• Byliśmy świadkami niespodzianki. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w Ekstraklasa.net!

• Koniec!!!! Węgrzy wygrywają 1:0. Zapowiada się bardzo ciekawy rewanż!

• To chyba ostatni rzut wolny dla gospodarzy.

• Węgrzy mądrze oddalają niebezpieczeństwo od własnej bramki.

• Szalai opuszcza murawę. Na ostatnie sekundy zobaczymy Priskina.

• Niepotrzebnie Guzmics interweniował, kolejny korner dla gospodarzy. Arbiter doliczył 4 minuty.

• Dwa rzuty rożne dla Norwegów, ale broni Kiraly.

• Zamieszanie w polu karnym gości! Kiraly wyszedł! Pusta bramka, a jeden z gospodarzy trafia w poprzeczkę!

• Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Za Skjelbreda melduje się Pal Andre Helland.

• Kolejny korner dla Norwegów.

• Na trybunach świetnie bawią się kibice reprezentacji Węgier.

• Pedersen uderzył z szesnastego tuż obok słupka, dodatkowo będzie jedenasty rzut rożny dla gospodarzy!

• Goście bardzo głęboko się cofają, ale Norwedzy w głupi sposób tracą piłkę.

• Nagy ładnie się przebił, ale nieclenie dograł w polu karnym "Wikingów".

• Nic się nie zmienia. Dalej Węgrzy bardzo szybko pozbywają się futbolówki. Czy tak da się dziś wygrać mecz? Ciężkie zadanie.

• Kiraly ładnie złapał futbolówkę. Leciwy golkiper nieźle sobie radzi.

• Gergo Lovrencsics zmienia Dzsudzsaka.

• Schodzi Berget, a za niego zobaczymy Mohammeda Elyounossiego

• Adam Nagy zmienia strzelca jedynej bramki.

• Kiraly wypuszcza piłkę z rąk, ale jeden z defensorów wybija piłkę!

• Dziesiąty korner dla Norwegów.

• Jeszcze 20 minut rywalizacji.

• Węgierski mur nadal szczelny.

• Henriksen trafiony piłką, pozycja spalona.

• Norwegowie zdeterminowani. Prą, jak czołg do przodu!

• Elabdellaoui obdarowany "żółtkiem" za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Oj Węgrzy coraz dłużej są bezradni na murawie, będą potrzebne chyba zmiany.

• Marcus Pedersen zmienia Soderlunda.

• Nemeth skutecznie interweniował, będzie korner dla gospodarzy.

• "Wikingowie" długo utrzymują się przy piłce, ale co z tego?

• Który to już nieudany strzał Soderlunda?!

• Nemeth zagrywa do Dzsudzsaka strzał zawodnika Bursasporu broni fenomenalnie Nyland! Świetna kontra gości!

• Skuteczni w odbiorze podopieczni Storcka. Dużo pracy ma defensywa węgierska.

• Przyjezdni szybko tracą piłkę, ciężkie minuty Madziarów.

• Hoegli ruszył lewą stroną, futbolówka ląduje w polu karnym gości, ale po chwili Norwegowie odzyskują piłkę.

• Kiraly broni lekki strzał jednego z gospodarzy.

• Elabdellaoui zagrywa po raz kolejny w pole karne. Przyjezdni ponownie skupieni na defensywie.

• I Norwegowie szybko wywalczyli rzut rożny, ale nie zagrozili węgierskiej bramce.

• Zaczynamy drugą połówkę!

• Podopieczni Bernda Storcka krócej utrzymują się przy piłce, ale w najważniejszej statystyce prowadzą. Sporym zmartwieniem dla szkoleniowca reprezentacji Węgier może być fakt, że trzech zawodników ma na swoim koncie już żółte kartki.

• Koniec pierwszej części. W Oslo mamy niespodziankę, do przerwy Norwegia - Węgry 0:1.

• Kleinheisler dośrodkował w pole karne, piłka trafiła do Eleka, ale ten uderzeniem głową przenosi futbolówkę nad bramką!

• Kiraly łapie futbolówkę. Arbiter doliczył dwie minuty do pierwszej odsłony.

• Rzut wolny dla gospodarzy po chwili zamieniony na korner.

• Węgrzy zamknięci tuż przed własnym polem karnym.

• Nemeth uderzył głową zbyt słabo by zaskoczyć bramkarza gospodarzy.

• Jo Inget Berget zablokowany i rusza kontra przyjezdnych, którzy wywalczyli rzut z autu pod polem karnym Nylanda.

• Bjorn Johansen zablokowany przez Guzmicsa, a ten chwile później otrzymuje żółty kartonik za próbę przerwania akcji gospodarzy.

