• Koniec meczu! Tur Turek wywozi 3 punkty z Kluczborka po golu Marcela Kotwicy!

• Jeszcze rzut rożny dla MKS-u. Deja z narożnika i nic z tego.

• Ostatnia zmiana w meczu. Dolewka za Kiełba.

• Dopiero teraz sędzia dolicza 4 minuty do końca meczu.

• Kowalski za Książka.

• Kolejny corner dla MKS-u i znów niecelne uderzenie głową.

• Damian Kaczmarek głową prosto w ręce Michałą Kołby.

• Gra MKS-u wygląda jak bicie głową w mur. Kibice właśnie krzyczą "Zejdźcie z boiska, nie róbcie z nas pośmiewiska" i "Co wy robicie, wy nasz MKS hańbicie". Nic więcej dodawać nie trzeba, tym bardziej, że był to jedyny okrzyk kibiców w tym meczu.

• Staroń uderzał na bramkę, ale minimalnie obok słupka.

• Trener Andrzej Konwiński stawia wszystko na jedną kartę i chyba słusznie.

• Za Hobera wchodzi Kaczmarek.

• Arian za Gieraka.

• Za Artura Bogusza na boisku pojawia się Dawid Borys.

• Jakub Kiełb powinien wylecieć z boiska! Faul bez piłki na Hoberze, ale sędzia pokazał tylko żółtą kartkę.

• Rzut rożny dla MKS-u. Tur nie potrafi wyjść z własnej połowy!

• Na razie wygląda to tak, że MKS gra w piłkę, a Tur zdobywa gole.Trzeba przyznać, że uderzenie Kotwicy to stadiony świata.

• Zółtą kartką ukarany został Adam Deja.

• Tomasz Syska za Piotra Gląb.

• MKS stara się odgryźć golem, ale piłkarze Turka dobrze się bronią.

• W miejsce Kojdera wchodzi Jurga.

• Za Swędrowskiego wchodzi Kumiec.

• Ależ bramka! Marcel Kotwica uderzył z 30 metrów w samo okienko!

• Trener MKS-u właśnie krzyknął do Igora Jurgi i Denisa Kumca, żeby wracali z rozgrzewki. Będą zmiany.

• Z trybun słychać opinie, że najwyższy czas na zmiany w ekipie gospodarzy. Na razie jednak trener Konwiński ani myśli coś zmieniać.

• "BURY BURY ŁEB DO GÓRY :d" - na pewno lepiej by się czuł popularny "Bury", jeśli wykorzystałby sytuacje w pierwszej połowie :)

• Uderzenie Rafała Niziołka przeleciało ponad bramką.

• Teraz rzut rożny dla MKS-u. Na stadionie oklaski zachęcające do walki zespół gospodarzy.

• SŁUPEK! Uderzał Piotr Burski i po rykoszecie piłka trafiła w słupek!

• Świetny rajd Hobera, ale linię spalonego złamał Piotr Burski. Zapowiadało się świetnie!

• Sędzia chyba popełnił błąd! Liniowy zasygnalizował faul, którego ewidentnie nie było. Trener oraz kibice protestują, bo Hober wychodził na czystą pozycję.

• Świetnym odbiorem na 20 metrze przed bramką gospodarzy popisał się Rafał Niziołek - przerwał dobrą akcję Tura.

• Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie meczu zobaczymy gole. W pierwszej części gry powinny paść co najmniej dwa.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu. Oba zespoły jak na razie bez zmian w składzie.

• "Może i na stadionie w Kluczborku nie ma kibiców ale w Turku zapewne jest ich wielu." Na pewno tak. Szkoda jednak, że nie wybrali się do Kluczborka, szczególnie, że to tylko 150 kilometrów.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Jak na razie spotkanie dostarcza sporo emocji i tylko brak skuteczności zawodników obu drużyn decyduje o bezbramkowym wyniku.

• Sędzia doliczył do pierwszej części meczu dwie minuty.

• Świetna interwencja Wnuka! Mocno uderzył Głąba, ale Wnuk bardzo dobrze wypiąstkował mokrą piłkę.

