• Koniec meczu Olimpia - GKS Katowice 2-2.

• Jarka nie trafia w sytuacji sam na sam.

• Jarka za Rakelsa.

• Muszalik zbyt lekko z wolnego wprost do obrońcy.

• Kartka dla Ferugi.

• Szary po rzucie rożnym zbyt lekko próbował lobować.

• Rakels z najbliższej odległości strzela jednak Stodoła broni. Sędzia uznał że piłka jednak całym obwodem była za linią.

• Gol! 2-2. Rakels.

• Stodoła broni strzał z najblizaszej odległości w polu karnym. Po chwili Zaniewski znów efektywnie drybluje.

• Stodoła aktywnie i odwaznie w polu karnym i faulowany przez napastników.

• Feruga za Farkasa.

• Chmiel dostaje żółtą kartkę.

• Pietroń za Iwana.

• Kowalczyk efektownym szczupakiem zatrzymije kontrę gospodarzy.

• Wojciechowski fauluje i dostaje drugą żółtą kartkę.

• Stodoła w agresywnym starciu na przedpolu. Przez chwile opatrywany przez masażystów jednak juz w grze.

• GKS zaatakował na połowie Olimpii. Próbuje dużo dosrodkowań.

• Banasiak za Miecznika.

• Powstrzymany Pitry w akcji indywidualnej.

• Miecznik wbiega w pole karne i podaje do Kołodziejskiego, który wślizgiem strzela. Obrońcy jednak zablokowali.

• Pitry strzela z dystansu jednak Stodoła broni.

• Zaniewski minimalnie niecelnie w prostopadłym podaniu do Iwana.

• Dremliuk wybija z pola karnego.

• Pitry w długi róg jednak Stodoła łapie.

• Na boisku agresja. Olimpia dobrze atakuje presingiem na środku boiska.

• Kołodziejski technicznie z rzutu wolnego jednak Sabela łapie.

• Znakomity doping na stadionie. Jest około 1200 kibiców.

• Kołodziejski w sytuacji sam na sam strzela w boczna siatkę.

• Stodoła wybija piłkę na przedpolu po dośrodkowaniu z wolnego.

• Szary dostaje żółtą kartkę.

• Szary wyjasnia wybiciem sytuację we własnym polu karnym.

• Rozpoczęcie drugiej połowy.

• Kibice GKS są na trybunie w liczbie około 500.

• Przypominamy, że relacje live z tego meczu można śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Zakończenie pierwszej połowy Olimpia - GKS 2-1.

• Olimpia zyskuje przewagę. Duża ilość dośrodkowań które wybijają obrońcy gości.

• Plewnia niecelnie i wysoko nad bramką z wolnego.

• Na trybunie gości pojawiają się kibice GKS Katowice.

• Za głębokie dośrodkowanie wyłapuje Sabela.

• Kartka.

• Sprytnie rozwiązany rzut wolny krótkim podaniem jednak Wojciechowski przejmuje.

• Wojciechowski dostaje kartkę.

• Agresywnie sie robi na boisku. Goście ruszyli na Olimpię jednak obrońcy gospodarzy dobrze sie ustawiają.

• Bartosz Iwan głową strzela przy asyście obrońcy w polu karnym z którym stoczył ciężki pojedynek w powietrzu.

• GOOOOOOOOOOOOOOOl! 2-1 Bartosz Iwan!

• Po dośrodkowaniu z boku boiska głową z najbliższej odległości nie trafił Zaniewski.

• Mecz szybki obie drużyny sa aktywne i stwarzaja duzo okazji pod bramkami.

• Po dośrodkowaniu z wolnego głową strzelił Pitry.

• Gol! 1-1 Pitry.

• Olimpia agresywnie w środku pola. GKS próbuje podawać do Rakelsa i Ptirego jednak oni sa dobrze kryci.

• Znowu aktywny Zaniweski próbuje indywidualnie dryblować. Piłka jednak trafia do Kołodziejskiego który niecelnie dośrodkowuje.

• Pacan wyjasnia sytuację w polu karnym.

• Plewnia dwukrotnie próbował z dystansu jednak niecelnie.

• Olimpia zaatakowała odważnie, jednak zablokowany strzał przez obrońców GKS. Po chwili akcja Zachary który w polu karnym źle rozegrał futbolówkę.

• Bramkę zdobywa Zaniewski z uderzenia z pierwszej piłki z pola karnego z powietrza!

• Goooooooooooooooooooooooooool! 1-0 Zaniewski.

• Olimpia zaatakowała, jednak nie potrafi składnie zbudować akcji.

• Po rzucie wolnym niecelnie główkował Hołota.

• Dobra okazja Pitrego jednak wypchniety z pola karnego Stodoły.

• Zaniewski niedokładnie w pole karne.

• Olimpia nie potrafi wyprowadzić akcji podaniami. Skupia sie na obronie.

• drużyny rozgrywaja piłkę na środku boiska. W ataku pozycyjnym GKS.

• Jako pierwsi ruszyli do ataku gospodarze. Dobre uderzenie Mariusza Muszalika, ale pewnie broni Witold Sabela.

• Przepraszamy za opóźnienie jednak nie było internetu. Rozpoczęcie meczu. Olimpia Elblag na biało-niebiesko, GKS Katowice na czarno-żółto.

• Na boisku jest Grzegorz Miecznik, który zastąpił w pierwszym składzie Lubomira Lubenowa.

• Zaczynamy pierwszą połowę.

• Drużyny wychodzą już na boisko.

• Ławka rezerwowych GKS: Jacek Gorczyca, Kamil Cholerzyński, Arkadiusz Ryś, Bartłomiej Pawłowski, Daniel Feruga, Bartłomiej Chwalibogowski, Dawid Jarka

• Na ławce rezerwowych Olimpii: Miloś Budaković, Grzegorz Miecznik, Paweł Żuraw, Bartłomiej Bartosiak, Michał Pietroń, Adam Banasiak, Daniel Koczon

• Olimpia: Stodoła-Dremluk, Pacan, Wojciechowski, Szary-Lyubenov, Kaczmarczyk, Iwan, Muszalik, Kołodziejski, Zaniewski rez: Budakovic, Bartosiak, Pietroń, Banasiak, Koczon, Miecznik, Żuraw

GKS: Sabela-Plewnia, Kowalczyk, Hołota, Beliancin-Zachara, Sobotka, Chmiel, Farkas-Rakels, Pitry rez: Gorczyca, Cholerzyński, Pawłowski, Feruga, Ryś, Jarka, Chalibogowski

• Na boisku rozgrzewają się obydwa zespoły. Kibice Olimpii przygotowali oprawę na ten mecz.

• Witam ze słonecznego Elbląga gdzie Olimpia zagra z GKS Katowice.