w szybkim kontrataku ruszył MKS i - gooooooll!- w 74 minutce po podaniu Fryzowicza drugą bramke dla kluczborczan strzelił Rafał Niziołek.

• Bardzo niebezpieczna sytuacja w polu karnym gospodarzy, zle lot piłki obliczył Abramowicz, pomylili się także obrońcy, ale piłkę fatalnie uderzył napastnik Rakowa.

• Zmiana w druzynie MKS boisko opuscił Nitkiewicza, a w jego miejsce niedawno pozyskany napastnik Pascal Ekwueme

• Napora zagrywał w pole karne, jednak piłka nie doszła do zawodnikow Rakowa i zostala pewnie zlapana przez Abramowicza.

• na spalonym został złapany Nitkiewicz.

• Odpowiedz Rakówa, wprowadzony Rafał Czerwiński strzela kontaktową bramkę i w Kluczborku jest 3:2

• GOOOOL ! Po graniu tzw ' klepa' , dośrodkowywał Fryzowicz, niecelnie strzelał Nitkiewicz, lecz przy piłce znalazł się Tuszyński i tym samym potwierdzając formę z poprzedniej kolejki wpisał się na listę strzelców.

• Nitkiewicz zagrał do Orłowicza, ten dośrodkował przy piłkce znalazł się Tuszyński, który po zagraniu 'piętką' podał do Deji, lecz ten za lekko, po kolejnym podaniu od Tuszyńskiego Deja z woleja z dużą siłą uderza prosto w bramkarza.

• Płaza chciał podać do kolegów jednak pilke przejąl Ganowicz, w następnej sytuacji strzelał Napora - piłka poleciała wysoko ponad bramką Abramowcza.

• Orłowicz do Nitkiewcza, ten oddaja piłke koledze. Orłowicz dośrodkowuje, lecz w polu karnym poslizgnął się Tuszyński, a pozniej zle do strzału złożył się Deja.

• akcja Pląskowskiego, jednak futbolówka pewnie złapana przez Abramowicza.

• Goool ! - bramkę dla Kluczborka w sytuacji sam na sam z Kosem strzela Rafał Niziołek !

• Goool ! MKS 1;1 Raków. Bramkę dla drużyna MKS strzelił zawodnik gościa, Adrian Pluta

• Ostatnie minuty spotkania i drużyna MKS jest w natarciu, kolejno strzelali Ulatowski i Glanowski - strzały zostały zablokowane przez zawodników Rakowa.

• Kolejna akcja przy któjj Paryka tuszyński mógł zdobyc gola, zapoczątkowana przez Nitkiewicza, który ograł dwóch obrońców.

• Ulatowski do Nitkiewicza, ten do Deji, który wywalczył rzut rożny.

• Dośrodokwanie Tuszyńskiego, jednak za wysoko i piłka nie dochodzi do Niziołka.

• Po 40 minutach w Kluczborku Raków prowadzi 1;0, jednak drużyna MKS po raz kolejny w tym sezonie, na własnym stadionie razi nieskutecznością.

• strzał z dystansu zawodnika Rakowa - obok słupka Abramowicza.

• Po przejeciu piłki przez Niziołka, zdecydował się ten sam zawodnik na uderzenie z 30metra Niziołka, w kolejnej akcji TUSZYŃSKI miał sytuację strzelecką, jednak zdecydował się na podaje do Nitkiewicza, którego strzał napotkał na nogę zawodnika z Rakowa i MKS na w związku z tym rzut rożny.

• W pole karne po zimie dośrodkowywał zdobywca bramki - Pląskowski, aczkolwiek pewnym chwytem popisał się Abramowicz.

• Po podaniu Deji z dystansu uderzał Nitkiewicz. Piłka leciała w środek bramki, ale bez problemu złapał ją Kos.

• Po stracie Glanowksiego do piłki doszedł Witczyk, jednak dośrodkował piłkę bardzo niecelnie.

• Niziołek był bliski strzelenia bramki glową, jednak pilke szybciej ręką sparował Kos, w nastepnej akcji Deja zagrał piłkę w środek pola karnego jednak żaden z zawodników MKS nie doszedł do tego podanial

• w obecnej chwili grę przy lini bocznej prowadzi drużyna z Kluczborka, która za wszelką cenę chcę zdobyć wyrównującą bramkę.

• Kolejny strzał na bramke drużyna Rakowa został pewnie schwytany przez Abramowicza.

• Z dystansu strzelał Ulatowski - strzał został przerwany przez Kowalczyka Pawła.

• szybka akcja Rakowa po podaniu od Pawła Kowalczyka lewą stroną ruszył Adam Łysek, akcja została przerwana przez Wilusza.

• Niziołek znalazł sie na pozycji spalonej.

• Bardzo blisko wyrównującej bramki była drużyna MKSu, a w kolejnej sytuacji dośrodkowanie Orłowicza bardzo pewnie złapał Kos.

• Strzał na bramkę Niziołka po zgraniu głową Tuszyńskiego, jednak obok bramki Rakowa.

• Po faulu na Nitkiewiczu drużyna MKS po raz kolejny próbuję doprowadzi do wyrównania.

• Rzut wolny wykonuje Paweł Kowalczyk, jednak piłka została pewnie złapana przez Abramowicza.

• Do dośrodkowaniu Witczyka, przerwanym przez Pajączkowskiego Raków ma rzut rożny.

• Po błedzie Pajączkowskiego bramę dla drużyny z Częstochowy strzela Artur Pląskowski.

• Piłkę w pole karne biało-niebieskich chciał posła Adrian Pluta, lecz zrobił to bardzo niedokładnie.

• W kolejnej akcji rzut rożny wykonuje Pajączkowski, piłka odbiła się od głowy zawodnika z Częstochowy, przejął ją Ulatowski, jednak futbolówkę bardzo pewnie złapał Kos.

• Bardzo groźnym uderzeniem z dystansu popisał się Patryk Tuszyński, po podaniu od Krzysztofa Ulatowskiego. W kolejnej indywidualnej akcji Tuszyński, ktróry wypracował rzut rożny wykonywany przez młodego Deję.

• Przez $ minuty, każda z drużyn chce wypracować sobie choc najmniejszą przewagę, która pozwoliłaby jednej na strzele nie bramki.

• Ciekawostką jest, iż na ławce drużyny z Rakowa zasiada wielokrotny reprezentant Polski Jerzy Brzęczek, a jego asystentem jest brat naszego eksportowego piłkarza - Jakuba Błaszczykowskiego - Dawid

• Obie drużyny są zmotywowane do zwycięstwa, po wygranych w poprzedniej kolejce, dlatego liczymy na ciekawe spotkanie.

• Na stadionie zabrzmiał pierwszy gwizdek i sędzia Maciej Mikołajewski z Lubuskiego Związku Piłki Nożnej, rozpoczął spotkanie pomiędzy MKS Kluczbork i Rakowem Częstochowa.

• Oba zespoły stoją już w tunelu prowadzącym na boisko.

• Godzina 16:30 na stadionie w Kluczbork rozpoczyna się spotkanie 8 kolejki II ligi zachodniej pomiędzy MKSem Kluczbork i Rakowem Częstochowa. Dotychczasowe spotkania obu drużyn w II lidze kończyły się remisem oraz zwycięstwem Kluczborczan. Na Sportowej 7 pojawiają się stale kibice z Częstochowy, których liczba szacowana jest na 500.