SSC Napoli

3

Juventus Turyn

3

• Byliśmy dzisiaj świadkami emocjonującego spotkania! Pierwsza połowa należała do Napoli, jednak w drugiej za odrabianie strat wziął się Juventus i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. Z przebiegu całego spotkania, można uznać taki rezultat za sprawiedliwy!

• Koniec spotkania! Ostatecznie remis 3:3!

• Del Piero miał kontakt z piłką i znalazł się na przeciw bramkarza, był jednak na spalonym.

• Na ostatnie dwie minuty wszedł Del Piero, zmieniając Vucinicia.

• Trzy minuty doliczone.

• Druga zmiana w Juve. Quagiarella zmienia Matriego.

• Na prawej strony szarżował Vucinić, ale jego dośrodkowanie było zbyt głębokie, i piłka minęła bramkę.

• Ostatnia zmiana w Napoli. Dossena za Zunigę.

• Pazienza wchodzi w miejsce Pepe.

• Rzut wolny z lewej strony pola karnego Juve. Wrzucał płasko Lavezzi, ale głową wybił piłkę Vucinić.

• Kolejna akcja Juve, piłka przeszła jednak obok słupka bramki gospodarzy po strzale Chielliniego.

• Pepe przedryblował pół boiska, odegrał sobie piłkę od nogi Fernandeza w polu karny, i uderzył przy słupku obok bezradnego bramkarza. Kapitalna akcja!

• Goooooooooool! Pepe i jest remis!

• Doskonała okazja dla Juve, ale Chiellini uderzył za słabo, i De Sanctis bez trudu złapał piłkę.

• Rzut wolny dla Napoli, ale Buffon radzi sobie z płaskim strzałem.

• Fernandez za Aronicę.

• Dwa rzuty rożne dla Juve, ale bez efektu.

• Była okazja na wyrównanie, niewiele zabrakło by po akcji Pepe gola zdobył Vucinić.

• Dobre podanie z prawej strony, piłka trafiła na długim słupku do Estigarribii, który mimo interwencji de Sanctisa zdobył bramkę.

• A jednak gramy dalej! Estigarribia i jest 3:2!

• Schodzi bohater Napoli, Pandev. W jego miejsce Mario Alberto Santana.

• Idealnie przyjął piłkę w polu karnym Pandev, obrócił się z nią w asyście Bonucciego i uderzył przy słupku. Kolejny błąd obrony Juventusu przekreśla praktycznie szanse zespołu na dobry rezultat.

• Maggio do Pandeva i jest 3:1. Już chyba po meczu.

• Kontra Napoli, ale Hamsik źle podał i poradzili sobie obrońcy.

• Juventus dominuje w drugiej połowie, ale nie stwarza sobie kolejnych dogodnych sytuacji.

• Bolucci fauluje przed polem karnym i powinna być żółta kartka, a w efekcie czerwona. Sędzia jednak nie zareagował.

• Żółta kartka dla Vidala za faul.

• Lavezzi wbiegł z lewej strony w pole karne, znalazł miejsce między obrońcami, ale uderzył wprost w Buffona, który pewnie złapał piłkę.

• Vucinić ładnie zagrał do Matriego, ale Cannavaro uprzedził napastnika Juventusu.

• Przebojowe wejście Vucinicia w pole karne i strzał, ale na rzut rożny wybija De Sanctis.

• Hamsik zdecydował się sam wykończyć akcję, ale zrobił to źle i od bramki Buffon.

• Ożywił się Juventus, próbuje teraz iść za ciosem. Zaryzykował teraz Matri, uderzając piłkę po gwizdku, ale nie dostał drugiej kartki.

• Vidal bardzo ładnie zagrał po ziemi w pole karne, tam zamknął akcję Matri pewnie pokonując De Sanctisa.

• Bramka kontaktowa dla Juve! Matri! Mecz się jeszcze nie skończył!

• Pierwsza akcja Juve po przerwie. Vucinić próbował zagrać dobrze do Pepe, ale piłka w rękach de Sanctisa.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej części gry. Na razie w pełni zasłużenie prowadzi Napoli.

• Jedną minutę dłużej potrwa pierwsza połowa.

• Jeszcze daleka piłka od bramkarza do Lavezziego, ale ten na spalonym.

• ... i Lichtsteiner.

• Kolejne starcie na boisku. Żółtą kartkę dostał Hamsik...

• Napoli - Juventus Turyn Na razie Juventus ma duże problemy, by stworzyć sobie dogodną okazję.