• Tettey do Omara Elabdellaoui`a, a piłkę wybijają defensorzy gości. bardzo aktywny prawy obrońca "Wikingów".

• Gospodarze oddali trzy strzały, ale dwukrotnie byli zablokowani, a raz napastnik Norwegów trafił obok bramki.

• Defensor Lecha Poznań fauluje i otrzymuje żółtą kartkę!

• Przyjezdni znowu szybko pozbywają się piłki.

• Soderlund otrzymał prostopadłą piłkę, ale w dogodnej sytuacji wprost w węgierskiego bramkarza!

• Rzut rożny dla Norwegów, a Kiraly na raty złapał piłkę.

• "Wikingowie" bardzo szybko próbują odrobić straty. Drugi moment, w którym goście są zepchnięci do defensywy.

• Młody Węgier otrzymał futbolówkę na prawej stronie pola karnego i uderzył bardzo mocno na bramkę zaskoczonego Nylanda. Futbolówka odbija się od słupka i wpada do siatki!!!!

• GOOOOL!!!! 0:1!!! Laszlo Kleinheisler!!!

• Było niebezpiecznie w polu karnym przyjezdnych, ale Kiraly nie musiał interweniować po rzucie wolnym gospodarzy.

• Zoltan Gera fauluje Tettey`a, żółty kartonik dla Węgra.

• Węgrzy coraz lepiej czują się w Oslo, ale nadal brakuje sytuacji bramkowych.

• Soderlund otrzymał piłkę na 40. metrze, popędził w stronę węgierskiej bramki, a po chwili uderzył niecelnie. Zły wybór Norwega.

• Pierwsza żółta kartka za atak od tyłu Tettey`a.

• Składna akcja gości zakończona beznadziejnym strzałem Dzsudzsaka.

• Balazs Dzsudzsak złapany na pozycji spalonej.

• Wszystko wskazuje na to, że przyjezdni otrząsnęli się po szturmie Norwegów.

• Soderlund padł w polu karnym, ale arbiter nakazuje grać dalej.

• Świetna atmosfera na obiekcie w Oslo, czekamy na bramki!

• Groźna odpowiedź przyjezdnych, którzy grają dziś w jednolitych białych strojach. Norwegowie występują w czerwono-granatowych kompletach.

• Laszlo Kleinheisler huknął z prawej strony pola karnego, ale świetnie broni Nyland!

• Goście bronią całym zespołem.

• Z rzutu wolnego zagrywali gospodarze i po chwili wywalczyli korner.

• Węgrzy zepchnięci do defensywy. Ciężko przyjezdnych wyjść z połowy.

• Per Ciljan Skjelbred otrzymał kapitalna piłkę, ale z 10. metra nie potrafił pokonać świetnie interweniującego węgierskiego bramkarza!

• Richard Guzmics faulował blisko pola karnego. Obyło się bez żółtej kartki, a z rzutu wolnego Norwedzy nie zagrozili bramce Kiraly`a.

• "Wikingowie" tracą piłkę pod polem karnym przyjezdnych, a po chwili po drugiej stronie boiska Węgrzy również zaliczają stratę.

• Pierwszy atak pozycyjny konstruują gospodarze.

• Od środka zaczynają Węgrzy! Gramy!

• Przed nami hymny państwowe, za kilka minut zaczynamy!

• rezerwowi Węgier: Bogdán, Megyeri – Vanczák, Pintér, de Almeida, Bosnjak, Nagy, Stieber, Böde, Lovrencsics, Nikolić, Priskin.

• ławka rezerwowych gospodarzy: Almenning Jarstein, André Hansen – S. Strandberg, Aleesami, Linnes, Nordtveit, Ødegaard, Valon Berisha, Pedersen, Veton Berisha, M. Elyounoussi, Helland.

• "Wikingowie" wygrali cztery z ostatnich pięciu pojedynków. Węgrzy zaledwie raz mogli cieszyć się z remisu.

• Jedni i drudzy do ostatniej chwili byli o włos od bezpośredniego wywalczenia promocji na francuski turniej. Norwedzy okazali się słabsi od Chorwatów, a Węgrów ubiegła Turcja.

• Za 30 minut początek rywalizacji. W wyjściowej jedenastce przyjezdnych dwóch piłkarzy na co dzień występujących w Ekstraklasie: Tamas Kadar (Lech Poznań) oraz Richard Guzmics (Wisła Kraków).

• Witamy serdecznie, już dziś zaczynają się baraże o Euro 2016. W Oslo, Norwegia zmierzy się z reprezentacją Węgier!