Okocimski KS Brzesko

1

GKS Katowice

4

• Zakończenie meczu. Okocimski przegrywa z GieKSą 1-4 i ma bardzo małe szanse na utrzymanie w lidze. GieKSa za to wygrywa kolejny mecz i wraca do Katowic w genialnych nastrojach. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała.

• Karny sprokurował Budziłek który nogą podciął gracza Okocimskiego. Otrzymał za to żółty kartonik.

• GOOOL! 1-4! Wojcieszyński!

• Rzut karny dla Okocimskiego!

• Trzy minuty do końca. Czy GKS jeszcze podwyższy prowadzenie? Czy może Okocimski strzeli bramkę honorową?

• Ostatnia zmiana w Okocimskim. Za Darmochwała wchodzi Pyciak.

• Okocimskiemu nie można odmówić walki, ale nie przekłada się to na bramki.

• Za Rakelska na boisku pojawia się 16 letni debiutant, Paweł Szołtys.

• Rakels sam mógł dzisiaj spokojnie ustrzelić hattricka. Brakuje zimnej krwi temu zawodnikowi.

• Znowu Rakels przed szansą! Minął dwóch graczy Okocimskiego i stanął oko w oko z Mieczkowskim. Mógł podawać do Radionowa, ale zdecydował się na strzał...prosto w Mieczkowskiego.

• Bardzo ostre wejście Flisa w nogi Rakelsa. Skończyło się to zółtą kartką, ale arbiter mógł spokojnie pokazać czerwień.

• GKS gra dzisiaj jak u siebie. Głośny doping fanów katowickiej GieKSy z pewnością pomaga swoim zawodnikom. Na trybunach głośne 'GKS Katowice!'.

• Znowu Rakels przed szansą! Pracuje dzisiaj na bramkę jak kto inny! Stanął oko w oko z Mieczkowskim i ponownie golkiper Okocimskiego górą!

• Zółta kartka dla Kucharskiego za faul. Zawodnik nie zgadza się z tą decyzją i protestuje. Kibice także nie pozostają dłużni i lecą 'bluzgi' z trybun.

• Rajd Flisa, minął trzech obrońców GKS-u, ale Budziłek go uprzedza.

• Kolejna roszada w zespole gości. Za strzelca jednej z bramek Gancarczyka wchodzi Radionow. Trener Górak stawia w dalszym ciągu na atak mimo prowadzenia 4-0.

• Niezła kontra GKS-u. Sobotka zdecydował się na indywidualną akcję, ale stracił piłkę.

• Zmiana także w GieKSie. Za Wołkowicza wchodzi Sobotka.

• Za najlepszego gracza Okocimskiego, Kowalskiego wchodzi Cegliński.

• Wawryka popędził lewą stroną, ale akcja zakończyła się na Budziłku.

• Kolejna szansa dla gości! Uderzenie Pitrego zatrzymuje się na słupku!

• Po przerwie także zmiana w zespole gospodarzy. Za Wieczorka wszedł były gracz GieKSy, Niechciał.

• Bramka po przerwie dla GKS-u! Po rożnym wykonywanym przez Fonfare, Napierała umieszcza piłkę głową!

• 0-4!! Napierała!

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej części gry. Do przerwy GieKSa prowadzi w Brzesku 3-0. Wracamy za 15 minut.

• Jedni i drudzy czekają już na końcowy gwizdek w tej połowie. Do Brzeska przyjechało 120 kibiców GieKSy. Grupa kilkunastu osób nie została wpuszczona i dopinguje z dachu autokaru.

• Gospodarze mimo, że przegrywają nie poddają się i próbują zagrozić katowiczanom z kontrataku.

• Kolejna kartka. Tym razem ukarany Fonfara.

• Dośrodkowanie Kowalskiego z rzutu rożnego, ale zabrakło wykończenia.

• Okocimski nie jest w stanie stworzyć sobie dogodnej sytuacji. Zasłużone prowadzenie GKS-u.

• GKS nokautuje Okocimskiego! Czekamy jeszcze na oficjalne potwierdzenie strzelca bramki bo po sporym zamieszaniu w polu karnym nikt nie ma pewności kto strzelił tę bramkę z linii pola karnego.

• 0-3!!! Wołkowicz!!!

• Okocimski chyba na kolanach! Gancarczyk minął Mieczkowskiego i wpakował piłkę do bramki!!

