Okocimski KS Brzesko 2 - 2 Flota Świnoujście

Okocimski KS Brzesko

2

Flota Świnoujście

2

• Sędzia Rafał Rokosz zakończył spotkanie w Brzesku. Flota uratowała w końcówce remis.

• Arifović ukarany żółtą kartką.

• Flota miała rzut z autu. Piłka została wrzucona w pole karne, obrońcy Okocimskiego nie byli w stanie wybić piłki, powstało spore zamieszanie. Strzał jednego z piłkarzy gości odbił Kozioł, ale dobitka Arifovicia była już skuteczna.

• GOOOOL! 2:2

• Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Piłka podana w pole karne na prawą stronę do Niewiady, który chciał strzelać, ale nie trafił w piłkę i wyszło z tego idealne podanie do Aleksandra, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.

• GOOOOL 2:1 Arkadiusz Aleksander

• Ostatnia zmiana w drużynie Floty Świnoujście. Charles Nwaogu opuszcza plac gry, a na jego miejsce pojawia się Ensar Arifović.

• Wojcieszyński wchodzi za Smółkę.

• Żółta kartką za faul został ukarany Patryk Fryc.

• Żółta kartka dla Piotra Kieruzela za przepychankę.

• Zawodnicy Okocimskiego grają odważnie, po strzeleniu dwóch bramek wcale nie cofnęli się na własną połowę. Próbują dalej grać swoje.

• W ataku pozycyjnym gospodarze. Tomasz Kafarski spokojnie przygląda się poczynaniom swoich podopiecznych. Czesław Palik natomiast raz po raz pokrzykuje na zawodników gospodarzy.

• Kolejna akcja gości. Charles Nwaogu ładnie złożył sie do strzału w polu karnym, ale jego próba była bardzo nieudana.

• Flota mogła odrobić jedną bramkę. Akcja gości na lewym skrzydle, piłka zacentrowana w pole karne, trafia do Śpiączki, który z trzech metrów trafia prosto w Kozioła!

• Żółtą kartką ukarany został Krzysztof Bodziony.

• Paweł Pyciak wchodzi za Piotra Darmochwała.

• Arkadiusz Aleksander wchodzi za Zalepę.

• Bartosz Śpiączka ukarany żółta kartką.

• Rzut wolny dla Floty. Dośrodkowanie Kieruzela, ale obrońcy Okocimskiego wybijają piłkę poza pole karne.

• Indywidualna akcja Pawła Smólki, który przedzierał się w polu karnym, ale jego uderzenie zostało zblokowane przez defensorów gości.

• Za Litwiniuka wchodzi Jakub Kowalski.

• Zmiana we Flocie za Niedzielę wchodzi Śpiączka.

• Rzut rożny dla zespołu Okocimskiego wykonywał Iwan Litwiniuk, który dośrodkował na długi róg, Damian Byrtek doszedł do główki i wpakował piłkę do siatki tuż przy słupku.

• GOOOOL! 2:0 dla Okocimskiego

• Strata Charlesa Nwaogu, Okocimski szybko wyprowadził piłkę, jeden z zawodników gospodarzy zagrał długie prostopadłe podanie do Pawła Smółki, który przebiegł z futbolówką około 20 metrów i w sytuacji sam na sam płaskim strzałem zaskoczył Kasprzika.

• GOOOOOL! 1:0 dla Okocimskiego

• Długa piłka do Nwaogu od obrońcy Floty, ale ciemnoskóry napastnik gości nie doszedł do tego zagrania.

• Po pierwszych atakach Floty tempo gry nieco spadło i walka toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

• Z rzutu wolnego uderzał Patryk Fryc, ale jego uderzenie na rzut rożny wybili obrońcy gości. Po kornerze nie było zagrożenia dla bramki Kozioła.

• Flota Świnoujście z animuszem rozpoczęła drugą część spotkania. Zawodnicy gości będą mieli rzut wolny z około 23 metrów od bramki Okocimskiego.

• Sedzia Rafał Rokosz dał piłkarzom znać i rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

• Pierwsze 20 minuty gry na stadonie Okocimskiego było wyrównane. W drugiej części pierwszej odsłony więcej z gry mieli zawodnicy ze Świnoujścia, ale nie stworzyli sobie stuprocentowej okazji strzeleckiej. Miejmy nadzieję, że bramek doczekamy się w drugiej części spotkania.

• Koniec pierwszej połowy w Brzesku. Do przerwy bez bramek.

• Sędzia Rafał Rokosz doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

• W Brzesku przestało padać. Wyszło nawet słońce. Oby gra piłkarzy także była lepsza.

• Mateusz Niechciał zagrywa wysoką piłkę z lewej strony, główkuje Mateusz Wawryka główkuje. Jego uderzenie wędruje nad bramką Kasprzika.

• Flota Świnoujście zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce. Rozgrywa piłkę w ataku pozycyjnym, ale jak na razie nie potrafi stworzyć sobie groźnej sytuacji.

