MKS Kluczbork

3

Stomil Olsztyn

0

• Koniec meczu! MKS wygrywa 3-0 po doskonałym spotkaniu! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy, miejmy nadzieję, na relację z kolejnego pierwszoligowego sezonu w Kluczborku! Do usłyszenia!

• Wszyscy na stadionie już na stojąco, wiara w I ligę wraca do Kluczborka!

• Ostatnie chwile tego meczu, możemy już otwarcie powiedzieć: MKS na pewno nie spadnie bezpośrednio z I ligi!

• Sebastian Deja próbował szczęścia z dystansu, ale strzał bardzo niecelny.

• Kamil Kuczak zmienia Michała Szewczyka, który rozegrał dziś bardzo udany mecz.

• Grzegorz Lech raz jeszcze zdecydował się na strzał i raz jeszcze nic z tego. Nie idzie dziś Stomilowi kompletnie nic.

• Michał Szewczyk dostał żółtą kartkę.

• Piotr Giel zmienia Macieja Kowalczyka, któremu publiczność zgotowała owację na stojąco.

• Klepczarek ukarany żółtą kartką za wejście nakładką w Macieja Kowalczyka.

• Łukasik zmienił Suchockiego.

• Żółta kartka dla Ratajczaka, który zdecydowanie powinien wylecieć z boiska!

• Głowacki za Jeglińskiego.

• Tsubasa przed szasną!! Doskonale na róg wybił Oskar Pogorzelec!

• Teraz strzelał Grzegorz Lech, ale piłka leciała w sam środek bramki gdzie stał Pogorzelec.

• Zabójcza kontra MKS-u!!! Szewczyk świetnie podał po ziemi do Niziołka, a ten nie miał problemów ze skierowaniem piłki do siatki! 3-0! NOKAUT!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! NIZIOŁEK PO RAZ DRUGI!!

• Radosław Kursa próbował szczęścia po strzale głową, ale znowu czujny Piotr Skiba.

• Sebastian Deja zmienia Tomasza Swędrowskiego.

• Stomil miał doskonałą szansę! Kujawa dośrodkował piłkę po ziemi w pole karne, ale nie trafił w nią Tsubasa Nishi!

• Po raz trzeci dziś strzał Kowalczyka łapie Skiba.

• Pierwsze uderzenie po przerwie oddał Karol Żwir, ale było ono niecelne.

• Było teraz blisko bramki samobójczej! Ratajczak nie dogadał się ze Skibą i zgrał mu piłkę klatką piersiową. Ta minęła bramkarza i zmierzała wprost do bramki, jednak szybki Skiba zatrzymał piłkę tuż przed linią bramkową.

• Zaczynamy drugą część meczu!

• W przerwie Lech zmienił Trzeciakiewicza.

• Koniec pierwszej połowy, wracamy za 15 minut!

• I od razu Nitkiewicz otrzymał kartkę za faul.

• Niziołek z rzutu wolnego uderzył w mur, a odbitą piłkę bez namysłu uderzył Kamil Nitkiewicz! Wspaniały gol pomocnika MKS-u! 2-0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2-0!!!! KAMIL NITKIEWICZ!!!!!!!!!!!

• Rafał Remisz faulował Michała Szewczyka i otrzymał za to żółtą kartkę.

• Jegliński ukarany żółtą kartką za faul na Swędrowskim.

• Karol Żwir uderzył piłkę z około 20 metrów, ale ta przeleciała nie tylko nad bramką, ale też nad piłkochwytem.

• Tempo troszkę opadło w porównaniem z początkiem meczu.

• Ganowicz ukarany żółtą kartką za bardzo brzydki faul. Wślizg wyprostowaną nogą i pachniało nawet czerwienią.

• Pewnie wykonany rzut karny i MKS prowadzi 1-0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! NIZIOŁEK!!!

• Maciej Kowalczyk wpadł z lewej strony w pole karne i był faulowany przez obrońcę Stomilu. Wykonawcą Niziołek!

• Karny!!!

• Swędrowski!!! To powinno być 1-0. Pomocnik MKS-u wpadł w pole karne i płasko uderzył piłkę, jednak leciała ona zbyt blisko środka bramki i znów padła łupem Skiby.

• Kolejny strzał, tym razem Kowalczyk i znowu celnie. Zabrakło jednak siły i Skiba znowu pewnie łapie piłkę.

• Kasperkiewicz z dystansu! Piłka otarła się o jednego z graczy Stomilu i rzut rożny z którego nic nie wynikło. W Kluczborku od początku oglądamy bardzo ciekawe spotkanie!

• Trzeciakiewicz wyskoczył najwyżej do dośrodkowania z rzutu rożnego, ale jego uderzenie głową okazało się niecelne.

• Druga dobra okazja dla gospodarzy, tym razem Szewczyk! Akcję rozpoczął Niziołek, ładnie podał na wolne pole do Szewczyka, ale ten chyba zbyt pochopnie zdecydował się na strzał. Obok bramki.

• Kowlaczyk przed szansą! Pięknie ograł Trzeciakiewicza i uderzył z ostrego kąta, ale na posterunku Skiba!

• Zaczynamy! Od środka MKS.

• Stomil w strojach ciemoszarych, MKS na biało-niebiesko.

• Zawodnicy wyszli właśnie na plac gry i za moment pierwszy gwizdek sędziego!

• Sędzią głównym jest Piotr Lasyk, a na liniach pomagać mu będą Adam Jakubczyk i Damian Rokosz (wszyscy Śląski ZPN).

• Jeszcze chwilka do rozpoczęcia spotkania, piłkarze zaraz wyjdą z szatni.

• GKS Bełchatów przegrał dzisiejszy mecz, a to oznacza, że MKS w razie zwycięstwa nad Stomilem zagra w najgorszym wypadku w barażu.

• Stomil przed dzisiejszym meczem ma 6 punktów przewagi nad strefą barażową, więc gracze Mirosława Jabłońskiego również mają dziś o co grać. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.

• Witamy z Kluczborka! Przed nami szalenie ważny mecz dla MKS-u Kluczbork w kontekście walki o utrzymanie. Jeśli podopiecznym Mirosława Dymka uda się dziś wygrać praktycznie zapewnią sobie utrzymanie w I lidze. Za moment w naszej relacji będą widoczne składy obu zespołów!