• Zamieszanie w polu karnym Tura! Zadecydowała "za krótka noga" Michała Kojdera, który nie sięgnął piłki - ta wylądowała w rękach Michała Kołby.

• W zespole Tura od 1. minuty gra dziś były zawodnik MKS-u Kluczbork - Kamil Wenger, który na razie spisuje się poprawnie.

• Żółtą kartką za faul przed polem karnym ukarany Wojciechowski. Może być groźnie, wrzuca Deja.

• Groźna wrzutka Mikołajczyka, jednak minimalnie za wysoka dla Głąby i Staronia.

• Wysokim pressingiem starają się atakować piłkarze z Kluczborka, ale goście radzą sobie z tym koncertowo i ładnie rozgrywają piłkę w środku pola.

• "Mam pytanie do redaktora czy kibice MKsu sa wogole na swoim sektroze tzw. Młynie ?" - tak, na trybunie jest kilkudziesięciu kibiców.

• 100 - procentowa sytuacja Burskiego! Sam na sam z Kołbą, ale bramkarz dał radę odbić na rzut rożny!

• "Dlaczego kibice MKS-u Strajkują?" - dobre pytanie, jak na razie brak dopingu.

• Cały czas oglądamy w miarę szybki mecz i ciągle zanosi się na gola. Nie wiadomo jednak która z drużyn strzeli pierwsza, bo spotkanie jest na razie bardzo wyrównane.

• Z rzutu wolnego potężnie kropnął Ganowicz, jednak piłka przeleciała nad bramką.

• Uderzenie z dystansu Łukasza Staronia dobrze paruje w bok Grzegorz Wnuk.

• Świetna okazja Piotra Burskiego. Nie trafił czysto w piłkę i piłka przeszła minimalnie obok słupka.

• Jak na razie nie doświadczyliśmy żadnego dopingu. W Kluczborku brak kibiców z Turka, a fani MKS-u na razie strajkują i nie dopingują.

• Piłka coraz częściej znajduje się w obrębie 30 metra od bramki Tura, więc może za jakiś czas zobaczymy bramki. Tur próbuje grać z kontry.

• W Kluczborku mamy okres spokojniejszej gry i długich zagrań z obu stron.

• Dośrodkowanie Deji okazało się zbyt krótkie i tylko rzut rożny.

• Może być groźnie pod bramką Tura. Rzut wolny z około 30 metrów będzie wykonywał Adam Deja

• Teraz znowu Hober! Świetnie pociągnął akcję skrzydłem, zagrał wzdłuż bramki, ale do piłki nie zdążył Swędrowski.

• Dobre uderzenie głową Piotra Głąby, ale około metr obok bramki.

• Piłkarze z Kluczborka starają się rozgrywać piłkę w środku pola, ale w ich grze widać na razie sporo niedokładności. Teraz atakują zawodnicy z Turka.

• Z rożnego nie wynikło żadne zagrożenie, ale przy piłce nadal gospodarze.

• Świetna sytuacja już w 1. minucie meczu! Wojciech Hober świetnie urwał się obrońcom, ale jego strzał na rzut rożny sparował Kołba

• Zaczynamy!

• Zawodnicy MKS-u i Tura są już na murawie i za moment zaczynamy mecz !

• Obu klubom bardzo potrzebne są dziś 3 punkty. W roli faworyta zagra MKS, ale o zwycięstwo będzie na pewno bardzo ciężko.

• Piłkarze obu ekip stoją już w tunelu prowadzącym na murawę.

• Na ławce rezerwowych drużyny z Turka usiądą: Kępka, Kowalski, Lebowski, Biel, Borys, Dolewka oraz Syska.

• Na ławce rezerwowych w zespole MKS-u pozostają: Abramowicz, Kumiec, Sudoł, Gawron, Arian, Jurga i Kaczmarek.

• Zawodnicy już od dłuższego czasu rozgrzewają się, za około 10 minut rozpoczniemy mecz.

• Witam ze stadionu w Kluczborku w ten pochmurny i deszczowy dzień. Rozpoczynamy relację LIVE! ze spotkania MKS Kluczbork - Tur Turek.