Niemcy

2

Holandia

2

• Koniec! Holendrzy pokazują wielki charakter i to oni wygrywają grupę Ligi Narodów! Wielki powrót, wielkiej drużyny!

• Świetnie podanie w pole karne, do którego dochodzi stoper Liverpoolu i z bliskiej odległości nie daje szans Neuerowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Coś niesamowitego! Virgil Van DIjk zdobywa bramkę i na ten moment to Holandia wskakuje na pierwszą pozycję w grupie!

• Marco Reus znakomicie podał do Thilo Kehrera, który fatalnie kiksuje i piłka mija bramkę!

• Cudowne trafienie gracza Sevilii! Opanował sobie piłkę na 17 metrze, obrócił się i bez zastanowienia huknął w samo okienko bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Quincy Promes daje nadzieje kibicom Holandii!

• Leon Goretzka wchodzi na boisko, w miejsce Leroya Sane.

• Depay oddał strzał, po którym piłka ląduje na bocznej siatce.

• Memphis Depay po raz kolejny marnuje dzisiaj stały fragment gry. Jego podania nie dochodzą do celu.

• Zakotłowało się pod bramką Cilessena, tylko że zabrakło uderzenie ze strony Leroya Sane!

• Joshua Kimmich jest kolejnym graczem Niemiec, który ogląda żółtą kartkę.

• Zmiana również w drużynie gospodarzy. Thomas Mueller notuje swój 100 występ w reprezentacji, a z murawy schodzi Serge Gnabry.

• Dość nietypowa zmiana w ekipie Oranje. Javairo DIlrosun, który zmienił kontuzjowanego Ryana Babela musi opuścić murawę z powodu urazu. Zmienia go Luuk De Jong.

• To była ostatnia akcja piłkarza RB Lipsk. Zmienia go Marco Reus.

• Timo Werner wyszedł sam na sam z bramkarzem rywali, tylko że jego strzał mija bramkę!

• Tonny Vilhena wchodzi na murawę. Boisko opuszcza Georgino Wijnaldum.

• Quincy Promes uderzył na bramkę, ale Manuel Neuer nie miał żadnych problemów z obroną tego strzału.

• Memphis Depay przewraca się w polu karnym rywala, ale jedyne gwizdy jakie słychać na stadionie to te z trybun.

• Toni Kroos ukarany żółtą kartką

• Szybka akcja gospodarzy na samym początku drugiej części, jednak strzał Gnabryego ląduje w rękawicach CIlessena.

• Holendrzy rozpoczynają drugą połowę od środka!

• Koniec pierwszej połowy! Reprezentacja Niemiec spokojnie wygrywa z walcząca o Final Four Holandia!

• Javairo Dilrosun debiutuje w pomarańczowych barwach, a zmienia kontuzjowanego Ryana Babela

• Ryan Babel trzyma się z mięsień dwugłowy... chyba będzie konieczna zmiana

• Nico Schulz dograł na głowę Gnabry'ego i zabrakło dosłownie kilku centymetrów! Było bardzo blisko!

• Georginio Wijnaldum za brutalny faul zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

• Swobodna wymiana podań zaprezentowana przez Niemców. Zabrakło jednak strzału na bramkę rywala.

• Ależ bliski zdobycia bramki byli teraz gracze gości! Po dograniu Promesa prawie wpadła bramka samobójcza! Niklas Sule przeniósł piłkę nad własną bramką.

• Serge Gnabry mocno uderzył na bramkę, ale trafił prosto w bramkarza Holandii.

• Ryan Babel otrzymał bardzo dobre podanie, jednak z dużą łatwością dał sobie odebrać futbolówkę.

• Mats Hummels podłączył się do akcji ofensywnej. Stoper Bayernu próbował prostopadłym podaniem obsłużyć Schulza, ale piłka nie dotarła do celu.

• Van Dijk zdołał przerwać akcję swoich rywali. Gospodarze nie dają pograć swoim przeciwnikom.

• Przepiękne podanie Toniego Kroosa, prosto na nogę Leroya Sane, który spokojnie mija De Ligta i Cillessen zostaje pokonany po raz drugi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Leroy Sane! 2:0!

• Memphis Depay uderza prosto w mur. Fatalnie zmarnowana okazja.

• Mats Hummels fauluje rywala tuż przed swoim polem karnym! Będzie dogodna okazja dla Oranje i żółta kartka dla stopera Bayernu.

• Idealna wręcz akcja NIemców! Po szybkiej wymianie podań Timo Werner uderzył z 17 metra i nie dał szans bramkarzowi FC Barcelony!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! TImo Werner otwiera wynik tego meczu!

• Pierwsza akcja gości, jednak Antonio Ruediger zdołał przerwać akcję Depaya.

• Marten de Roon znakomicie przerwał akcję rywala. Podanie Kroosa już szybowało w stronę Sane.

• Thilo Kehrer popędził prawym skrzydłem, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Sędzia dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Zespoły wychodzą na murawie! Zaraz usłyszymy hymny obu krajów!

• Stadion Schalke jest znakomicie przygotowany! Wygląda dzisiaj perfekcyjnie!

• Holendrzy grają dzisiaj bardzo ważny mecz i to nie tylko dla siebie. Zwycięstwo pozwoli im wskoczyć na pierwsze miejsce w tabeli i awansować do final four, ale także może dać to dużo radości.... polskim kibicom. Porażka Niemiec zapewni naszej reprezentacji miejsce w pierwszym koszyku przy losowaniu do eliminacji Mistrzostw Europy!

• Witam Państwa bardzo serdecznie! Już za 20 minut reprezentacje Niemiec i Holandii rozpoczną swój ostatni mecz tego sezonu Ligi Narodów!