0

Arsenal Londyn

1

• Po słabym meczu Arsenal wygrał z Newcastle 1:0.

• Walcott zbyt egoistycznie podszedł do sytuacji sam na sam z bramkarzem i trafił w słupek!!

• 4 minuty dolicza sędzia

• Pogubił się przez moment Howard Webb. Już jednak opanował sytuację i od autu rozpocznie Arsenal,

• Słabe spotkanie dziś oglądamy. Oprócz pierwszych 10 minut drugiej połowy nic ciekawego w tym spotkaniu się nie dzieje, Kibice głównie Arsenalu mogą czuć się zawiedzeni.

• Podolski jednak trafia piłką w mur

• Będzie doskonała okazja dla Arsenalu. Cazorlla faulowany około 25 metrów od bramki.

• Druga zmiana w zespole gospodarzy staje się faktem. Marveaux na boisku

• Zaraz będzie kolejna zmiana w zespole Newcastle

• Znów spadło tempo meczu. Dużo biegania w środku boiska

• Ładna akcja Ben Arfy zatrzymana przez Sagne na linii pola karnego.

• Ładny powrót Cazorly zatrzymał akcję Newcastle

• Kontuzjowany Cabaye opuszcza boisko a w jego miejsce Anita

• Arsenal po zdobyciu bramki cały czas w natarciu. Zupełnie inaczej prezentują się goście niż w pierwszych 45 minutach

• Świetne podanie do Walcotta, którego uprzedza bramkarz gospodarzy.

• Dość niespodziewanie goście wyszli na prowadzenie, które bardzo może odmienić losy tego meczu.

• G o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Laurent Koscielny niespodziewanie znalazł się przed bramką Harpera i strzałem z woleja pokonał Harpera!!!

• Szczęsny odważnym wyjściem na linii pola karnego zatrzymuje rywala

• Mocnych słów w przerwie meczu musiał użyć Wegner bo jego drużyna rozpoczęła bardzo zdecydowanie.

• Kapitalny początek drugiej połowy. Po złym wybiciu piłki przez Harpera Walcott uderza z narożnika pola karnego. Bramkarz gospodarzy jednak poradził sobie z obroną tego uderzenia.

• Gramy!!

• Wracamy oby na lepszą drugą część meczu

• Howard Webb kończy męczarnie obu drużyn zapraszając zawodników do szatni. Oby druga połowa była ciekawsza.

• 120 sekund dolicza arbiter

• Debuchy uprzedził pod bramką Harpera Podolskiego wybijając piłkę za linię końcową

• Podolski po zagraniu Rosickyego wychodzi sam na sam z Harperem ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną. Jednak powtórki wykazały, że asystent Webba się pomylił.

• Rosicky fauluje Ben Arfe i ogląda kartkę

• Ostatnie 10 minut pierwszej słabej połowy.Zobaczymy jeszcze gole w tej części spotkania?

• Gutierrez taktycznie fauluje Walcotta i ogląda żółtą kartkę nr 1 w tym spotkaniu

• Źle w pierwszych 20 minutach 1. połowy gra Arsenal. Z przebiegu gry wynika, że na wyniku zależy bardziej gospodarzom, którzy nie grają już o nic niż mającemu znów szanse na bezpośredni awans do Champions League Arsenalowi

• Gibbs sfaulowany w walce o piłkę przez Taylora i akcję zacznie Szczęsny

• Zwija się z bólu Gutierrez po starciu z jednym z rywali

• Pierwszy kwadrans za nami. Spotkanie w żaden sposób nie może powalić na kolana.

• Gouffran indywidualnie próbował się przedrzeć w pole karne Szczęsnego ale w finalnym etapie akcji zagrywa niedokładnie

• Cazorla do Koscielnego z rzutu rożnego ale obrońca gości nie trafia głową w piłkę

• Za nami pierwsze 10 minut spotkania. Dużo biegania, dużo gry w środku ale strzałów niewiele

• Chelsea prowadzi już z Evertonem 1:0 a więc piłkarze Beniteza postanowili wziąć sprawę w swoje ręce.

• Yanga-Mbiwa ładnie pobiegł prawą stroną, dośrodkował w pole karne do Cisse, który źle trafił w piłkę i ta przeleciała nad bramką.

• Mamy pierwsze uderzenie na bramkę. Walcott uderza z powietrza na bramkę Harpera wysoko nad poprzeczką

• Spokojny początek spotkania z lekką przewagą Kanonierów

• Arsenal odważnie rozpoczął ten mecz. Gospodarze schowani na swojej połowie

• Dwa ostatnie spotkania Newcastle na swoim stadionie to 0 punktów 0 bramek zdobytych 9 straconych. Czy dziś będzie lepiej?

• Spotkanie zaczynają gospodarze

• Zawodnicy na boisku, za moment początek spotkania

• Sędzią głównym tego spotkania jest Howard Webb.

• Pod koniec grudnia Arsenal wygrał z Newcastle aż 7:3

• Czekamy na rozpoczęcie spotkań ostatniej serii spotkań. Pierwsze gwizdki arbitrów na wszystkich stadionach o godzinie 17.

• Korespondencyjny pojedynek o prawo startu w Lidze Mistrzów rozegra się pomiędzy Arsenalem i Chelsea. Piłkarze Rafy Beniteza są jednak w lepszej sytuacji, ponieważ w tabeli mają 2 punkty więcej od zawodników Arsene Wegnera.

• Rezerwowi gości: T. Vermaelen, J. Wilshere, O. Giroud, A. Oxlade-Chamberlain, Nacho Monreal, Ł. Fabiański, Y. Gervinho

• Ławka rezerwowych gospodarzy: D. Simpson, V. Anita, J. Perch, S. Marveaux, G. Obertan, J. Alnwick, A. Campbell

• Przed nami ostatnia kolejka w angielskiej Premier League. Dziś na dwóch stadionach dojdzie do pasjonującej walki o start w Lidze Mistrzów.. Jedno ze spotkań będziemy właśnie relacjonować w tej relacji.