Newcastle United

1

Manchester City

1

• Spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Pierwszego gola zdobył Sergio Aguero, natomiast gospodarze wyrównali za sprawą precyzyjnego trafienia od słupka Vurnona Anity. Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu.

• Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na St James' Park.

• Moussa Sissoko ukarany żółtą kartką za nadmierną ostrość w grze.

• Kolejne ataki podopiecznych Rafaela Beniteza, ale goście skutecznie bronią się wybijając piłki na aut.

• Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Ayoze Perez, wchodzi Rolando Aarons.

• Sędzia Kevin Friend dolicza aż 5 minut do drugiej połowy.

• Eliaquim Mangala zostaje ukarany żółtym kartonikiem za nieprzepisowe powalenie rywala. Niebezpieczny rzut wolny dla Newcastle.

• Sroki zwietrzyły swoją okazję i groźnie atakują w obrębie pola karnego gości.

• Zdecydowany atak The Citizens. Przypadkowe uderzenie sparował na rzut rożny Karl Darlow.

• Cheick Tiote fauluje Wilfrieda Bonego na środku boiska.

• Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Jesus Navas, wchodzi Wilfried Bony.

• Atak pozycyjny gości. Mądrze rozgrywane podania w obrębie pola karnego gospodarzy.

• Kibice na St James' Park domagają się od swoich piłkarzy większego zaangażowania na boisku.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Andros Townsend, wchodzi Georginio Wijnaldum.

• Szybka kontra ze strony gospodarzy, ale też szybka strata piłki. Piłkarze z Manchesteru próbują uspokoić swoją grę.

• Szybki atak gości. Mamy trzeci rzut rożny dla The Citizens.

• Kevin De Bruyne miał dogodną okazję, gdy oddał strzał z dystansu. Jego uderzenie było skierowane w środek bramki, ale Karl Darlow był na posterunku.

• Druga zmiana w drużynie gości: schodzi Yaya Toure, wchodzi Fernandinho.

• Podopieczni Rafaela Beniteza przyśpieszyli rozgrywanie swoich akcji na połowie rywala.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Fabian Delph , wchodzi Raheem Sterling.

• Szansa na objęcie prowadzania przez popularne Sroki nie doszła do skutku, bowiem dośrodkowanie po rzucie wolnym pewnie wyłapuje Joe Hart.

• Vincent Kompany został ukarany za utrudnianie gry przeciwnikowi. Niebezpieczny rzut wolny w narożniku pola karnego gości.

• Zamieszanie z wrzutami z autu na połowie gości.

• Szybka akcja gości zakończona celnym strzałem Sergio Aguero w środek bramki gospodarzy.

• Posiadanie piłki: Newcastle United (42%) - Manchester City (58%)

• Składna akcja po stronie gospodarzy, ale ostatnie podanie zablokowane przez obrońcę The Citizens. Rzut rożny dla Srok.

• Kolejne akcje od swojej połowy rozpoczęli goście.

• Druga żółta kartka w tym meczu. Ukarany za podcięcie rywala został Ayoze Perez.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Papiss Demba Cisse , wchodzi Aleksandar Mitrovic.

• Piękna parada Karla Darlowa po uderzeniu Jesusa Navasa. Pierwszy rzut rożny dla gości.

• Podopieczni Manuela Pellegriniego podkręcili tempo swoich ataków w obrębie pola karnego gospodarzy.

• Sędzia Kevin Friend nie dopatrzył się faulu na Sergio Aguerze.

• Sroki czujnie wyczekują piłkarzy z Manchesteru na swojej połowie.

• Dośrodkowanie Androsa Townsenda pewnie łapie golkiper gospodarzy.

• Aleksandar Kolarov fauluje w narożniku pola karnego Androsa Townsenda.

• Na razie bez zmian w obu drużynach.

• The Magpies rozpoczynają drugą połowę.

• Do przerwy na St James' Park mamy remis. Pierwszego gola zdobył Sergio Aguero, natomiast gospodarze wyrównali za sprawą precyzyjnego trafienia od słupka Vurnona Anity. Zapraszam na 15 minut przerwy.

• Koniec 1. połowy.

• Do pierwszej połowy sędzia doliczył 1. minutę.

• Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu. Arbiter zdecydował się pokazać żółty kartonik Vurnonie Anicie za utrudnianie gry przeciwnikom.

• Złe wznowienie piłki z autu gości przejął szybko Cheick Tiote, ale jego dośrodkowanie pewnie złapał golkiper z Manchesteru.

• Cały atak gości zakończył się trzecim spalonym.

• Kolejny atak pozycyjny gości. Piłka wędruję raz z jednej, raz z drugiej strony. Gospodarze bronią na swojej połowie całą drużyną.

• Podopieczni Manuela Pellegriniego próbują uspokoić sytuację i rozgrywają piłkę na swojej połowie.

• Ayoze Perez próbował przelobować Joe Harta, ale ten czujny na posterunku.

• Gospodarze poczuli wiatr w żaglach i rzucili się do kolejnego ataku, a kibice dopingują jeszcze głośniej!

• Ale piękna akcja Newcastle United! Vurnon Anita od słupka na 1:1! Szał na trybunach St James' Park!

• Strata piłki gości z Manchesteru na środku boiska. Piłkę przejął Papiss Demba Cisse, ale jego strzał w środek bramki obronił Karl Darlow.

• Niecelne podanie Paula Dummetta do Papissa Demby Cisse . Piłka od bramki gości.

• Rzut wolny po faulu na Ayoze Perezie w środku boiska.

• Atak pozycyjny gospodarzy, ale równie szybka ich strata.

• Poważny błąd obrońcy Newcastle, po którym piłkę przejął Kevin De Bruyne, ale jego strzał poleciał obok bramki Karla Darlowa.

• Podopieczni Rafaela Beniteza powoli odzyskują posiadanie piłki w środku boiska.

• Wybiła 18. minuta spotkania i słyszymy oklaski kibiców gospodarzy dla dwóch zmarłych kibiców Newcastle, którzy zginęli w katastrofie lotniczej.

• Sędzia liniowy nie zauważył spalonego i ten gol nie powinien zostać uznany.

• Gol! Gol! Gol! Sergio Aguero! 1:0 dla Manchesteru City!

• Niebezpieczny rzut wolny w narożniku pola karnego Newcastle.

• The Citizens od dłuższego czasu konstuują akcję na stronie przeciwnika.

• Seria spalonych podopiecznych Manuela Pellegriniego.