• 0-2! Gancarczyk!

• Kartka dla Gancarczyka za faul na Kowalskim.

• Flis świetnie zagrał do Wojcieszyńskiego, ale ten zamiast oddawać strzał postanowił dograć piłkę do kolegi z zespołu i stracił piłkę na rzecz defensorów gości.

• Znowu szansa dla gości! Rakels świetnie przerzucił sobie piłkę nad defensorem Okocimskiego i oddał strzał, ale broni Mieczkowski!

• Trudne zadanie przed Okocimskim. Przegrywają 0-1 i grają w dziesiątkę...

• GOOOOOL! 0-1! Strzałem od słupka Fonfara zdobywa pierwszą bramkę w tym meczu!

• Rzut karny dla GKS-u!! I czerwona kartka dla Byrtka za ostry faul!

• Bardzo spora liczba kibiców GieKSy od początku głośno dopinguje swój zespół. Widoczności jednak najlepszej nie mają bo murawę zasłaniają im flagi na płocie. W związku z tym parę osób poszło zasiąść na swój autokar oglądając mecz z parkingu. Widoczność mają na pewno o wiele lepszą niż z trybun.

• Pierwsza kartka w tym meczu. Ukarany za ostry wślizg Wieczorek.

• Deszcz już ustał i wyszło słońce.

• Mogło być 1-0 dla Okocimskiego! Mocny dorzut w pole karne katowiczan, Budziłek minał się z piłką, ale nie miał kto wpakować tej piłki do siatki!

• Zagranie Flisa do Kowalskiego który zdecydował się na strzał z dystansu. Jego uderzenie bardzo niecelne.

• Dość śmieszna sytuacja która mogła skończyć się golem. Budziłek nie porozumiał się z obrońcami i przy wybiciu futbolówki trafił w jednego ze swoich kolegów z drużyny. Niewiele brakowało aby ta wpadła do bramki GKS-u.

• Kontra katowiczan. Rakels zdecydował się na uderzenie które broni Mieczkowski. Dobra akcja GieKSy!

• Nad stadionem w Brzesku doczekaliśmy się letniego deszczyku.

• Kolejny rzut wolny dla GieKSy. Niewiele brakowało aby Pitry doszedł do piłki, ale jednak uprzedził go Mieczkowski.

• Poszkodowany wykonawcą rzutu wolnego jednak z niego nic nie wynikło.

• Ostre wejście Wieczorka w nogi Fonfary, ale jednak nic poważnego się nie stało.

• Od początku piłka toczy się głównie w środku pola. Bardzo dużo niedokładności po obu stronach.

• Pierwsza akcja Okocimskiego, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

• Początek meczu. Przy piłce GKS Katowice.

• Bardzo spora grupa sympatyków GieKSy jest dziś na trybunach w Brzesku. Od początku bardzo słyszalne 'Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza GieKSa gra'.

• Piłkarze obydwu drużyn już na boisku.

• Za parę minut rozpoczniemy to spotkanie. Jaki wynik typujecie? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach.

• W zespole z Katowic nie może wystąpić Sławomir Duda który pauzuje za kartki, a w zespole Okocimskiego Piotr Koman.

• Piłkarze obydwu zespołów już prężnie się rozgrzewają.

• W ostatniej kolejce Okocimski przegrał w Gdyni 1-3 mimo tego, że pierwszy objął prowadzenie. GieKSa za to wygrała na trudnym terenie w Legnicy z Miedzią 2-0.

• GieKSa w tej rundzie spisuje się bardzo dobrze. Podopieczni Rafała Góraka już nie grają praktycznie o nic. Utrzymanie mają raczej pewne, a szans na awans do Ekstraklasy nie ma.

• Od kiedy rolę pierwszego trenera w Brzesku przejął Czesław Palik gra brzeszczan wygląda lepiej, ale cały czas brakuje punktów. Kolejek do końca sezonu coraz mniej, a Okocimski traci 7 punktów do bezpiecznej strefy. Co prawda szansa na utrzymanie jeszcze jest, ale teraz do końca tego sezonu trzeba praktycznie wygrać wszystkie mecze.

• Przed meczem zachęcam do zapoznania się z Zapowiedzią tego meczu

• Witam serdecznie na relacji live z meczu 30 kolejki 1 ligi gdzie na własnym boisku Okocimski Brzesko podejmie GKS Katowice.