MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec LIVE! Tylko wygrana ugasi...

MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec LIVE! Tylko wygrana ugasi pożar

0

Zagłębie Sosnowiec

4

4 1 połowa

• Koniec meczu! Sędzia nie doliczył ani minuty, grający w 10-tke gospodarze nie potrafili zaskoczyć obrony gości - Zagłębie zdobywa ważne 3 punkty w grze o awans do ekstraklasy. Zawodnicy Kluczborka za to mają coraz mniejsze szanse na utrzymanie. Do usłyszenia!

• Mocny strzał Nitkiewicza, ale bardzo dobrze interweniuje Fabisiak.

• Rzut wolny ze świetnej pozycji dla zespołu gospodarzy.

• Zawodnicy obu drużyn wyraźnie chcieliby aby ten mecz już się zakończył.

• Ładny strzał z narożnika Łuczaka, ale dobrze interweniuje Kaczmarek.

• Skoczylas zastępuje Kowalczyka.

• Krzykowski zmienia Milewskiego.

• Ładny strzał z dystansu Nowaka, ale pewnie odbija piłkę Kaczmarek.

• Niziołek doszedł do główki w polu karnym Zagłębia, ale jego strzał poszybował nad bramką Fabisiaka.

• Schodzi chyba najlepszy dzisiaj w szeregach Zagłebia - Michalak. W jego miejsce Ryndak.

• Załęcki strzelał z narożnika pola karnego, ale obok słupka bramki Fabisiaka.

• Niewiele działo się przez pierwszy kwadrans drugiej odsłony.

• Boettcher za Fidziukiewicza.

• Rzut wolny dla gospodarzy z okolic 20 metra.

• Kolejna dobra akcja Nitkiewicza - rzut rożny dla gospodarzy.

• Od początku drugiej połowy grać będzie również Deja, który zastąpił Kubiaka.

• Brodziński za Kwaśniewskiego.

• Rozpoczynamy drugą odsłonę!

• Koniec I połowy! MKS do 30 minuty nie wyglądał tak źle, starał się być równorzędnym rywalem dla faworytów z Sosowca, ale trzecia bramka załamała gospodarzy całkowicie.Wracamy za 15 minut!

• Nokaut! 4:0 - Łuczak głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

• Z lewej strony do Michalaka podbiegał jeden z obrońców Kluczborka, ale sędzia zdecydował, że ten nie zdołałby już dogonić skrzydłowego Zagłębia i wyrzuca pomocnika MKS-u z boiska.

• To nie koniec katastrofy dla MKS-u. Kolejna kontra Zagłębia i Bodziony fauluje wychodzącego na czystą pozycje Michalaka - sędzia pokazuje czerwoną kartkę, choć można byłoby tu dyskutować.

• Świetnie Orłowicz prawą stroną, ale jego podanie w ostatniej chwili przeciął jeden z obrońców Zagłębia i tylko rzut rożny.

• Znowu Nitkiewicz! Szarża w polu karnym i strzał, ale nikt nie przeciął toru lotu piłki i piłka wylądowała na aucie.

• 3:0! Michalak, po kontrze, strzela płasko w długi róg bramki Kaczmarka!

• Faul na aktywnym Nitkiewiczu przy linii koncowej boiska.

• Kubiak ukarany żółtą kartką.

• Indywidualna akcja Nitkiewicza zakończona niecelnym strzałem.

• Fidziukiewicz z 20 metra, ale obok bramki Kaczmarka.

• Niziołek ukarany kartką za przerwanie kontry Zagłębia.

• Świetne dośrodkowanie Nitkiewicza, ale poradzili sobie obrońcy z Sosnowca - rzut rożny dla MKS-u.

• Świetnie główkował jeden z zawodników MKS-u, ale bardzo dobrze spisał się na lini Fabisiak.

• Michalak przeprowadził ładną akcje po której świetną paradą popisał się Kaczmarek, ale wobec dobitki Fidziukiewicza z 10 metra był już bezradny.

• 2:0! Fidziukiewicz!

• Kombinacyjna akcja zawodników MKS-u, ale Orłowski nie zdążył do piłki przed linią końcową boiska.

• Piłka po rzucie rożnym spadła wprost na głowę Budka, który pewnym strzałem pokonał Kaczmarka.

