1

Juventus Turyn

1

• To wszystko na dziś - za uwagę dziękuję - Damian Wolski

• Koniec! Remis 1-1 w dzisiejszym spotkaniu. Juventus o krok bliżej kolejnego Scudetto.

• Paolo Cannavaro otrzymuje zółtą kartkę za faul - oznacza to, że nie zagra w następnym spotkaniu z Chievo

• W 2 połowie lepsi jak na razie są piłkarze Juventusu - zdołają zdobyć jeszcze przynajmniej 1 bramkę?

• Valon Berhami ukarany żółtą kartką po faulu na Federico Peluso

• Po raz kolejny dobra okazja Juventusu, jednak Mirko Vucinić nie trafił w piłkę po wrzutce Sebastiana Giovinco z prawej strony

• Blerim Dzemaili zmienia Miguela Britosa, który ucierpiał w starciu z Inlerem w pierwszej połowie

• Wracamy na boisko - jak na razie remis.

• To pierwsza bramki Chielliniego w tym sezonie, obrońca Juventusu wrócił dziś do składu po kontuzji

• GOOL! Giorgio Chiellini po dośrodkowaniu Andrei Pirlo pokonuje de Sanctisa!

• Świetna okazja Sebastiana Giovinco, ale jego strzał obronił Morgan de Sanctis

• Kolejny strzał Hamsika, ale znów ponad bramką Juventusu. Jak na razie częściej przy piłce gospodarze dzisiejszego spotkania.

• Pierwszy strzał gospodarzy - Marek Hamsik uderza jednak ponad bramką Buffona

• Piłkarze Napoli rozpoczęli właśnie spotkanie!

• Edinson Cavani nie zdobył bramki już od 495 minut - Urugwajczyk przełamie dziś swoją niemoc strzelecką?Edinson Cavani

• Od tego spotkania może zależeć sprawa mistrzowskiego tytułu - wygrana przybliży Juventus do 29. tytułu, natomiast zwycięstwo Napoli przedłuży rywalizację o Scudetto