Okocimski KS Brzesko

0

Cracovia

2

• KONIEC MECZU! W Krakowie Cracovia pokonała Okocimski 2-0 po golach Dudzica i Zejdlera. Dziękujemy za udział w naszej relacji i zapraszamy na kolejne.

• Ostra walka w doliczonym czasie gry. Kolejny ostry faul i Cracovia będzie miała szansę na dośrodkowane z rzutu wolnego.

• Żółtą kartką ukarany także w tej sytuacji został Wojcieszyński, który był troche mniej agresywny niż popularny Dudzio.

• Czerwoną kartką ukarany Dudzic, który chyba uderzył w twarz jednego z przeciwników!

• Teraz mamy na boisku przepychankę między zawodnikami obu drużyn. Najbardziej aktywni byli Dudzic i Wojcieszyński.

• Wo wrzutce z rzutu wolnego główkował Bernhardt, jednak trafił w poprzeczkę!

• Do drugiej połowy spotkania sędzia dolicza 5 minut.

• Pod koniec meczu do głosu doszli gracze Okocimskiego, niestety niewiele wychodzi z ich akcji. Gracze Pasów czekają już na końcowy gwizdek.

• Strzelał Wojcieszyński, jednak Pilarz bez problemu wyłapał piłkę. Strzał był zbyt słaby.

• Po rzucie rożnym piłka ląduje w bramce Cracovii, sędzia jednak bramki nie uznaje ponieważ faulowany był Krzysztof Pilarz.

• Na boisku leży Struna, pomocy udzielają mu medycy. Wygląda jednak na to, że zaraz wróci do gry.

• Ostatnia zmiana w drużynie Piwoszy. Baligę zmienił Jeriomenko.

• Gracze z Bielska ograniczają się do strzałów zza pola karnego. Tym razem próbował Zaniewski, ale bez skutku.

• Po zdobyciu dwóch bramek krakowianie właściwie przejęli kontrole nad meczem i nie dopuszczają Piwoszy w obręb swojego pola karnego.

• Zmiana także w zespole z Brzeska. Za bardzo aktywnego dzisiaj Tomasza Ogara wchodzi Łukasz Zaniewski.

• Ostatnia zmiana w Cracovii. Żołądź za Szeligę.

• Bernhardt śle kolejne idealne podanie do Zejdlera, ten wychodzi ponownie sam na sam, lecz tym razem piłka mu trochę odskoczyła co umożliwiło skuteczną interwencję Mieczkowskiemu.

• Okocimski Brzesko-Cracovia KrakowOkocimski Brzesko-Cracovia Krakow

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Za Szałęgę na boisku melduje się Łytwyniuk.

• Żółta kartka dla Wieczorka za faul na Zejdlerze. Pasy będą miały niezłą szansę na wrzutkę z lewej strony boiska.

• GOOOL!!! W Krakowie mamy już 2-0! Idealne podanie Bernhardta wykorzystał w sytuacji sam na sam Łukasz Zejdler. Co za wejście nowych graczy Pasów!

• Pierwsza kartka dla gospodarzy. Ukarany nią został Tomasz Ogar za wymianę zdań z Milosem Kosanoviciem.

• W odpowiedzi dobra główka Tomasza Ogara. Z najwyższym trudem Pilarz wybronił ten strzał.

• Bramka dla Pasów! GOOOOL!!! Świetne podanie debiutującego Edgara Bernhardta, Dudzic wyszedł sam na sam i pewnie wykorzystał tą sytuacje. 1-0 dla Cracovii.

• Sędzia upomina Sławomira Szeligę za dyskusje. Kapitan Pasów musi uważać ponieważ ma już na swoim koncie żółtą kartkę.

• Z rzutu wolnego uderzał Radosław Jacek, ale wprost w ręce Krzysztofa Pilarza.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

• A za Stebleckiego wchodzi Bernhardt.

• Podwójna zmiana. Danielewicza zastępuje Zejdler.