• Bramka dla Zagłębia!

• Rożny dla MKS-u.

• Indywidualna akcja Michalak po kontrze, ale świetnie interweniuje Kaczmarek!

• Zamieszanie pod bramką Zagłębia, ale wyjaśniają zawodnicy z Sosnowca!

• Groźny strzał Milewskiego z okolic 20-metra, ale metr od bramki Kaczmarka.

• Blisko przejęcia piłki w polu karnym Zagłębia był jeden z zawodników MKS-u.

• Kojder
  • Witamy ze stadionu w Kluczborku! Miejscowy MKS podejmuje Zagłębie Sosnowiec, spotkanie rozpocznie się już za niecałe 10 minut.

Przemysław Drewniak/Dziennik Zachodni

MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec LIVE! Tylko wygrana ugasi pożar ©Lucyna Nenow / Polska Press

MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. W sobotnim meczu 25. Kolejki Nice I ligi Zagłębie Sosnowiec zagra na wyjeździe z MKS-em Kluczbork. Po kompromitującej porażce u siebie ze Zniczem Pruszków i zawirowaniach w szatni tylko zwycięstwo poprawi niepewną pozycję trenera Dariusza Banasika. Relacja LIVE z meczu MKS Kluczbork – Zagłębie Sosnowiec w GOL24. Początek o godz. 19:00.

Mecz MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Do rundy wiosennej w Sosnowcu przystępowano z myślą o tym, by po 10 latach znów awansować do Ekstraklasy. 2017 rok rozpoczął się jednak dla Zagłębia dużo gorzej, niż ktokolwiek mógł oczekiwać. Po co najwyżej przeciętnych występach w pierwszych spotkaniach czarę goryczy przelała ostatnia porażka z przedostatnim w tabeli Zniczem Pruszków (0-3).

Źle jest także z powodów niezwiązanych z formą na boisku. W poniedziałek klub ogłosił, że rozwiązuje kontrakty z doświadczonymi piłkarzami Sebastianem Dudkiem i Krzysztofem Markowskim, a także trenerem od przygotowania fizycznego Bartłomiejem Grzelakiem. Gdyby tego było mało, Łukasz Matusiak został ukarany karą finansową za zachowanie wobec kibiców sosnowieckiego klubu, którzy byli rozwścieczeni postawą zawodników. Fani znad Brynicy żądają nie tylko przeprosin piłkarzy, mówią również o zwrotach pieniędzy za zakupione karnety oraz o tym, że… mecz z Podbeskidziem w Wielką Sobotę powinien odbyć się przy pustych trybunach.

W takich okolicznościach pod wielką presją znalazł się trener Dariusz Banasik, którego pozycja w klubie stoi pod znakiem zapytania. Zagłębie spadło już na 5. miejsce w tabeli i choć do lidera traci tylko 4 punkty, to w Sosnowcu obawiają się, że fatalna postawa na wiosnę znów przekreśli szanse na walkę o awans. Dlatego dla Banasika mecz w Kluczborku może okazać się kluczowy.

Na boisku ostatniej drużyny pierwszej ligi Zagłębie nie będzie miało łatwego zadania, o czym przekonał się tydzień temu Górnik Zabrze. Wspierani przez ponad tysiąc kibiców z Górnego Śląska piłkarze przyjechali na Opolszczyznę w roli dużego faworyta, ale zagrali słabo i zostali dopiero drugą drużyną, którą pokonał w tym sezonie beniaminek z Kluczborka. – Przed nami wciąż mnóstwo pracy, ale respirator nie jest jeszcze odłączony na tyle, by stwierdzić nasz zgon – mówi obrazowo o sytuacji swojej drużyny trener MKS-u, Tomasz Asensky.

W trudnym momencie swojej drużynie nie pomoże Łukasz Matusiak. Kapitan Zagłębia w meczu ze Zniczem otrzymał swoją ósmą żółtą kartkę w tym sezonie i czeka go w tej kolejce pauza. Mecz MKS Kluczbork – Zagłębie Sosnowiec poprowadzi sędzia Konrad Kiełczewski z Białegostoku. Początek o godzinie 19:00.

MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na LIVE do GOL24.pl