Okocimski KS Brzesko 3 - 3 Stomil Olsztyn

3 1 połowa

Stomil Olsztyn

3

• Sędzia zakończył spotkanie w Brzesku. Remis 3:3.

• Do sytuacji w polu karnym doszedł Paweł Łukasik, ale w ostatniej chwieli stracił piłkę.

• Ostatnia zmiana w Stomilu za Kaźmierowskiego wchodzi Świderski.

• Żółtą kartką został ukarany Robert Trznadel.

• Sędzia przedłuzył drugą połowę o cztery minuty.

• Krzysztof Filipek zmienił Kalonasa.

• Strzału przewrotką w polu karnym próbował Litwiniuk, jednak piłka trafiła w górną siatkę.

• Za Pawła Smółkę wchodzi Robert Trznadel.

• Szymon Kaźmierowski w polu karnym w sporym zamieszaniu wycofał piłkę do Pawła Łukasik i zawodnik, który niedawno wszedł na murawę z bliska pokonał Mieczkowskiego

• GOOOOL! Paweł Łukasik. Stomil wyrównał!

• Pod presją obrońcy Okocimskiego uderzał Kaźmierowski. Strzał ponad bramką strzeżona przez Mieczkowskiego.

• Kontra gospodarzy na strzał z poza pola karnego zdecydował się Paweł Smółka. Uderzeni prosto w środek bramki.

• Pomoc lekarska jest udzielana Dawidowi Mieczkowskiego po ostrym wejściu zawodnika Stomilu.

• Łukasik chwilę po wejściu na bosiku faulował i zobaczył żółtą kartkę.

• Pierwsza zmiana u gości. Paweł Łukasik zminieł Głowackiego.

• Na pozycji spalonej znalazł się Szymon Kaźmierowski.

• Po faulu Radosława Jacka przed polem karnym, Łukasz Suchocki wrzucił ostrą piłkę, ale futbolówka minęła słupek bramki Mieczkowskiego.

• Na pozycji spalonej złapany został Litwiniuk.

• Z kontrą mieli szanse wyjść zawodnicy Stomilu, jednak Łukasz Suchocki "popisał się" niedokładnym podaniem.

• Sędzia odgwizdał pozycję spaloną Łukasza Suchockiego.

• Z kontrą wychodzili gospodarze. Wojciech Wojcieszyński podawał na lewe skrzydło do Iwana Litwiniuka, jednak trochę za mocno i Ukrainiec nie doszedł do tego zagrania.

• Kaźmierowski zdaniem arbitra faulował Radosława Jacka w powietrznym pojedynku.

• Olsztynianie próbują różnych sposobów na pokonanie Mieczkowskiego. Na strzał z dystansu zdecydował się Robert Tunkiewicz, jego uderzenie wysoko nad poprzeczką.

• Żółta kartka dla napastnika Okocimskiego Pawła Smółki.

• Kolejna akcja Stomilu, jednak sprytnie piłkę o nogi Stefanowicza nabił Radosław Jacek. i Okocimski rozpocznie od rzutu bramkowego.

• Sędzia odgwizdał pozycję spaloną Szymona Każmierowskiego.

• Paweł Baranowski doszedł do główki po rogu, ale jego lekkie uderzenie złapał golkiper Okocimskiego.

• Po faulu Pyciaka na Jeglińskim olsztynianie milei rzut wolny. Piłkę po dośrodkowaniu zawodnika Stomilu wybił Pawłowicz.

• Żółta kartka dla Radosława Stefanowicza.

• Łukasz Jegliński doszedł w polu karnym do główki. Uderzenie gracza Stomilu było niecelne.

• Mateusz Urbański zmienił Piotra Darmochwała.

• W odpowiedzi akcja Okocimskiego. Wojciech Wojcieszyński szarżował na skrzydle, ale dogranie do Pyciaka było nieskuteczne.

• Ależ to była okazja dla Stomilu. Piłkę w polu karnym trącił Minadaugas Kalonas, strzał okazał się minimalnie niecelny. Mogł być wyrównanie.

• Sytuacja na boisku diametralnie się zmieniła teraz Piwosze prowadzą tylko jedną bramką, i będą musieli grać w osłabieniu do końca meczu

• GOOOOL!!! 3:2 Jegliński trafił z karnego!

• Będzie rzutu karny dla olsztynian. Rafał Cegliński faulował w polu karnym i został ukarany czerwoną kartką.

• Po rzucie rożnym do uderzenia głową doszedł Paweł Pyciak, Aleksander Ptak obronił strzał.

• Tomasz Baliga zastąpił Valentina Jeromienkę.

• Arbiter spotkania rozpoczął drugą część meczu!

• Arbiter Radkiewicz zakończył pierwszą część spotkania. Piwosze po piorunującym i niezwykle skutecznym początku pierwszej połowy strzelili trzy bramki. Stomil odpowiedział jedną.

• Pierwsza połowa potrwa jeszcze jedną minutę.

• Paweł Smółka ponownie złapany na pozycji spalonej przez defensorów z Olsztyna.

• Futbolówka po wymianie piłki Smółki z Litwiniukiem trafiła do tego drugiego. Iwan Litwiniuk zdecydował się na uderzenie, ale strzał mu kompletnie nie wyszedł.

• Zółtą kartką został ukarany Paweł Głowacki.

