Norwich City

4

Liverpool FC

5

• KONIEC MECZU! CZEGOŚ TAKIEGO W TYM SEZONIE W PREMIER LEAGUE JESZCZE NIE BYŁO! LIVERPOOL OSTATECZNIE POKONAŁ NORWICH 5:4!

• Gooool! Adam Lallana! Co się dzieje na Carrow Road!

• Sebastien Bassong doprowadził do wyrównania strzałem w prawy dolny róg bramki Liverpoolu.

• Gooool! Sebastien Bassong!

• Sędzia doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.

• Boisko opuścił Alberto Moreno, zastąpił go Steven Caulker.

• Roberto Firmino oddał strzał tuż zza linii pola karnego, ale Declan Rudd broni.

• Zmiana w Norwich, Cameron Jerome wszedł za Stevena Naismitha.

• Norwich - LiverpoolNorwich - Liverpool

• Alberto Moreno nieprzepisowo zatrzymywał rywala i powinien zostać ukarany kartką. Sędzia okazał się łaskawy i oszczędził gracza The Teds.

• Kolejna zmiana w Liverpoolu. Jordan Henderson opuścił plac gry, zastąpił go Christian Benteke.

• Russell Martin źle wycofał piłkę, przejął ją James Milner i niepilnowany zdołał z łatwością przedostać się pod bramkę Norwich, balansem ciała zmylił golkipera rywali i pokonał go pewnym strzałem.

• Goool! James Milner! Co za mecz!

• James Milner uderzał futbolówkę z rzutu wolnego, ale bez zagrożenia pod bramką Norwich.

• A Nathana Redmonda zmienił Matthew Jarvis.

• Podwójna zmiana w Norwich. Za Wesa Hoolahana wszedł Martin Olsson.

• Alberto Moreno nieprzepisowo zatrzymywał rywala, sędzia odgwizdał faul.

• Adam Lallana został złapany na spalonym.

• Roberto Firmino świetnie przyjął piłkę zagraną z głębi pola przez Lallanę i z bardzo bardzo bliskiej odległości wbił ją do siatki.

• Goool! Roberto Firmino!

• James Milner chciał zagrać futbolówkę w pole karne, ale jeden z obrońców skutecznie interweniował.

• Pierwsza zmiana w Liverpoolu. Adam Lallana wejdzie za Jordona Ibe.

• Jordon Ibe próbował dośrodkowywać na pole karne Norwich, ale jeden z rywali wybił piłkę w odpowiednim momencie.

• Kapitan Liverpoolu przyjął piłkę na krawędzi pola karnego i oddał strzał w lewy dolny róg bramki. Declan Rudd nie miał szans, by obronić ten strzał.

• Goool! Jordan Henderson!

• Roberto Firmino szukał zagraniem Jamesa Milnera, ale liverpoolczykom nie udało się skonstruować żadnej akcji.

• Wes Hoolahan bez problemów z jedenastego metra pokonał golkipera Liverpoolu!

• RZUT KARNY DLA NORWICH! MORENA SFAULOWAŁ NAISMITHA!

• Roberto Firmino musiał być opatrywany przy linii bocznej. Przy okazji sędzia asystent dostrzegł, że Brazylijczyk ma na szyi łańcuszek i kazał mu go zdjąć.

• Mbokani dośrodkowywał piłkę do Ivo Pinto, ten opanował ją na skraju pola karnego i w ostatniej chwili oddał strzał z ostrego kąta.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Norwich prowadzi z Liverpoolem 2:1!

• Dieumerci Mbokani mógł stworzyć dobrą akcję na koniec pierwszej połowy, ale zbyt mocno zagrywał do Stevena Naismitha.

• Piłkarze Norwich grają dzisiaj ze znacznie większym zaangażowaniem i zaciętością. Mina Juergena Kloppa na ławce trenerskiej Liverpoolu nie jest wesoła...

