0

Sunderland

3

• Dziękuję za relację, żegna się Karol Wojnarowski.

• Koniec spotkania! Dość nieoczekiwanie Newcastle wysoko przegrywa u siebie z Sunderlandem 0:3. Przewaga gospodarzy zdała się na nic. Kontrataki drużyny Paolo Di Canio udały się w stu procentach. Sunderland znacznie zwiększył swoje szanse na utrzymanie w Premier League.

• Jeszcze rzut wolny dla Sunderlandu i szansa na czwartą bramkę, ale Sessegnon nie spieszy się z rozegraniem stałego fragmentu

• Sędzia Howard Webb dolicza do drugiej połowy meczu aż 6 minut

• Nieśmiałe próby zdobycia honorowej bramki przez Newcastle kończą się jeszcze przed polem karnym. Sunderland spokojnie kontroluje wydarzenia boiskowe

• Akcję rozpoczął Sessegnon rajdem ze środka boiska, później znalazł na 16.metrze Davida Vaughana, który bez namysłu uderzył lewą nogą idealnie w okienko bramki Elliotta! Fantastyczne uderzenie

• Ależ bramka!!! 0:3!

• Pechowy strzał Jonasa Gutierreza, który trafił piłką w Papissa Cisse

• Adam Johnson został ukarany żółtą kartką za zdjęcie koszulki po bramce

• A widok radości Paolo Di Canio prawdopodobnie obiegnie sportowe serwisy całego świata

• Kapitalna indywidualna akcja Adama Johnsona, zejście z prawej strony do środka i piękny strzał lewą nogą w długi róg bramki Elliotta!

• Rozpoczynamy drugą połowę, od środka gracze Newcastle

• Howard Webb kończy emocjonującą pierwszą część spotkania. Prowadzi Sunderland, ale jednak przewagę wciąż mają gospodarze. Świetnie spisuje się jednak Simon Mignolet. Zostańcie z nami, wracamy za kwadrans.

• I Taylor za nadmierną agresję otrzymuje żółtą kartkę

• Pierwsza sprzeczka między zawodnikami, wszystko z powodu faulu Stevena Taylora na Simonie Mignolecie

• 3 minuty doliczone przez Howarda Webba, trwa napór gospodarzy

• Kolejna kartka, tym razem Papiss Cisse źle potraktował Phila Bardsleya

• Kapitalne dośrodkowanie, świetnie do strzału głową doszedł Sebastian Larsson, ale dobrze obronił Tim Krul

• Rajd Sessegnona zatrzymany przez obrońców Newcastle, kolejna szansa gości na zagrożenie bramki Krula

• Danny Rose ukarany żółtą kartką za ostre wejście w Mathieu Debuchy'ego

• Teraz z kolei Danny Graham ucierpiał przy strzale, staranował go Mapou Yanga-Mbiwa

• Gouffran przy strzale głową zderzył się z Carlosem Cuellarem, chwila przerwy

• Cóż teraz wybronił Simon Mignolet! Znów Papiss Cisse niepilnowany na 15.metrze od bramki strzelał po ziemi, a Belg wyciągnął się jak struna i obronił ten strzał

• I mogła być błyskawiczna odpowiedź! Papiss Cisse był sam na sam, ale zatrzymał go Mignolet!

• Wszystko rozpoczął Jonas Gutierrez, który podarował piłkę McCleanowi w okolicach środka boiska. Szkot na 30.metrze zauważył Sessegnona, który pobiegł w stronę bramki i z 18 metrów strzałem po ziemi pokonał Tima Krula