• Olsztynianie wywalczyli rzut rożny. Wcześniej Mateusz Wawryka skutecznie zablokował dośrodkowanie Stomilu.

• Arbiter Radkiewicz odgwizdał spalonego. Na ofsajdzie złapany był Smółka.

• Na dynamiczną akcję zdecydował się Paweł Smółka, który szybko zabrał się z piłką i zdecydował się na udezrenie z dystansu. Strzał Smółki jednak niecelny.

• Kalonas próbował zagrać prostopadłe podanie pomiędzy stoperów z Brzeska, jednak czujność zachował Mieczkowski, który złapał futbolówkę.

• Uderzenie Valentina Jeriomenki z lewej nogi było niecelne. Piłka przeleciała kilka metrów obok słupka bramki Ptaka.

• Na sprytne rozegranie rzutu wolnego zdecydowali się gospdarze. Wojciech Wojcieszyński wszedł w pole karne, jednak jego strzał był minimalnie niecelny. Piłka o centymetry minęła poprzeczkę bramki Ptaka.

• Pierwsza kartka w spotkaniu. Szymon Kaźmierowski ukarany żółtą kartką przez arbitra Radkiewicza.

• Kolejna próba olsztynian. Do dobrej sytuacji w polu karnym doszedł Kaźmierowski, który uderzył głową, Strzał był niecelny i Mieczkowski nie musiał interweniować.

• Stomil znów próbował szczęscia strzałem z dystansu. Tym razem na udezrenie zdecydował się Jegliński. Futbolówkoa poszybowała wysoko nad poprzeczką.

• Cegliński skutecznie przerwał akcję Stomilu, wybijając piłkę na aut.

• Na uderzenie spoza szesnastki zdecydował się Kaźmierowski, jego strzł bardzo był niecelny.

• Litwiniuk był faulowany w środku boiska, Arbiter Radkiwicz odgwizdał przewinienie.

• GOOOL! 3:1. Stomil odpowiedział. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Mindaugasa Kalonasa, obrońcy Okocimskiego nie upilnowali Szymona Kaźmierowskiego, który pokonał Mieczkowskiego.

• Faul Mateusza Pawłowicza i będzie stały fragment dla Stomilu Olsztyn.

• Długa piłka w kierunku Mateusza Pawłowicza, ale defensor Piwoszy nie zdołał do niej dojść.

• Z rzutu wolnego świetnie na dalszy słupek dośrodkował Litwiniuk,futbolówkę głową zgrał Piotr Darmochwał, całą akcję świetnie zamknął Radosław Jacek, który udezreniem głową z najbliższej odległosci pokonał golkipera olsztynian. Stomil znokautowany!

• GOOOOL! 3:0 dla Okocimskiego.

• Przed szesnastką gości faulowany był Wojcieszyński. Będzie szansa na centrę z prawej strony boiska.

• Akcja prawą stroną Pawła Pyciaka, zawodnik gospodarzy wrzucił w pole karne, z piłką minął się Wojcieszyński, jednak akcję świetnie zamknął Litwiniuk i lewą nogą pokonał Ptaka po raz drugi.

• GOOOOL!!! Litwinuk 2:0 dla Okocimskiego.

• Skutecznie na przedpolu interweniował Mieczkowski.

• Z rzutu rożnego dośrodkował Litwiniuk, futbolówka została wybita głową przez obrońców z Olsztyna, próba kolejnej wrzutki w wykonaniu Jacka niecelna.

• Paweł Pyciak przedzierał się skrzydłem. Zawodnik gospodarzy wrzucił w pole karne, dośrodkowanie wybite na rzut rożny przez obrońców Stomilu.

• Ależ początek "Piwoszy". Pierwsza akcja meczu, podanie do Wawryki w pole karne, który zdecydował się na strzał i pokonał Tomasz Ptaka.

• GOOOOL! Mateusz Wawryka 1:0 dla Okocimskiego!

• Zaczynamy spotkanie!

• Zawodnicy obu zespołów są już na placu gry. Za chwilę zaczynamy spotkanie w Brzesku.

• Niewielu kibiców zdecydowało się dzisiaj przybyć na stadion w Brzesku. Jest ich około 300. Spotkanie, jak już pisaliśmy będzie się toczyło w trudnych warunkach, miejscami na boisku stoi woda, pola karne są bardzo grząskie.

• Ławka rezerwowych Stomilu: Piotr Skiba, Rafał Remisz, Michał Glanowski, Michał Świderski, Dominik Kun, Krzysztof Filipek, Paweł Łukasik

• Ławka rezerwowych Okocimskiego: Aleksander Kozioł, Przemysław Bella Mateusz Urbański, Michał Oświęcimka, Tomasz Baliga, Robert Trznadel, drissa Cisse

• Obecnie w Brzesko pada niewielki deszcz, jednak wcześniejsze mocne opady spowodowały, że warunki na obiekcie Okocimskiego będą trudne.

• Okocimski ma ostatnio dobrą passę, bo od czterech spotkań nie przegrali, a ostatnio nawet udało im się wygrać z GKS Katowice 2:1, co jest dobrym prognostykiem przed dzisiejszym spotkaniem. Stomil Olsztyn z kolei przegrał ostatnie spotkanie z dobrze dysponowaną Miedzią Legnica tylko 1:2

• Okocimski Brzesko podejmuje dzisiaj na Okocimskiej 33 innego beniaminka, zespół Stomilu Olsztyn. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!