SSC Napoli

3

Chelsea Londyn

1

• Napoli po znakomitym i emocjonującym spotkaniu zasłużenie pokonuje Chelsea 3:1 i do Londynu jedzie z prawie pewnym awansem. Czy to oznacza, że z posadą pożegna się Andre Villas-Boas? Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Koniec spotkania!!

• Cavani uderzał po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale wysoko nad bramką

• Ivanović faulował Gargano blisko narożnika pola karnego

• Lampard uderzył z dystansu i świetna interwencja De Sanctisa ratuje Napoli przed utratą bramki!

• Cole zagrał w pole karne, tam najlepiej znalazł się Drogba, ale napastnik WKS w dogodnej sytuacji uderzył wysoko nad bramką!

• Pandev w miejsce Hamsika

• Hamsik wpadł w pole karne, zagrał do Cavaniego, ten przedłużył do Maggio, Włoch oddał strzał i piłkę z linii bramkowej wybił Cole!

• Gargano zagrał do Maggio, ale dośrodkowanie Włocha było już zza linii końcowej boiska

• Cavani otrzymał długą piłę od Campagnaro, wyciągnął Cecha z bramki, wyłożył piłkę Lavezzi'emu, któremu nie pozostało nic innego jak wpakować piłkę do pustej bramki

• GOOOOOOOL!! 3:1!! Lavezzi

• Sturridge płasko zagrał w pole karne, ale piłka po rykoszecie wpadła w ręce De Sanctisa

• Gargano uderzył z około 37 metrów, ale Cech pewnie złapał piłkę

• Inler zagrał w pole karne, ale w prost na głowę Cahilla

• Malouda idealnie zgrał w pole karne do Drogby, ten przyjął piłkę i oddał strzał, ale Aronica ofiarną interwencją ratuje swój zespół przed utratą bramki!

• Napoli - Chelsea Londyn W drugiej połowie piłkarze Chelsea sprawiają rywalom znacznie więcej kłopotu.

• Ivanović dośrodkował w pole karne, tam najlepiej znalazł się Malouda, który oddał strzał z półobrotu, ale został on zablokowany przez obrońców Napoli

• Malouda dośrodkował w pole karne, ale wprost pod nogi obrońcy gospodarzy

• Nieprzyjemne uderzenie Maty z 14 metrów, ale za lekkie dla bramkarza Napoli

• Sturridge dośrodkował w pole karne, ale Drogba nie doszedł do piłki

• Żółtka kartka dla Cahilla za faul na Lavezzim

• Strzał Cavaniego poleciał obok bramki Cecha

• Cavani zagrał do Lavezzi'ego, ten wyszedł sam na sam z Cechem, ale posłał piłkę obok bramki!

• Lavezzi faulował Cole'a przed polem karnym Chelsea

• Chelsea rozpoczyna drugą część spotkania!!

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Za nami pierwsza, emocjonująca połowa spotkania, po której Napoli zasłużenie prowadzi z Chelsea 2:1. Miejmy nadzieję, że druga część meczu dostarczy nam równie wielkich emocji. Na drugą połowę spotkania zapraszam za około 15 minut

• GOOOOOOOL!! 1:1!! Lavezzi

• Mata dośrodkował z rzutu wolnego, w polu karnym Luiz uprzedził De Sanctisa i posłał piłkę minimalnie nad poprzeczką!

• Sturridge rozpoczął rajd z prawej strony boiska, wpadł w pole karne, oddał strzał, ale został on zablokowany przez obrońców Napoli i mamy rzut rożny dla Chelsea

• Maggio zagrał piłkę w pole karne, ale na rzut rożny wybił ją Ivanović

• Maggio otrzymał podanie od Cannavaro, minął Ivanovica, stanął oko w oko z Cechem, ale znów bramkarz reprezentacji Czech okazał się lepszy od zawodnika Napoli!

• Po wybiciu Cecha z piłką minął się De Sanctis, do piłki dopadł Malouda i tylko poświecenie Campagnaro ratuje Napoli przed utratą bramki!

• Z rzutu wolnego Lavezzi zagrał w pole karne, ale wprost pod nogi Luiza

• Mata faulował Lavezzi'ego około 35 metrów od bramki Cecha

• Po doskonałym podaniu od Lavezzi'ego, na spalonym Cavani

• A. Cole wchodzi w miejsce kontuzjowanego Bosingwe

• Poważnej kontuzji nabawił się Bosingwa. Konieczna będzie zmiana

• Cavani otrzymał piłkę w pole karne, stanął do pojedynku z Cechem, ale w tak doskonałej sytuacji trafia prosto w bramkarza Chelsea!

• Dośrodkowanie Ivanovica trafiło w plecy Zunigi

• Na spalonym Cavani

• I Campagnaro (został założony mu opatrunek na rozcięty łuk brwiowy) i Drogba są w pełni sił i mogą grać dalej

• Rajd Maloudy zatrzymany przez obrońców gospodarzy

• Po starciu ze sobą na boisku leżą Campagnaro i Drogba

• Cannavaro zagrał długą piłkę do Lavezzi'ego, ten rozpędził się na 2 metrach, wyszedł oko w oko z Cechem, ale nie pokonał bramkarza Chelsea!

• Ławka rezerwowych Napoli: Britos, Dossena, Dzemaili, Fernandez, Grava, Pandev, Rosati

• Czy Napoli postara się o niespodziankę i pokona podopiecznych trenera Boasa? Czy też "The Blues" po dwóch meczach bez zwycięstwa przełamią się i udowodnią że nadal liczą się w walce o najwyższe trofea? Odpowiedzi na te pytania poznamy za około dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy możecie na nie odpowiadać w komentarzach

• Witamy Państwa w relacji LIVE z meczu 1/8 Ligii Mistrzów, w którym to Napoli na własnym stadionie podejmować będzie Chelsea Londyn.