• Kolejny atak Okocimskiego Piotr Darmochwał pobiegł z piłką po lewej flance, zdecydował się na strzał, ale Kasprzik odbił piłkę.

• Tomasz Ogar przedzierał się lewą stroną boiska, oddał piłkę do Piotra Darmochwała na szesnasty metr. Ten uderzył, trafił jednak w obrońce Floty, który następnie wyekspediował piłkę poza pole karne.

• Niedziela zagrywał w pole karne do Olszara, ale jego trzał został zblokowany przez obrońców Okocimskiego.

• Z rzutu wolnego piłkę dogrywał Mateusz Wawryka, ta trafiła do Igora Litwiniuka, ale zawodnik gospodarzy nie zdołał trafić w futbolówkę.

• Po tym faulu po raz kolejny Piotr Kieruzel uderzał z dystansu. Strzał zawodnika Floty z około 30 metrów niecleny. Futbolówka poleciał wysoko nad poprzeczką.

• Żółta kartka dla Daniela Chyły za ciągnięcie rywala za koszulkę.

• Szybka akcja Okocimskiego Tomasz Ogar dostał piłkę na lewym skrzydle, próbował dogrywać w pole karne, ale jego podanie było nieprecyzyjne.

• Strzał Piotra Kieruzela z około 25 metrów, ale jego uderzenie poszybowało wysoko nad poprzeczką.

• Pierwsze minuty spotkania w Brzesku wyraźnie rozczarowują. Piłka rozgrywana jest przede wszystkim w środkowej strefie boiska. Nieco więcej z gry ma Flota Świnoujście.

• Opady deszczu nieco się uspokoiły, ale stan murawy pozostawia wiele do życzenia.

• Trzy rzuty rożne z rzędu wykonywali zawodnicy Okocimskiego! Jednak żadne z nich nie zagroziło bramce Grzegorza Kasprzika.

• Tymczasem w Brzesku zaczęło dosyć mocno padać i stan nie najlepszej już przed rozpoczęciem murawy jeszcze sie pogorszył.

• Sebastian Olszar otrzymał podanie w polu karnym, zdecydował się na strzał, ale trudno nawet to nazwać mianem "udezrenia", ponieważ futbolówka ledwo doleciała do bramki Kozioła.

• Mecz w Brzesku rozgrywany jest dotychczas w sennej atmosferze. Na uwagę zasługuje żywiołowy dopibg fanów Okocimskiego.

• Rzut wolny z prwej strony na wysokości pola karnego po zagraniu ręką obrońcy Floty. Wawryka ostro dośrodkował, ale Kasprzik pewnie piąstkował futbolówkę i oddalił niebezpieczeństwo od własnej bramki.

• Flota przeważa, próbuje dłużej utrzymywać się przy piłce, ale na razie nie stwarza zagrożenia pod bramką Aleksandra Kozioła.

• Rzut wolny z około 35 metrów z prawej strony boiska dla Okocimskiego. Wawryka wrzuca piłkę do Byrtka ten główkuje, ale obrońcy Floty oddalają zagrożenie od własnej bramki.

• Rzut rożny dla Floty Świnoujście, ale centra nieudana i piłkę pewnie łapie Aleksander Kozioł.

• Początek spotkania bez wiekszych emocji. Oba zespoły badają siły przeciwnika w środkowej strefie boiska.

• Pierwsza akcja Okocimskiego Brzesko. Koman dośrodkowywał do Ogara, jednak jego centra była zbyt mocna i napastnik Piwoszy nie był w stanie dojść do piłki.

• Zaczynamy pierwszą połowę w Brzesku.

• Kibice powoli gromadzą się na stadionie OKS-u. Jak na razie jest ich około 300. Pogoda w niedzielne przedpołudnie nie najlepsza. Jest pochmurno i dość chłodno.

• Okocimski

• Złą wiadomością dla zawodników gospodarzy jest fakt, że w niedzielnym meczu na boisko może wybiec Sebastian Olszar. To właśnie po golu Olszara Flota Świnoujście wygrała na własnym stadionie z Piwoszami 1:0, kontynuując ówczesny marsz po fotel lidera 1. ligi.

• Ławka rezerwowych Okocimskiego: Dawid Mieczkowski, Jakub Kowalski, Konrad Wieczorek, Bartosz Flis, Rafał Cegliński, Paweł Pyciak, Wojciech Wojcieszyński.

• Ławka rezerwowych Floty Świnoujście: Łukasz Kupczanko, Marek Opałacz, Bartosz Śpiączka, Konrad Gilewicz, Arkadiusz Aleksander, Ensar Arifović, Ivan Udarević

• W Brzesku dojdzie do pojedynku drużyn, w których zadebiutują nowi szkoleniowcy. Flotę Świnoujście po raz pierwszy poprowadzi Tomasz Kafarski, który w niedalekiej przeszłości prowadził w najwyższej klasie rozgrywkowej Lechię Gdańsk. W Okocimskim zadebiutuje Czesław Palik.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu 23. kolejki 1. ligi Okocimski Brzesko - Flota Świnoujście.