• W pierwszej połowie aktywniejsi byli piłkarze Pasów, którzy stworzyli sobie dwie dobre okazje, jednak za każdym razem kończyły się one niecelnymi strzałami. Gracze z Brzeska w pierwszej połowie skupili się głównie na obronie co im wychodziło dosyć dobrze. Dodatkowo przeprowadzili kilka kontr, jednak ich wykończenie pozostawiało sporo do życzenia. Na stadion Hutnika powrócimy wraz z początkiem 2 połowy meczu.

• Do przerwy na Suchych Stawach w Krakowie wynik bezbramkowy.

• Do pierwszej połowy sędzie doliczył 1 minutę.

• Tym razem kartonikiem upomniany został Sławomir Szeliga.

• Pierwsze indywidualne napomnienie w tym mecz. Żółtą kartką ukarany Rok Strauss.

• Po dośrodkowaniu Boljevicia z rzutu wolnego w idealnej pozycji znalazł się Bartłomiej Dudzic. Napastnik Cracovii skiksował z 5 metrów. W Krakowie nadal bez bramek.

• Strzału z dystansu próbował Wojcieszyński, jednak jego strzał poszybował wysoko nad bramką Pilarza.

• Szybka kontra pasów, idealne dogranie Struny z prawej strony. Strzał Boljevica o centymetry minął lewy słupek bramki Mieczkowskiegop.

• Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego i głową próbował aktywny dzisiaj Tomasz Ogar. Strzał jednak prosto w ręce bramkarza.

• Żytko do Stebleckiego, ten wpada w pole karne, ale sędzia podnosi chorągiewkę i z tej akcji już nic nie będzie.

• Osamotniony Tomasz Ogar próbował samodzielnie oszukać obronę Cracovii, jednak nie poradził sobie z większą liczbą defensorów.

• Na boisku wiele walki w środku boiska, jednak żadna z drużyn nie potrafi stworzyć sobie klarownej sytuacji do objęcia prowadzenia.

• Na boisku leży Milos Kosanović to starciu z Tomaszem Baligą. Jednak już się pozbierał i wróci do gry.

• Pierwszy rzut rożny w tym meczu. Korner wybijali piłkarze z Krakowa, ale wiele z tego nie wyszło.

• Pierwszy strzał na bramkę w dzisiejszym meczu oddał Tomasz Ogar, jednak był to strzał bardzo niecelny.

• Mateusz Żytko odważnym wślizgiem zatrzymał groźną akcje zawodników gospodarzy.

• Próba strzału Boljevicia z około 20 metrów, jednak został zablokowany a dodatkowo sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

• Krakowianie starają się spokojnie rozgrywać piłkę w środku boiska, jednak jak na razie Piwosze skutecznie im to uniemożliwiają.

• Bez większego zagrożenia po stałym fragmencie pod bramką Pasów.

• Rzut wolny dla Okocimskiego z około 40 metrów do bramki.

• Pierwszy gwizdek sędziego na stadionie Hutnika Kraków. Rozpoczynają piłkarze z Krakowa.

• Dla dwóch piłkarzy z drużyny Piwoszy, Tomasza Baligi oraz Mateusza Urbańskiego będzie to spotkanie przeciwko swojemu byłemu klubowi.

• Na boisku trwa rozgrzewka pod czujnym okiem trenerów. Do rozpoczęcia meczu pozostało 15 minut. Na trybunach około 1500 sympatyków krakowskich Pasów. Fanów z Brzeska na razie niewielu, ale ciągle się schodzą.

• Rezerwowymi gości w dzisiejszym meczu są: Skrzeszewski, Nykiel, Bernhardt, Dąbrowski, Puzigaca, Żołądź oraz Zejdler.

• Na ławce rezerwowych zespołu Okocimskiego Brzesko zasiądą: Kozioł, Bella, Cegliński, Jeriomenko, Zaniewski, Litwiniuk i Pawłowicz.

• Witamy prosto ze stadionu na Suchych Stawach w Krakowie, gdzie zmierzą się drużyny Okocimskiego Brzesko oraz Cracovii. Początek meczu już za niecałe 30 minut.