Odra Wodzisław Śląski 0 - 3 Kolejarz Stróże

3

• Odra przegrywa z Kolejarzem. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej.

• Znów beznadziejnie uderza Stolpa...Tragedia...

• Zawiślan strzela, pewnie Buchalik

• Prawie wszyscy zawodnicy Odry na połowie gości ale piłka daleko od bramki Marcina Zarychty.

• Stolpa nie trafia do pustej bramki !!

• Uderzenie Bańczyka bez zagrożenia dla gości.

• Staniek wraca na boisko.

• Mężyk stanął przed szansą na bramkę ale świetnie broni Buchalik. Rzut rożny.

• Staniek opatrywany poza boiskiem. Goście w 10.

• Odra poza pierwszymi 20. minutami prezentuje się fatalnie a Kolejarz zadowolony już z prowadzenia nie forsuje tempa.

• Odra próbuje atakować ale gra gospodarzy wygląda beznadziejnie. Tym razem Bańczyk uderza i mamy rzut rożny.

• Schodzi niezwykle nieskuteczny Skrobacz

• ostatnie zmiany w zespołach

• Stolpa gdyby uderzał z pierwszej piłki byłaby większa korzyść dla zespołu a tak spokojnie broni Zarychta.

• Kwadrans do końca meczu. Kolejarz pewnie wygrywa na boisku Odry, która fatalnie się w tym meczu prezentuje. Szkoda patrzeć co się dzieje z zespołem, który przecież niedawno grał z najlepszymi w Ekstraklasie.

• Stadiony świata !!! Uderzenie z 35. metrów w okienko!! Pogrom!

• Nganbe-Odunka-Stolpa-zapowiadała się ciekawa akcja ale sędzia odgwizduje spalonego.

• Optyczna przewaga Kolejarza Stróże. Odra prezentuje się źle, wydaje się, że nic nie może odebrać kompletu punktów gościom.

• Kontra Kolejarza i Łukasz Jarosiewicz uderza tuż nad bramką.

• W odpowiedzi Odunka w polu karnym ale skończyło się na strachu

• Stefanik próbuje uderzać bezpośrednio na bramkę z wolnego ale piłka leci bardzo wysoko nad bramką

• Gryźlak rozpoczyna kolejną akcję gości. Odra bije głową w mur.

• Rzut rożny dla Odry po akcji Marek-Caha

• Druga zmiana w zespole gości.

• Źle wszedł w mecz Adrian Marek.

• Walęciak na lewo podaje do Zawiślana ale obrońcy tym razem sobie poradzili dobrze z szybkim pomocnikiem ze Stróż.

• Za faul na Nganbe

• Nganbe dośrodkowuje w pole karne ale Szufryn świetnie wybija piłkę rozpoczynając kontrę ale pierwszy raz fatalnie zagrywa Rafał Zawiślan i akcja straciła na szybkości.

• Trenerzy stawiają wszystko na jedną kartę

• podwójna zmiana

• Znów fatalnie zagrywa Paweł Polak.

• Piotr Madejski lewą nogą zagrywa w pole karne ale w zamieszaniu najszybciej i najlepiej zachował się Buchalik.

• Będą zmiany w ekipie gospodarzy. Odunka powoli przygotowuje się do wejścia na boisko. A w środku pola rządzi Niane.

• Nganbe pięknie zgrywa do Łukasza Skrobacza ten wpada w pole karne ale zachowuje się fatalnie i z 7. metrów strzela wysoko nad poprzeczką! Wstyd!!

• Caha dośrodkowuje w pole karne, na 16. metrze znalazł się Sikorski ale...szkoda gadać.

• W przerwie bez zmian, co w przypadku gospodarzy może dziwić przy takim wyniku.

• Bohaterem pierwszej połowy Rafał Zawiślan. Bramka+asysta i jego zespół prowadzi 2:0. Zapraszamy za 15. minut

• Za ściągnięcie koszulki z radości ;)

• Do przerwy jednak będzie 2:0 dla Kolejarza!! Po pięknym dośrodkowaniu Zawiślana Łukasz Jarosiewicz z 16. metrów z pierwszej piłki pięknym uderzeniem pokonał Buchalika.

• Piotr Madejski próbował strzałem z daleka zaskoczyć Michała Buchalika ale znów marnuje okazję.

• 120 sekund doliczone do pierwszych 45. minutach

• Pierwsza część zbliża się do końca. Oglądaliśmy przewagę Kolejarza po której goście zasłużenie prowadzą 1:0.

• Rafał Zawiślan stracił piłkę w pojedynku z obrońcami.

• Łukasz Skrobacz próbuje uderzać ale dobrze blokuje go Niane!

• Zbyt długa piłka do Mariusza Mężyka od Szufryna i łapie Buchalik.

• Łukasz Jarosiewicz po otrzymaniu świetnej piłki od Gryźlaka fatalnie skiksował.

• Nganbe blokowany przez Marcina Stańka! To była dobra okazja dla gospodarzy.

• Bardzo słaby fragment tego spotkania. Brakuje sytuacji podbramkowych, dużo fauli i niedokładności.

• Łukasz Skrobacz wraca na boisko, podobnie jak chwilę wcześniej Tomasz Stolpa.

• Fragment meczu gdy najwięcej pracy mają masażyści gospodarzy.

• Piotr Madejski z rzutu wolnego wrzuca piłkę w pole karne z wolnego i Łukasz Jarosiewicz będąc tyłem do bramki uderzył źle. A była to dobra okazja.

• Za faul druga kartka

• Nganbe uderzył lewą nogą z 17. metrów niedokładnie ale przy uderzeniu był faulowany i Artur Radziszewski dyktuje rzut wolny.

• Bartłomiej Sikorski z rzutu rożnego dobrze dośrodkowuje, Niane wybija a Nganbe podaje wprost do Zarychty.

• Znów blisko szczęścia Rafał Zawiślan ale tym razem dobrze broni Michał Buchalik.

• Jarosław Skrobacz, ukarany przez PZPN odsunięciem od dwóch spotkań dziś z trybun ogląda spotkanie.

• Łukasz Jarosiewicz uderza głową centymetry obok lewego słupka. Kolejarz ma zdecydowaną przewagę.

• Kamil Rado próbuje przelobować Buchalika ale użył zbyt dużo siły w to uderzenie i piłka wysoko nad bramką przelatuje.

• Madejski podaje na długi słupek, próbuje zgrywać Dariusz Walęciak ale piłka wychodzi za końcową linię. Od bramki Michał Buchalik.

• Podręcznikowa kontra Kolejarza!!! Stolpa zablokowany w polu karnym gości przez Szufryna i po świetnym podaniu Madejskiego Zawiślan po długim rogu pokonał Michała Buchalika

• Mamy zmianę w Kolejarzu. Bardzo szybko Janusz Kubot dokonuje pierwszej zmiany.

• Zawiślan zamyka ładną akcję gości ale świetnie interweniuje Michał Brzozowski.

• Paweł Polak uderza z daleka ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

• Tanżyna zamyka akcję po dośrodkowaniu Sikorskiego ale czyni to niedokładnie i od bramki Marcin Zarychta.

• Nganbe dośrodkowuje do Skrobacza i było bardzo blisko bramki. Mamy rzut rożny!