• Gol Stevena Naismitha w debiucie w Norwich! Fantastyczne dośrodkowanie Wesa Hoolahana, defensorzy Liverpoolu kompletnie pogubili się w tej sytuacji, a Naismith strzelił w długi róg i pewnie pokonała SImona Mignoleta.

• Goool! Steven Naismith na 2:1 dla Norwich!

• Długa piłka do Robbie'ego Brady, który ostatecznie wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

• Wes Hoolahan pędził na bramkę rywali i próbował przedostać się pod ich bramkę. Został jednak zatrzymany przez defensorów Liverpoolu.

• Rzut rożny dla Norwich, to byłą dobra centra, ale Mamadou Sakho najwyżej wyskoczył do piłki i tym razem skończyło się tylko na strachu.

• Kolo Toure w samą porę wybił piłkę zagraną w pole karne Liverpoolu. Mogło być groźnie pod bramką gości.

• Dieumerci Mbokani cały i zdrów wrócił do gry.

• Dieumerci Mbokani ucierpiał i potrzebuje pomocy sztabu medycznego. Chwilowa przerwa w grze.

• Co za gol! Ogromne zamieszanie w polu karnym Liverpoolu, które doskonale wykorzystał Dieumerci Mbokani i z okolicy piątego metra piętką wpakował piłkę do siatki!

• Goool! Dieumerci Mbokani na 1:1!

• Russell Martin dośrodkowywał na pole karne gospodarzy, ale Simon Mignolet poradził sobie w tej sytuacji.

• Alberto Moreno huknął lewą nogą z rzutu wolnego, jednak futbolówka o kilka centymetrów minęła słupek bramki.

• Bardzo brzydki faul Sebastiena Bassonga, który pociągnął Firmino za koszulkę tuż przed polem karnym. Będziemy mieli rzut wolny dla gości.

• Strzał Hendersona z około 20 metrów został zablokowany

• Mogło być 2:0 dla Liverpoolu! Milner wyszedł już sam na sam z bramkarzem, ale za długo zwlekał z wykończeniem akcji i dogonił go Brady, który wślizgiem wybił piłkę

• Norwich atakowało, a to Liverpool objął prowadzenie. Gospodarze na pewno nie spodziewali się takiego scenariusza, bo wcześniej skutecznie powstrzymywali zespół "The Reds"

• Znakomite podanie Milnera do Firmino, który uniknął spalonego i w sytuacji sam na sam pokonał Rudda. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wtoczyła do bramki

• Goool! Roberto Firmino na 1:0 dla Liverpoolu!

• Bassong był przekonany, że Rudd wyjdzie z bramki i zgarnie piłkę, tymczasem zza pleców stopera Norwich wyskoczył Firmino, ale jego próba okazała się jednak niecelna

• Pierwszy kwadrans dla gospodarzy. Piłkarze Norwich atakują, grają z większym rozmachem i mają więcej ochoty do walki. Liverpool natomiast jakby przyczajony od początku spotkania

• Naismith próbował wymusić rzut wolny przed polem karnym Liverpoolu. Ale sędzia nie dał się nabrać

• Centra Clyne'a w pole karne Norwich, ale za słabo i niedokładnie podawał zawodnik Liverpoolu. Trafił w defensorów "Kanarków"

• Redmond wpadł w pole karne Liverpoolu, zagrał wzdłuż bramki, ale czujny Sakho wybił piłkę

• Przedzierał się prawą stroną Ivo Pinto, ale nie zdołał dośrodkować w pole karne Liverpoolu

• Naismith ostro potraktował Leivę i powinien dostać żółtą kartę. Ciężko powiedzieć czemu sędzia go nie ukarał, bo nie było się nad czym zastanawiać

• Sakho i Naismith powalczyli o piłkę przed polem karnym gości, ale ostatecznie żaden z nich jej nie opanował. Piłkarze Liverpoolu po chwili wybili futbolówkę na połowę Norwich