• Koniec meczu. Olimpia Elbląg-Kolejarz Stróże 0-2.

• Pacan groźnie z rzutu wolnego pod poprzeczkę jednak Lisak broni strzał.

• Kowalczyk przy gwizdach schodzi z boiska zmieniany przez Mężyka.

• Zdobywca bramki Szufryn dostaje czerwona kartkę.

• Olimpia zamyka gości w ich polu karnym.

• Kolejarz niebezpiecznie wyszedł z kontrą jednak niedokładne podanie do Kowalczyka.

• Kolejarz stara sie przetrzymać napór Olimpii. Kartka dla Stefańka.

• Szary niecelnie po wybiciu piłki przez obronę gości.

• Olimpia próbuje technicznie zdobyc przewagę na boisku. Mecz toczy sie na połowie Kolejarza.

• Zmiana w zespole Kolejarza.

• Koczon w dobrej sytuacji w polu karnym, wyprzedza obrońców jednak fauluje.

• Zamieszanie pod bramką Lisaka. Obrońcy wybijają piłkę z pola karnego.

• Piłkarze Kolejarza wyprowadzają szybkie kontry. Bryluje w nich Kowalczyk i Wolański.

• Wprowadzony Kołodziejski daje dobrą zmianę. Wygrywa pojedynki w ataku i obronie.

• Miecznik w ofensywnej akcji pod bramką Lisaka. Duża seria wrzutek jednak obrońcy wybijają.

• Buskiewicz niebezpiecznie strzela. Broni Lisak.

• Zmiana.

• Po drugim golu trener Piscovec wprowadza atakujących. Za Dremliuka Lyubenov, za Zaniewskiego Miecznik.

• Gryźlak za Zawislana.

• W zamieszaniu w polu karnym z półobrotu piłkę w bramce umieścił Szufryn. Piłkarze Olimpii zupełnie nie wiedzieli o co chodzi. Po chwili gdy rozpoczynali gre od środka piłkę znów przejęli goście.

• Szufryn zdobywa bramkę.

• Image Hosted by ImageShack.us

• Kowalczyk niecelnie do wchodzacego Zawislana.

• Niezła piłka do Muszalika który jednak nie opanował w polu karnym.

• Na boisku ostro. Dużo fauli i agresywnej gry. Na boisku zmiana. Za Pietronia wchodzi Kołodziejski.

• Olimpia juz na połowie rywali. Rzut wolny wykonuje Pacan. Piłka mocna jednak nad bramką.

• W przerwie odbyło się losowanie unikatowej karty kibica. Image Hosted by ImageShack.us

• Wolański pieknym strzałem obił poprzeczkę bramki Budakovicia. Chwilę później w zamieszaniu podbramkowym Kolejarz nie potrafił strzelić z bliska do bramki.

• Rozpoczyna sie druga połowa.

• W przerwie wylosowano unikatowa karte kibica wśród posiadaczy kibiców Olimpii. Zwycięzca również dostanie karnet na 4 najblizsze rundy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Dzisiaj trener gości jest zawieszony i ogląda mecz z trybun. Jednak nie spotyka się tam z akceptacją kibiców.

• Zaniewski minimalnie blisko słupka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

• Szyfryn ukarany kartka za faul na Koczona.

• Dremliuk przyjął strzał Kowalczyka z rzutu wolnego.

• Olimpia w natarciu! Muszalik doskoczył do wybiyej przed pole karne piłki jednak jego strzał zablokowany.

• Szary strzela na bramke Kolejarza jednak niecelnie. Wczesniej swietnie Koczon przyjmował piłkę jednak nie udało mu się w polu karnym stworzyc pozycji do strzału.

• Mozna zauważyc pomysł zespołów na mecz. Olimpia często dośrodkowuje Kolejarz strzela.

• Piłkarze Olimpii nie odstawiaja nogi jednak nie faulują. Mecz rozgrywany jest głównie w środkowej części.

• Kartka dla Marcina Stańka.

• Szary znowu dośrodkowuje ze stojacej piłki jednak minimalnie niecelnie do Pacana.

• Kartka za ten faul dla Kowalczyka.

• Pacan z wolnego silnie jednak zbyt czytelnie w środek bramki.

• Rzut wolny dla Olimpii. Faulowany przez Kowalczyka Kaczmarczyk.

• Festiwal niecelnych strzałów z obydwu stron.

• Ależ okazja Olimpii! Po dośrodkowaniu w pole karne do piłki dopadł napastnik Olimpii jednak jego strzał zablokowany.

• Kowalczyk pokazał że powinien grać w ekstraklasie. strzelił zza pola karnego w porzeczke jednak do odbitej piłki dopadł Zawiślan i jego strzał odbił sie od słupka i bramka.

• Gol dla Kolejarza.

• Poziom gry trochę się wyrównał jednak Olimpia sprawia lepsze wrażenie.

• Szary zagrywa do Koczona który przewraca sie w polu karnym. Sędzia jednak nie wskazuje na karnego po tej akcji.

• Kowalczyk z ostrego kata bardzo niebezpiecznie strzelał na bramkę. Efektownie broni Budaković.

• coraz częściej groźne dośrodkowania z bocznych sektorów niepokoją bramkarza i obrońców Kolejarza Stróże.

• Cheikh bardzo celnie z dystansu z połowy Olimpii jednak bramkarz Budaković czujny.

• Olimpia presingiem atakuje rywali. Goście nie moga przejąć inicjatywy.

• Kolejarz przeprowadził pierwsza akcje w której był faulowany Kowalczyk.

• Olimpia gra piłka, próbuje podaniami rozgrywać akcje. Widoczny jest przede wszystkim Szary.

• Michał Pietroń bliski strzelenia gola z główki po dośrodkowaniu Kaczmarczyka.

• Faulowany Kaczmarczyk i wolny dla Olimpii.

• Pierwsze dośrodkowanie z wolego w pole karne Szarego jednak niecelne.

• Mecz rozpoczęty.

• Na trybunach nie ma kibiców gości. Jeżeli chodzi o frekwencję to nie jest zbyt duża. Na trybunie za bramką mniej kibiców niż na trybunie prostej.

• Piłkarze zakończyli rozgrzewkę i za chwilę rozpocznie się mecz.

• Olimpia równiez w rozgrzewce na boisku.

• Mikoła Dremliuk wyjaśnia jak wygląda praca z treneram Piscovecem

Mamy teraz naprawdę ciężkie treningi, bo trener… Jakby to powiedzieć..? Preferuje taką rosyjską szkołę – każdy musi dać z siebie maksa. Różnica między tym, jak pracowaliśmy ostatnio jest wielka. napisał:
  • w tym meczu nie zobaczymy kontuzjowanego Bartosza Iwana. w jego miejsce będzie Bartłomiej Bartosiak. w meczowej osiemnastce nie będzie równiez bramkarza Krzysztofa Stodoły.

• Na boisku pojawili sie piłkarze Kolejarza.

• Dzisiejszy mecz jest debiutem nowego trenera Anatolija Piskoveca przed elbląska publicznością. Jest to trener z Ukrainy, który wcześniej zdobył Puchar Gruzji i wywalczył awans do tamtejszej ekstraklasy z zespołem Gagra.

• Na boisku trwa rozgrzewka bramkarzy obydwu zespołów. Na trybunach pojawiają sie pierwsi kibice.

• Witam wszystkich serdecznie na meczu Olimpia Elbląg-Kolejarz Stróże. W Elblągu pogoda idealna do gry w piłkę nożną. Jest sucho, nie za gorąco.