6

• Dziękuję za uwagę. I zapraszam na kolejne relacje.

• Koniec meczu! Manchester City rozbija rywali 6:1!

• A jednak kolejna bramka! Po podaniu Aguero bramkę zdobywa Adam Johnson!

• Kolejna fantastyczna sytuacja Manchesteru. Od połowy boiska z piłką biegł Richards, ale został zablokowany pod bramką przez obrońcę.

• Aguero też chciał mieć trzy bramki w meczu, ale po jego uderzeniu piłka odbija się od słupka.

• Cudowną bramkę mógł zdobyć Adam Johnson, ale po jego uderzeniu piłka odbiła się tylko od poprzeczki.

• Yaya Toure podaje do Adama Johnsona, ale zawodnik Manchesteru nie przyjmuje podania i traci piłkę.

• Strzelec trzech goli schodzi z boiska, zamiast niego pojawi się Richards.

• Gooollll! Fatalna pomyłka obrońcy, który za słabo podał do bramkarza Norwich. Swojego trzeciego gola w spotkaniu zdobył Carlos Tevez!

• Zmiana w Manchesterze City. Zamiast Silvy, na boisku pojawił się Johnson.

• Gooollll!!! Kun Aguero zdobywa także drugą bramkę w spotkaniu. Po tym jak minął w polu karnym dwóch obrońców i uderzył znakomicie na bramkę.

• Gooolll! Yaya Toure uderza na bramkę, strzał broni bramkarz Norwich, ale przy dobitce Teveza, który wygrał po.jedynek główkowy z obrońcą, zdobywa drugiego gola w meczu

• Podanie do Teveza, Argentyńczyk wychodzi jeden na jednego z bramkarzem. Jednak minimalny spalony.

• Na boisku zamiast Aarona Wilbrahama, pojawi się Steve Morison.

• Blisko wyrównania po uderzeniu Wilbrahama było Norwich, ale strzał zablokowany przez obrońców.

• Na boisku pojawi się Yaya Toure, zamiast Samira Nasriego.

• Aguero minął trzech obrońców i uderzył na bramkę, ale wprost w Carlosa Teveza.

• Żółta kartka dla Ryana Bennetta, po faulu na Tevezie.

• Nasri uderza z dystansu, ale strzał zablokowany przez piłkarzy Norwich.

• Gra się uspokoiła. Częściej w ataku są piłkarze Norwich.

• Gooool! 2:1! Po zamieszaniu w polu karnym na bramkę uderza Surman i zdobywa bramkę kontaktową dla Kanarków!

• Na bramkę uderza Holt, ale obok bramki Manchesteru.

• A druga to Hoolahan za Johnsona.

• W przerwie dwie zmiany w składzie Norwich. Pierwsza to Surman za Pilkingtona.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Sędzia kończy pierwszą połowę. Manchester City prowadzi do przerwy 2:0.

• Po chwili żółta kartka dla Nasriego po faulu na piłkarzu Norwich. Sędzia wraca do sytuacji, po przywileju korzyści.

• Clichy uderza z dystansu, ale niecelnie.

• Uderzenie Aarona Wilbrahama z dystansu, bez problemów broni Joe Hart.

• Grant Holt uderza w polu karnym na bramkę, ale jego uderzenie broni bramkarz Manchesteru Joe Hart.

• Kolejna okazja City. Ale Aguero próbował uderzać technicznie, i niewykorzystana szansa piłkarza The Citizens.

• Gooooollllll Sergio Aguero!!! Wspaniałe uderzenie z dystansu! Można się zastanawiać która bramka ładniejsza!!

• Kolejne uderzenie Teveza z dystansu, jednak kolejny raz niecelnie.

• Dobre podanie do Kuna Aguero. Piłkarz powinien lobować bramkarza, ale zamiast tego próbował go mijać. Zmarnowana szansa Manchesteru na zdobycie gola.

• Kolejna próba Teveza zza pola karnego, ale minimalnie niecelnie.

• Goooolllll Carloz Tevez! Wspaniałe uderzenie argentyńskiego zawodnika. Bramkarz był bez szans!!!! The Citizens prowadzą 1:0!

• Kolejna świetna okazja Norwich! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, jeden z graczy Kanarków blokuje bramkarza, kolejny uderza na bramkę. Było blisko gola, jednak piłkę z linii bramkowej wybił Joleon Lescott.

• Po rzucie rożnym Bradley Johnson uderza, ale strzał zablokowany i kolejny korner.

• Żółta kartka dla Teveza za symulowanie tego rzutu karnego.

• Pierwsza kontrowersja w meczu. Bennett nadepnął w polu karnym Teveza i powinien być rzut karny dla City. Sędzia jest jednak innego zdania.

• Carlos Tevez podaje w polu karnym piłkę do Davida Silvy. Było blisko gola, ale zawodnik City uderzył wprost w bramkarza.

• Eliot Benet mija obrońce Manchesteru i oddaje strzał. Piłka minimalnie minęła słupek bramki. Było blisko zdobycia gola.

• Podanie Zabalety zablokowane, rzut rożny dla City.

• Silva podaje do Nasriego, ale piłkarz nie dochodzi do podania. Od bramki rozpocznie bramkarz Kanarków.

• Mecz rozpoczynają piłkarze gości.

• Ławka rezerwowych Obywateli: Richards, Milner, Džeko, Johnson, Kolarov, Touré, Pantilimon

• Ławka rezerwowych Kanarków : Morison,Jackson, Surman, Hoolahan, Fox, Naughton, Steer

• W rundzie jesiennej The Citizens wygrali 5:1.

• Witam podczas relacji z meczu pomiędzy Norwich City oraz Manchester City.