Okocimski KS Brzesko 1 - 2 Górnik Łęczna

Okocimski KS Brzesko

1

Górnik Łęczna

2

• Koniec spotkania w Brzesku. Górnik wygrywa z niepokonanym do tej pory Okocimskim 2:1.

• Wojciech Wojcieszyński faulem taktycznym przerywa akcję Tomasza Nowaka i zasłużenie ogląda żółtą kartkę

• Świetną interwencją po uderzeniu Wojcieszyńskiego popisał się Sergiusz Prusak!!

• Będzie to chyba ostatnia szansa dla "Piwoszy" na wyrównanie i utrzymanie miana niepokonanej drużyny w 1 lidze. Rzut wolny z około 20 metrów

• Mariusz Złotek doliczył 180 sekund do regulaminowych 90 minut.

• Dobrze do końca atakował Darmochwał i gdyby nie ofiarna interwencja jednego z defensorów w zielonych koszulkach Prusak mógłby być w opałach

• Ostatnia zmiana w drużynie Górnika i ostatnia w tym meczu - strzelec pierwszej bramki w tym meczu Zwoliński opuszcza boisko w jego miejsce Paluch

• Prusak zwalnia grę nie śpiesząc się z rozpoczęciem gry od bramki

• Żołądź z Wawryką rozgrywają piłkę przed polem karnym gości. We wszystko jednak wmieszał się Szmatiuk i wybił piłkę

• Okocimski nie zdążył się nacieszyć wyrównaniem jak swoje doświadczenie wykorzystał Szałachowski strzelając pierwszą bramkę w tym sezonie

• G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Co za odpowiedź !! Sebastian Szałachowski po otrzymaniu piłki z autu wpadł w pole karne i strzałem w długi róg pokonał Kozioła!

• G o o o o l l l l ! ! ! ! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Prusak nie wyszedł z bramki co wykorzystał Radosław Jacek i strzałem głową przy prawym słupku pokonał bramkarza z Łęcznej

• Po indywidualnej akcji Patryk Stefański został zablokowany i wywalczył kolejny rzut rożny

• Po kolejnym dośrodkowaniu Wawryki kapitalnie interweniuje Szmatiuk. Gracz z Łęcznej jest dziś królem swojego pola karnego

• W środku boiska ładnie odzyskał piłkę Szałąchowski, który kiedyś imponował szybkością. Teraz niestety gorzej z szybkością ale umiejętności techniczne pozostały

• Kwadrans do zakończenia spotkania

• Szałachowski zmienia Bonina.

• 20 minut do końca meczu. W drugiej połowie naprawdę w Brzesku nic się nie dzieje

• Piotr Stach wykorzystał już wszystkie zmiany. Ewidentnie nie jest on zadowolony z gry swoich podopiecznych. Jednak gracze z Brzeska nie potrafią poważniej zagrozić w drugiej 45 minutach Prusakowi

• Termanowski szybko wpisuje się do protokołu sędziowskiego

• Termanowski zmienia Burasa od początku drugiej połowy.

• Próbuje odpowiedzieć Buras ale jego dośrodkowanie łapie Prusak

• G o o o l l l ! ! ! ! ! Ależ ta sytuacja w tym meczu się zmienia. Niespodziewanie jeden z zawodników gości oddał strzał z daleka, Kozioł zachował się fatalnie bo wypuścił piłkę z rąk z czego skorzystał Zwoliński i z bliska wepchnął piłkę do bramki!!

• Uspokoiło nam się w Brzesku na boisku. Oba zespoły skupione na grze w środku boiska.

• Pierwszy kwadrans spotkania za nami. Jak do tej pory wyrównana gra z obu stron.

• Wojcieszyński świetnie podał do Burasa, którego na linii pola karnego uprzedził Prusak. Znów kolejna dobra okazja dla gospodarzy

• Wydawało się, że to goście zdobędą bramkę a niespodziewanie to zawodnicy z Małopolski mieli najlepszą sytuację w tym meczu

• Co za fantastyczna okazja dla Okocimskiego! Z dystansu uderzał Wojcieszyński Prusak odbił piłkę przed siebie z dobitką pośpieszył jeden z gospodarzy ale bramkarz Górnika także z tą dobitką sobie poradził!!

• Powoli zarysowuje się optyczna przewaga gości. Okocimski bardzo spokojnie rozpoczął to spotkanie

• Darmochwał próbuje dośrodkować piłkę z rzutu wolnego ale ta wychodzi poza końcową linię

• Bonin z lewej strony próbuje dośrodkować w pole karne Okocimskiego - zostaje jednak zblokowany

• Źle rozegrali Piwosze ten rzut rozny i goście wyszli z szybką kontrą 2 na 1 ale Zwoliński źle zagrał do Nowaka i ten drugi nie doszedł do piłki

• Po akcji Wawryki będziemy mieć pierwszy korner w tym spotkaniu dla Okocimskiego

• Zaczynają gospodarze!!

• Ławka rezerwowych Górnika: Paweł Socha, Sebastian Szałachowski, Michał Paluch, Łukasz Sołowiej, Bartosz Wiązowski, Marcin Kalkowski, Nikolajs Kozacuks.

• W Brzesku słonecznie ale dość wietrznie. Zobaczymy jak wpłynie to na grę

• Już za 5 minut początek pierwszego meczu w Brzesku. Zawodnicy wraz z arbitrami wychodzą na boisko

• Jak widać "Piwosze" jeszcze w tym sezonie nie przegrali co niespodziewanie chyba dla wszystkich stawia zespół prowadzony przez Piotra Stacha w roli faworyta w pojedynku z Górnikiem

• Okocimski natomiast pokonał także słabiutką Sandecję 2:0, zremisował z Bełchatowem i GKS Katowice 1:1 oraz Miedzią Legnica 0:0.

• Goście w czterech dotychczas rozegranych kolejkach zanotowali jedno zwycięstwo (z katastrofalnie słabą Sandecją 3-0), jeden remis (z Flotą 1-1) i dwie porażki (z GKS Tychy 0-2, Wisłą Płock 0-2 ).

• Gospodarze dzisiejszego, niedzielnego pojedynku zajmują 9. miejsce w tabeli, rywale są na 15 pozycji.

• Działająca w ramach struktur PZPN Komisja Licencyjna wyraziła zgodę aby Okocimski swoich rywali podejmował w Brzesku. A więc już za 60 minut rozpocznie się spotkanie Okocimskiego z Górnikiem Łęczna.