Newcastle United

0

Chelsea Londyn

3

• Koniec spotkania!! Chelsea zasłużenie pokonuje Newcastle 3:0. Mecz był toczony w bardzo szybkim tempie, nie brakowało w nim emocji, walki i co najważniejsze bramek. Dzięki temu zwycięstwu Chelsea, przynajmniej na 24 godziny, wskakuje na trzecie miejsce w tabeli. Za śledzenie RELACJI LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Sędzia doliczył 4 minuty do drugiej połowy

• Torres wyszedł na doskonałą pozycję, ale zamiast oddać strzał wdał się w drybling, tak się zamieszał że nie był w stanie oddać strzału, wypatrzył dobrze ustawionego Kalou, odegrał mu, a Kalou nie pozostało nic innego jak wpakować piłkę do bramki

• Kalou za Mate

• Ależ okazja dla gospodarzy!! Ba przepchnął się z Cechem, piłka spadła pod nogi młodszego z braci Ameobi, ten bez zastanowienia strzelił, ale piłkę z linii bramkowej wybił Terry

• Mata otrzymał dobre podanie w polu karnym, ale źle przyjął sobie piłkę i jego uderzenie przeleciało obok prawego słupka

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego wpadło wprost na głowę Drogby, który ją wybił

• Ostatnia zmiana w Newcastle. Sammy Ameobi za Loevenkrandsa

• Ameobi dobrze ograł Ivanovica, ale Serb w porę się pozbierał i zablokował jego dośrodkowanie. Rzut rożny dla gospodarzy

• Błąd popełnił Ryan Taylor, który zagrał wprost pod nogi Maty, ale Hiszpan zamiast od razu uderzać na bramkę, wdał się w drybling i stracił piłkę na rzecz Obertana

• Kontra Chelsea, Sturridge odegrał do Ramiresa, Brazylijczyk wyszedł sam na sam z Krulem, który wychodzi zwycięsko z tego pojedynku. Rzut rożny dla Chelsea

• Poprzeczka ratuje gości przed utratą bramki po strzale Drogby!!

• Terry wybił piłkę na rzut rożny

• Drogba otrzymał doskonałą piłkę w polu karnym, ale napastnik "The Blues" w sytuacji sam na sam z Krulem uderzył w boczną siatkę.

• Loevenkrands przerzucił piłkę do Obertana, ten odegrał do Ameobiego, ale strzał napastnika "Srok" zablokowany przez Lamparda

• Newcastle zamknęło gości na własnej poły jednak nie mogą sforsować ich obrony

• Ameobi zgrał piłkę do Loevenkrandsa, ten odegrał do Ryana Taylora, ale jego dośrodkowanie zablokował Luiz

• Długa piłka od Maty do Drogby, ale zbyt niecelnie i obrońcy rozpoczynają kolejną akcje gospodarzy

• Jedna zmiana w przerwie meczu. Za Ben Afre wszedł Shola Ameobi

• Chelsea rozpoczyna drugą połowę spotkania!!

• Piłkarze wychodzą już na drugą połowę spotkania

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Póki co jesteśmy świadkami znakomitego spotkania, w którym nie brakuje emocji, walki i pięknych akcji. Gospodarze, po bramce Drogby, przegrywają z Chelsea. Jednak jest to najniższy wymiar kary, ponieważ goście mieli jeszcze kilka świetnych okazji do zdobycia bramki (m.in. rzut karny zmarnowany przez Laparda). Na przeszkodzie stawały źle ustawione celowniki, słupki lub świetne interwencje Krula. "Sroki" też stworzyły parę dogodnych okazji by zdobyć bramkę, ale w najważniejszych momentach brakowało im dokładności lub na posterunku był Cech. Jeżeli gra nadal będzie tak wyglądać to po przerwie czekają nas równie wielkie emocje. Na drugą połowę zapraszam za niespełna 15 minut!

• Koniec pierwszej połowy!!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę poza pole karne wybił Terry

• Dośrodkowanie Guthrie'a zablokowane przez Ivanovica i rzut rożny dla "Srok"

• Rzut rożny dla gości. Mata w pole karne, ale wprost w ręce bramkarza

• Mata wyrzucił piłkę z autu, Cole mu ją odegrał. Hiszpan dośrodkował w pole karne, gdzie najlepiej znalazł się Droga, wygrał pojedynek główkowy z Perchem i pewnie pokonał Krula

• GOOOOL!! Didier Drogba

• Mata rozpoczął rajd po prawej stronie, zszedł do środka boiska, oddał strzał, ale został on zablokowany przez obrońców

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę wybił Luiz, ta wpadała pod nogi Stevena Taylora, ale jego strzał lepiej zostawić bez komentarza

• Ależ okazja dla gospodarzy. Dośrodkowywał Guthrie, Ba uderzył głową, piłka odbiła się od słupka, chcąc ją wybić Terry trafił w Luiza i niewiele brakowało by wpadła bramka samobójcza. Rzut rożny dla Newcastle

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy, za Colocciniego wszedł Perch

• Dośrodkowanie Obertana, wspaniałe uderzenie głową Ba, ale Cech był tam gdzie być powinien i ratuje swój zespół przed stratą bramki!!

• Ależ mecz dzisiaj rozgrywa Sturridge'a. Po raz kolejny wygrał pojedynek tym razem z Ryanem Taylorem, ale jego strzał trafił w boczną siatkę

• Mata do Sturridge'a, ten minął Stevena Taylora jak dziecko i wyszedł sam na sam z Krulem, ale to Holender wyszedł zwycięsko z tego pojedynku

• Sturridge uderzył z około 22 metrów, ale obok prawego słupka bramki

• Sturridge podał do Maty, ale Hiszpan źle przyjął sobie piłkę i jego strzał zablokowali obrońcy.

• Za nami 17 minut tego spotkania, a mieliśmy już tyle emocji że można by nimi obdzielić nie jeden mecz. To Newcastle ma przewagę, ale to Chelsea miała lepsze okazje do zdobycia bramki. Miejmy nadzieję, że tempo meczu nie spadnie i dalej będziemy świadkami fantastycznego spotkania