• Kilka błędów w obronie Juve, piłka trafiła do Pandeva, który uderzył po długim rogu i pokonał Buffona. Mecz nie układa się dobrze dla gości.

• Pandev i 2:0. Bardzo słabo gra obrona Juve.

• Doszło do starcia Gargano z Matrim. Pretensje miał zwłaszcza zawodnik Juve, ale skończyło się bez kartek.

• Żółta kartka dla Matriego.

• Vidal szarżował, ale ucierpiał w starciu i przez chwilę leżał na boisku. Sędzia uznał, że nie było faulu, a za protesty żółtą kartkę otrzymał Bonucci.

• Upadł Pandev w polu karnym, jednak tym razem o rzucie karnym mowy być nie mogło.

• Estigarribia wbiegł z lewej strony w pole karne i uderzył na krótki słupek. Strzał był niezły, ale zbyt dobrze ustawiony był bramkarz Napoli by dać się zaskoczyć.

• Kolejna wrzutka w pole karne Juve, tym razem z prawej strony, tym razem piłka przeszła jednak przez całą "szesnastkę".

• Vucinić słusznie domagał się rzutu rożnego, jednak mimo iż zawodnik Napoli ręką! wybił piłkę za linię końcową, od bramki de Sanctis. Kolejny błąd sędziego, tym razem na niekorzyść Juve.

• Pandev wykorzystał nieporadność obrońców Juve i wbiegł w pole karne i uderzył na bramkę. Z kłopotami obronił jednak Buffon.

• Estigarribia wrzucił piłkę w pole karne Napoli z lewej strony, ale z kłopotami wyłapał ją De Sanctis.

• Rozpędzone Napoli ciągle w natarciu.

• Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Juve i tym razem nie ma już wątpliwości. Bramka Hamsika uznana!

• Dobra wrzutka w pole karne Juve, jednak radzą sobie obrońcy. Na piłkę czyhał już Hamsik.

• Żółta kartka dla Maggio.

• Sporo kontrowersji było przy rzucie karnym, ponieważ nie bardzo wiadomo, dlaczego sędzia nakazał go powtórzyć. Co prawda wbiegało w pole karne dwóch zawodników Napoli, ale w momencie oddania strzału byli na równo z linią.

• Żółta kartka dla Pandeva za symulowanie.

• Hamsik trafił, a jednak sędzia nakazał powtórzenie rzutu karnego i tym razem Hamsik spudłował. Ciągle remis!

• Rzut karny dla Napoli po faulu Pirlo na Lavezzim!

• Akcja Juve, ale tym razem Vucinić na spalonym.

• Ponownie Pirlo, tym razem z rzutu rożnego, ale dobrze interweniuje De Sanctis.

• Rzut wolny dal Juve sprzed pola karnego. Wrzucił piłkę w pole karne Pirlo, ale na rzut rożny Campagnaro.

• Vucinic dostał piłkę na 12 metrze i uderzył z ostrego konta po długim rogu, ale piłka minęła bramkę. Jak na razie najlepsza okazja Juve!

• Akcja z prawej strony pola karnego Juve, ale Lavezzi nie utrzymał piłki w polu gry. Od bramki Buffon.

• Dobra akcja Juve, ale Pepe uderzył obok bramki De Sanctisa.

• Próbował przedrzeć się Matri, ale powstrzymali go rywale.

• Pierwsza wrzutka w pole karne Buffona, ale pewnie łapie bramkarz Juve.

• Początek spotkania.

• Juventus mimo spotkania rozegranego mniej przewodzi obecnie ligowej stawce. Dzisiaj może powiększyć przewagę nad Milanem i Udinese.

• Rezerwowymi gospodarzy są: Andrea Dossena, Mario Santana, Giuseppe Mascara, Blerim Dzemaili, Antonio Rosati, Ignacio Fideleff i Federico Fernandez. Na rezerwie w zespole Juventusu zasiądą natomiast Alessandro Del Piero, Fabio Quagliarella, Marco Storari, Michele Pazienza, Milos Krasic, Paolo De Ceglie i Emanuele Giaccherini.

• Znamy już składy obu zespołów, za kwadrans pierwszy gwizdek sędziego.

• Witamy w relacji z zaległego spotkania 11. kolejki Serie A pomiędzy Napoli i Juventusem Turyn. Przypomnijmy, że w pierwotnym terminie, 6 listopada, spotkanie nie odbyło się z powodu złych warunków atmosferycznych.